Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

12 lutego, 09:40

10 nie chce mnie

Avatar Ruski_Pies

19 kwietnia 2017, 14:08

Ale ja jednego takiego znam ;-;. I on nawet żyje, i nie jest fikcyjny. I jest w mojej klasie ;D

Avatar jbartosik

12 lutego, 09:38

@Ruski_Pies: i jak udało się?

Avatar MsCrazyAlex

1 marca 2020, 13:16

Chłopak który mi się długo podobał był; na innym kontynencie, 20 lat starszy ode mnie, fikcyjny, martwy a ja nie byłabym w jego typie i pewnie wrzuciłby mnie do friendzone.

Avatar xMajeczkowax

30 sierpnia 2017, 22:52

Chłopak, który mi się podoba jest fikcyjny i ma 34 lata👍🏻

Avatar WaterFlow

Edytowano - 29 marca 2017, 17:40

Ja mam 7 i 3.

Avatar WaterFlow

Edytowano - 3 kwietnia 2017, 08:05

@WaterFlow: tyle że to wincyj niż 15 lat.
r. i. p. ja.


plus także punkt 4.

Avatar Kambot

31 sierpnia 2016, 00:54

Jak rozpoznać słodkiego chłopaka?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (24)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (24)
Avatar Roonia

4 września 2016, 00:51

Dzięks za pomoc,ale nikomu nie chcę nic mówić,znaczy pisać :3

Avatar
Konto usunięte

4 września 2016, 01:22

@Roonia: No dobrze. Jak zmienisz zdanie to wiesz, gdzie mnie szukać.

Avatar erykhim44

3 września 2016, 20:06

To dlatego że albo nie chcą dążyć do ,,ja idealne", ich ,,ja idealne" nie jest słodkie, lub po prostu nie mogą bo to jest (cholera to straszna choroba) trudne.

Avatar MineDan

3 września 2016, 17:37

Dlaczego dziewczyny chcą słodkich chłopaków? Żeby im się na deszczu rozpuścili?

Avatar Evanlyn

3 września 2016, 17:58

@MineDan: To przecież logiczne, żeby go zjeść :|

Avatar DziwnyPan

3 września 2016, 18:21

@Evanlyn: wtedy wiek nie przeszkadza

Avatar Choi_Seunghyun

3 września 2016, 17:27

u mojej siostry jest 4. i 6.

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 16:22

Ten uczuć, gdy stwierdzasz że ktoś jest słodki,a on jedyne co robi to dzwoni na policję twierdząc z jakaś świruska go ugryzła

Avatar
Konto usunięte

3 września 2016, 16:18

10. słodyczem

Avatar Roonia

Edytowano - 31 sierpnia 2016, 00:26

10.Albo po prostu go zfriendzonowałaś :|

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (18)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (18)
Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2016, 14:12

@Roonia: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2016, 15:49

@Roonia: Nyet

Avatar NieidealnieNiebanalna

31 sierpnia 2016, 10:52

Fred Weasley tak bardzo odnośnie ostatniego punktu :(

Avatar baarts

3 września 2016, 20:37

Avatar Tempusumtisparatuvacur

31 sierpnia 2016, 00:52

Jest taki moment w życiu, kiedy uświadamiasz sobie, jak dziwnym człowiekiem jesteś... Jest praktycznie pierwsza w nocy, a ja siedzę i próbuje ustalić prawdopodobne miejsce położenia słodkiego chłopaka w przestrzeni kosmicznej.

Avatar
Konto usunięte

31 sierpnia 2016, 00:49

To poszukaj dokładniej.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

To by wystarczyło

Niezniszczalne

Co za przypadek

Za co ta premia

Fergus

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka