Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Pozdrawiam świetliki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2012, 22:26
dla tego nosze okulary :D
Odpisz
11 grudnia 2012, 15:22
@jacek1s: Ja też, okulary są bardziej hipsterskie :P
Odpisz
14 lutego 2013, 21:10
@jacek1s: Też noszę okulary, małe, brzydkie, przeszkadzające paskudztwo :/. Oczywiście jak dla mnie.
Odpisz
23 sierpnia 2017, 09:34
@jacek1s: Nadal nosisz po pięciu latach? :P
Odpisz
23 sierpnia 2017, 12:24
@flamefrost20: Tak
Odpisz
13 stycznia 2018, 21:33
@jacek1s: dalej nosisz?
Odpisz
13 stycznia 2018, 22:12
@Tymek590: Tak
Odpisz
13 stycznia 2018, 22:13
@jacek1s: k
Odpisz
8 maja 2020, 15:30
@jacek1s: Dalej je nosisz?
Odpisz
8 maja 2020, 17:26
@Daiargon: Noszę
Odpisz
Edytowano - 13 sierpnia 2024, 10:57
@jacek1s: nosisz je jeszcze?
Odpisz
14 sierpnia 2024, 05:15
@DragonEU2: Tak
Odpisz
14 sierpnia 2024, 08:49
@jacek1s: Potężny czterooki nidziczanin.
Odpisz
14 sierpnia 2024, 15:20
@flamefrost20: Pogchamp
Odpisz
3 grudnia 2019, 23:48
Soczewki są o wiele lepsze od okularów.
Odpisz
11 sierpnia 2018, 13:56
Znam to uczucie...
Odpisz
11 sierpnia 2018, 13:58
@JaegerPL: Ale okulary też noszę...
Odpisz
27 maja 2018, 08:28
ja nosze viva la vida okulary !!!
Odpisz
9 września 2013, 07:53
Ja nosze soczewki
Odpisz
10 grudnia 2012, 22:35
nie zgadzam się, ja noszę i gdy załozy sie odwrotnie to czuć dyskomfort (jakby ci cos wpadło do oka) ale bez przesady :)
Odpisz