Fallout Shelter - Populacja
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Najbardziej realistyczny spośród modów
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie znoszę kleszczy
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 grudnia 2018, 15:49
Pozdro z bazy 140 Dwellersów...
Odpisz
4 września 2016, 13:02
Z tego co pamiętam, to jeśli para jest rodziną to się nie rozmnoży.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2016, 13:07
@damian2500: rozmnoży się :I
chyba, że grałem w starszą wersje
Odpisz
4 września 2016, 13:56
Jeśli włożysz np. ojca i córkę to będą powtarzać ciągle tą samą kwestie
Odpisz
17 września 2016, 20:44
@CeeKay: tak, to już wiem z wielu innych komentarzy, ja mówię o jednej ze starszych wersji
Odpisz
Edytowano - 4 września 2016, 17:52
Tylko ze w tej grze sie tak nie da, ona "pamięta" kto jest z kim spokrewniony ;-;
Odpisz
4 września 2016, 23:17
@ChristoSz74: Kiedyś tak nie było...
Odpisz
4 września 2016, 15:10
Tsa, a teraz narzekają na przeludnienie...
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2016, 15:45
Ja zawsze robiłem postać "siebie" (nazywałem ją swoim imieniem i upodabniałem z czasem do siebie)
potem wysyłałem resztę chłopów z krypty a w tym czasie każdej kobiecie kazałem się rozmnażać z tą postacią... Takie tam moje fantazje...
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:46
Jestem ku*wa chory
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:49
Aha
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2016, 15:53
I raczej samotny, ale no cóż, zdarza się.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 21:17
@Slenderowiec2012: A potem masz 30 dzieci. Pozdro.
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2016, 21:23
@JanuszWaleczny: Wysyłam je na pożarcie deathclawom i problem z głowy.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 21:47
Nie wolno bić dzieci. Bo się może opieka przypie**olić. A tak to nie ma dowodów :)
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:04
krypta 69? :D
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:06
@coloman: dokładnie :D
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:09
nie jedynie Twoje marzenie :P
Odpisz
Edytowano - 30 sierpnia 2016, 22:10
@coloman: LUDZKOŚĆ MUSI PRZETRWAĆ ! instynkty i ten teges
Odpisz
31 sierpnia 2016, 19:18
wieeem o czym mówisz ;)
Odpisz
4 września 2016, 13:22
Też jestem chora. Tylko moja postać była dziewczyną, a to drugie to robiłam z inną postacią.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2016, 13:29
"Jestem k*rwa chory"
Odpisz
4 września 2016, 14:53
Odpisz
4 września 2016, 14:37
Odpisz
30 sierpnia 2016, 21:49
mój fetysz :^
Odpisz
Edytowano - 4 września 2016, 14:25
Ty chory poj*bie.
Masz strzałkę w górę.
Odpisz
4 września 2016, 13:54
He? Najpierw jego córka a teraz siostra?
Odpisz
4 września 2016, 13:26
WF?
Odpisz
4 września 2016, 13:28
Nie, WDŻ.
Odpisz
4 września 2016, 13:29
@Slenderowiec2012: Mi chodzi o Wata Fac
Odpisz
4 września 2016, 13:36
wtf
Odpisz
4 września 2016, 13:40
@skate07071: Nie wiem jak to sie piszę!
Odpisz
4 września 2016, 13:43
"Wata fac"? XD
Odpisz
4 września 2016, 13:56
@kicius23: Na YT znalazłem coś takiego: /watch?v=Y1ETe5BHtgg
Odpisz
4 września 2016, 13:59
@Slenderowiec2012: Znamy autora
Odpisz
4 września 2016, 14:37
To nie pisz :T
Odpisz
Edytowano - 4 września 2016, 14:44
Ja piszę, on pisze, tak się piszę, jak to się pisze? A co to znaczy Wata fac?
Odpisz
4 września 2016, 15:45
To skrót od waty Faceusza
Odpisz
4 września 2016, 15:50
"What the fuck"?
Odpisz
5 września 2016, 16:52
@Hartio: ( ͡°╭∩╮ ͡°)( ͡°╭∩╮ ͡°)( ͡°╭∩╮ ͡°)( ͡°╭∩╮ ͡°)( ͡°╭∩╮ ͡°)( ͡°╭∩╮ ͡°)( ͡°╭∩╮ ͡°)( ͡°╭∩╮ ͡°)( ͡°╭∩╮ ͡°)
Odpisz
4 września 2016, 13:27
Znalazłam sposób, żeby zobaczyć co oni robią tam za ścianą. Oni się tam kilka razy całują i gdy on już wychodzi, to pojawia się jej wielki brzuch.
Co ja robię ze swoim życiem?
Odpisz
4 września 2016, 13:18
To akurat niemożliwe, raz omyłkowo tak wsadziłem dwie postacie i się nie chciały zbliżyć.. potem zobaczyłem ze te same nazwiska dopiero.
Odpisz
30 sierpnia 2016, 22:47
Laska ma przeje**ne.
Najlepszy dowód na to aby nie robić cjaryzmy jak sie jest dziewczyną.
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2016, 13:59
@Sebzer: W tym zdaniu bardziej pasowałoby słowo "powód".
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:58
w fallout shelter nie da sie zrobić dziecka z rodziną. mówią "theres nothing like hanging out with my family"
Odpisz
30 sierpnia 2016, 16:05
Da się, sam próbowałem
Odpisz
30 sierpnia 2016, 16:17
Jak dawno grałeś?
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:34
a ja tam daję każdemu jakieś dziecku nazwisko po ojcu, i staram się ich nie łączyć
Odpisz
30 sierpnia 2016, 15:42
@BudowniczyMakaronu: Brawo ty.
Odpisz