Chłopak który mi się długo podobał był; na innym kontynencie, 20 lat starszy ode mnie, fikcyjny, martwy a ja nie byłabym w jego typie i pewnie wrzuciłby mnie do friendzone.
To dlatego że albo nie chcą dążyć do ,,ja idealne", ich ,,ja idealne" nie jest słodkie, lub po prostu nie mogą bo to jest (cholera to straszna choroba) trudne.
@makajet: Najpierw przywiążę cię do drzewa.Swohe tortury zacznę od głowy,będę wyrywała ci wszystkie zęby,powoli,abyś długo cierpiał.Następnie wytnę nożyczkami twoje gałki oczne,do uszu włożę robaki,rozetnę usta i włożę w nie coś co będzie pod ręką.Może wiertarkę,kij z tym.Wyrwę ci wszystkie paznokcie,następnie odetnę każdy palec,powtórzę czynność najpierw w prawej,potem w lewej nodze.Wezmę najostrzejszy nóż i wbiję ci go prosto w tchawicę,brzuch,zacznę wyjmować żołądek,wątrobę,jelita.Reszty nie chce mi się opisywać~Ale wiedz,że będziesz podawany jako deser w restauracjach.
@makajet: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Proszę tylko 0,695 groszy za sztukę!Specjalna okazja jeśli teraz wypijesz rozpuszczalnik i wrzucisz to na youtube w ciągu 2 dni to dostaniesz od nas rowerek dziecięcy marki
-Kurde,gdzie jest ta cholerna kartka
(3 lata świetlne później)
-Przepraszamy za problemy techniczne
-To na czym ja to...
Nowy krem do pępków w okazjonalnej cenie,jakiej nikt jeszcze nie widział! 7 strzałek na Jeja wystarczy,by dostać ten krem zupełnie za darmo!(+VAT jakieś 1598 złotych)
Do tego gratis dostaniecie państwo obierki po ziemniakach i poduszkę w kształcie głowy Hitlera.Nie czekaj,zamów już dziś!Oferta trwa do 159 r.p.n.e lub do wyczerpania zapasów.Osobom,które skorzystały z tej jakże cudnej pronocji serdecznie dziękujemy i życzymy miłego dnia(lub nocy)
Jest taki moment w życiu, kiedy uświadamiasz sobie, jak dziwnym człowiekiem jesteś... Jest praktycznie pierwsza w nocy, a ja siedzę i próbuje ustalić prawdopodobne miejsce położenia słodkiego chłopaka w przestrzeni kosmicznej.
Komentarze
Odśwież12 lutego, 09:40
10 nie chce mnie
Odpisz
19 kwietnia 2017, 14:08
Ale ja jednego takiego znam ;-;. I on nawet żyje, i nie jest fikcyjny. I jest w mojej klasie ;D
Odpisz
12 lutego, 09:38
@Ruski_Pies: i jak udało się?
Odpisz
1 marca 2020, 13:16
Chłopak który mi się długo podobał był; na innym kontynencie, 20 lat starszy ode mnie, fikcyjny, martwy a ja nie byłabym w jego typie i pewnie wrzuciłby mnie do friendzone.
Odpisz
30 sierpnia 2017, 22:52
Chłopak, który mi się podoba jest fikcyjny i ma 34 lata👍🏻
Odpisz
Edytowano - 29 marca 2017, 17:40
Ja mam 7 i 3.
Odpisz
Edytowano - 3 kwietnia 2017, 08:05
@WaterFlow: tyle że to wincyj niż 15 lat.
r. i. p. ja.
plus także punkt 4.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 00:54
Jak rozpoznać słodkiego chłopaka?
