Dzieci są takie urocze...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Cel namierzony
Typowy NPC
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 sierpnia 2016, 22:37
Jakby ktoś nie wiedział, przedmiotem akcji jest "dylemat" moralny w którym masz wybrać między pozwoleniem na śmierć 4 osób lub uratowaniu ich, lecz zabiciem jednej.
Odpisz
1 września 2016, 07:43
@Polska_z4smazka: 5 zamiast 4ale reszta dobrze polecam książkę na ten temat napisaną przez Thomasa cathcarta o tytule dylemat wagonika PS wydawnictwo to PWN
Odpisz
1 września 2016, 12:49
@lolex565: Jest parę wersji tego dylematu, ja zawsze słyszałem o tym z 4 :v
Odpisz
1 września 2016, 12:58
@Polska_z4smazka: a ok a w książce którą polecam jest pięć
Odpisz
2 września 2016, 22:30
@Polska_z4smazka: Jakie rozwiązanie jest najlepsze ;-;
Odpisz
2 września 2016, 23:05
@DarthKrooge: Zabijasz jednego. Gdy masz problem moralny, czep się logiki. A logika mówi, że 5 ludzi to 5 razy więcej martwych synów matek, mężów żon, wnuków, ojców. Czy warto zabić 4 takich ludzi zamiast jednego?
Odpisz
2 września 2016, 23:06
@Polska_z4smazka: Znaczy też za tym byłem, ale myślałem, że jest jakieś inne wyjście.
Odpisz
2 września 2016, 23:37
@DarthKrooge: Jest. Możesz okazać się samolubny i dla spokoju sumienia nie zabić jednej osoby, a 4. Ogólnei rzecz biorąc to ten dylemat jest dylematem dla ludzi, którzy nie znają opcji zbrodni zaniedbania.
Odpisz
1 września 2016, 20:10
Odpisz
31 sierpnia 2016, 22:28
zdradziłaś ku*wo mnie, pod pociąg się podłożę... ale nie przejedzie mnie... bo ku*wa jedzie po innum torze!!! chryzanteeemy złodziste... w 2litrówce lo czystej... stoją, na fortepianie, i nie podlewa ich ku*wa nikt...
Odpisz
1 września 2016, 18:31
@daglasio: Zdradziłaś ku*wo mnie... zerwę se gruszkę z drzewa ale nie zabije się... BO TYM SIĘ KU*WA ZABIĆ MIE DA!... chryzanteeemy złodziste... w 2litrówce lo czystej... stoją, na fortepianie, i nie podlewa ich ku*wa nikt...
Odpisz
1 września 2016, 19:03
@kenio60: Zdradziłaś ku*wo mnie, więc wskoczę do dunajca, ale nie utopię się, bo ku*wa mam wyporne jajca!
Odpisz
1 września 2016, 19:14
@daglasio: chryzanteeemy złodziste... w 2litrówce lo czystej... stoją, na fortepianie, i nie podlewa ich ku*wa nikt...
Zdradziłaś ku*wo mnie, idę skoczyć z mostu ale... nie zabije się... bo ku*wa mam Iron Mena kostium!
chryzanteeemy złodziste... w 2litrówce lo czystej... stoją, na fortepianie, i nie podlewa ich ku*wa nikt...
Odpisz
1 września 2016, 19:40
@kenio60: Zdradziłaś ku*wo mnie, a to się nie rumuje, więc nie zabiję się, bo pan wyżej się nie angażuje.
Odpisz
31 sierpnia 2016, 22:26
Ten gif coś nam przepowiada...
Odpisz
1 września 2016, 19:01
@Hermit: hmm ale co
Odpisz
1 września 2016, 19:04
@Felisiti: nie wiem. może dostawe ziemniaków do warzywniaka
Odpisz
1 września 2016, 19:08
@Hermit: a może papryki?
Odpisz
Edytowano - 1 września 2016, 15:35
To też urocze.
Odpisz
1 września 2016, 14:49
to napewno nie tomek lokomotywa
Odpisz
1 września 2016, 14:34
Zabić 5 czy 1? Odpowiedź dziecka: zabić wszystkich będzie sprawiedliwie XD
Odpisz
1 września 2016, 14:29
o.... jaki słodziak
Odpisz
1 września 2016, 14:26
myslalem ze to samochodziki xd
Odpisz
1 września 2016, 14:04
"Pięć to za mało!"
Odpisz
1 września 2016, 11:28
pocionk Tomek zszedł na złą drogę...
Odpisz
31 sierpnia 2016, 22:53
Ciuf ciuf madafaka!
Odpisz