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2016, 00:59
@Kambot: Wystarczy go spróbować :v
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:01
@Kambot: Wystarczy,że go poliżesz ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdziekolwiek
( ͡° .͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:02
Kurdebele
Wyprzedziłaś mnie :c
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:02
@Roonia: Przepraszam :<
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:04
Nic się nie stało :3 Idę spróbować jakiś chłopców :v
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:06
Raczej jak spróbuje jakiegoś chłopaka, to poznam nowy smak, który można nazwać "Pięść na mordzie"
A tego nie chcę ;v
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:07
@Kambot: Ale wiesz,mógłbyś tak tylko dotknąć koniuszkiem języka... :v
Odpisz
3 września 2016, 16:02
@Kambot: Są tacy którzy przymusili by cię do lizania części ich ciała.
Odpisz
3 września 2016, 16:11
@Kambot: Spytaj czy lubi chłopców.
Odpisz
Edytowano - 3 września 2016, 16:25
@Roonia: Dawno cię tu nie było. Jak tam pralka?
Odpisz
3 września 2016, 17:29
@Kambot: up the ass
Odpisz
3 września 2016, 20:34
nawet spoko, dzięki
Odpisz
3 września 2016, 20:38
@baarts: Ale...to było do Roonii 😐
Odpisz
Edytowano - 3 września 2016, 21:04
ja też jestem Rooni
Odpisz
3 września 2016, 21:41
Ukradli mi ;<
Odpisz
3 września 2016, 21:58
@Roonia: Biedna pralka. A co tam u ciebie słychać?
Odpisz
3 września 2016, 23:00
A dupa u mnie :<
Odpisz
3 września 2016, 23:04
@Roonia: Chcesz pogadać na privie?
Odpisz
4 września 2016, 00:37
Nie,dzięki jakoś nie mam ochoty z nikim rozmawiać,ale dziękuję,że zaproponowałeś to wiele znaczy :3
Odpisz
4 września 2016, 00:39
@Roonia: Spoko *przytula* Żebyś w nocy nie zmarzła :)
Odpisz
4 września 2016, 00:40
Dzięki :<
Odpisz
4 września 2016, 00:42
@Roonia: Ej no, ale bez smutania.
Odpisz
4 września 2016, 00:43
Sory,ale inaczej nie mogę :3
Odpisz
4 września 2016, 00:47
@Roonia: To powiedz, co się dzieje.
Odpisz
4 września 2016, 00:51
Dzięks za pomoc,ale nikomu nie chcę nic mówić,znaczy pisać :3
Odpisz
4 września 2016, 01:22
@Roonia: No dobrze. Jak zmienisz zdanie to wiesz, gdzie mnie szukać.
Odpisz
3 września 2016, 20:06
To dlatego że albo nie chcą dążyć do ,,ja idealne", ich ,,ja idealne" nie jest słodkie, lub po prostu nie mogą bo to jest (cholera to straszna choroba) trudne.
Odpisz
3 września 2016, 17:37
Dlaczego dziewczyny chcą słodkich chłopaków? Żeby im się na deszczu rozpuścili?
Odpisz
3 września 2016, 17:58
@MineDan: To przecież logiczne, żeby go zjeść :|
Odpisz
3 września 2016, 18:21
@Evanlyn: wtedy wiek nie przeszkadza
Odpisz
3 września 2016, 17:27
u mojej siostry jest 4. i 6.
Odpisz
3 września 2016, 16:22
Ten uczuć, gdy stwierdzasz że ktoś jest słodki,a on jedyne co robi to dzwoni na policję twierdząc z jakaś świruska go ugryzła
Odpisz
3 września 2016, 16:18
10. słodyczem
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2016, 00:26
10.Albo po prostu go zfriendzonowałaś :|
Odpisz
31 sierpnia 2016, 00:30
@Roonia: skądś ci kojarzę...
Odpisz
31 sierpnia 2016, 00:32
@polandball1: O co chodzi? Skąd? Śledzisz mnie? ;__;
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:03
@polandball1: a no właśnie, ktos kiedyś na jeja nie był przezywany "ronia"? albo to po prostu ta osoba...
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2016, 01:05
@makajet: Jest na jeja ktoś o takim nick'u,ale chyba chodzi o mnie. Chcesz mnie zjeść,zabić albo coś? ;_;
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:10
@Roonia: nie, chyba kiedyś Byłaś popularna za czasów kurczoka, co nie?
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2016, 01:11
@makajet: Ciiii ;____; Bo to ja zjem ciebie.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:12
@Roonia: meh, prędzej umrzesz podczas jedzenia mnie
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2016, 01:22
@makajet: Najpierw przywiążę cię do drzewa.Swohe tortury zacznę od głowy,będę wyrywała ci wszystkie zęby,powoli,abyś długo cierpiał.Następnie wytnę nożyczkami twoje gałki oczne,do uszu włożę robaki,rozetnę usta i włożę w nie coś co będzie pod ręką.Może wiertarkę,kij z tym.Wyrwę ci wszystkie paznokcie,następnie odetnę każdy palec,powtórzę czynność najpierw w prawej,potem w lewej nodze.Wezmę najostrzejszy nóż i wbiję ci go prosto w tchawicę,brzuch,zacznę wyjmować żołądek,wątrobę,jelita.Reszty nie chce mi się opisywać~Ale wiedz,że będziesz podawany jako deser w restauracjach.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:29
@Roonia: mów mi więcej, mam podobny fetysz <apkowy lenny>
Odpisz
31 sierpnia 2016, 01:39
@makajet: ( ͡° ͜ʖ ͡°) Proszę tylko 0,695 groszy za sztukę!Specjalna okazja jeśli teraz wypijesz rozpuszczalnik i wrzucisz to na youtube w ciągu 2 dni to dostaniesz od nas rowerek dziecięcy marki
-Kurde,gdzie jest ta cholerna kartka
(3 lata świetlne później)
-Przepraszamy za problemy techniczne
-To na czym ja to...
Nowy krem do pępków w okazjonalnej cenie,jakiej nikt jeszcze nie widział! 7 strzałek na Jeja wystarczy,by dostać ten krem zupełnie za darmo!(+VAT jakieś 1598 złotych)
Do tego gratis dostaniecie państwo obierki po ziemniakach i poduszkę w kształcie głowy Hitlera.Nie czekaj,zamów już dziś!Oferta trwa do 159 r.p.n.e lub do wyczerpania zapasów.Osobom,które skorzystały z tej jakże cudnej pronocji serdecznie dziękujemy i życzymy miłego dnia(lub nocy)
Odpisz
31 sierpnia 2016, 02:08
@Roonia: mam twoja pralkę
Odpisz
31 sierpnia 2016, 07:53
@Roonia:
Odpisz
31 sierpnia 2016, 08:05
Oddaj :<
Odpisz
31 sierpnia 2016, 09:47
@Roonia: Chcę ci się tyle pisać? :p
Odpisz
31 sierpnia 2016, 10:33
@Roonia: A to ty! Kurczok! Do no... Do Rooni!
Odpisz
31 sierpnia 2016, 11:13
@Roonia: • ← kropka śledzenia interesującej rozmowy
Odpisz
31 sierpnia 2016, 11:45
Jak się zdenerwuję będziesz moją następną ofiarą.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 11:46
@makajet: Oczywiście,że mi się chce.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 14:12
@Roonia: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
31 sierpnia 2016, 15:49
@Roonia: Nyet
Odpisz
31 sierpnia 2016, 10:52
Fred Weasley tak bardzo odnośnie ostatniego punktu :(
Odpisz
3 września 2016, 20:37
@NieidealnieNiebanalna: ":("
Odpisz
31 sierpnia 2016, 00:52
Jest taki moment w życiu, kiedy uświadamiasz sobie, jak dziwnym człowiekiem jesteś... Jest praktycznie pierwsza w nocy, a ja siedzę i próbuje ustalić prawdopodobne miejsce położenia słodkiego chłopaka w przestrzeni kosmicznej.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 00:49
To poszukaj dokładniej.
Odpisz