Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar OrangeCherry

26 września 2016, 18:15

Ta babka to pustak. Według mnie taki facet to skarb. Ktoś chętny na partyjkę UNO albo Dobbli?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar NAZWA_UZYTKOWNIKA

10 lutego 2021, 15:56

@OrangeCherry: też mogę dołączyć?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 29 kwietnia 2021, 13:28

@OrangeCherry: CZY TY DYKSRYMINUJESZ KOBIETY ZE WZGLĘDU NA POTRZEBY?!

(XDDDD)

Avatar arenak1111

15 września 2016, 17:26

Bierz mnie!

Avatar Tony_Montana

31 sierpnia 2016, 22:51

Kiedy wolisz zrobić obrazek niż zar*chać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (11)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (11)
Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

5 września 2016, 14:32

@Niszczyiel: Ciekawe kiedy ludzie załapią, że nie jestem ahus, tylko fan ahusa, ale lepiej żeby nie załapali, bo mam więcej łapek :D

Avatar Niszczyiel

5 września 2016, 14:54

@tylko_ja_jestem_po_zerze: Ale wszyscy wiedzą że jeste fane

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 08:23

Głupia, zmarnowała wieczór życia.
Ale ja nie, zna ktoś tego gościa? Do puli atrakcji dokładam tekkena i klasyki na konsole :y

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar Kideu

Edytowano - 4 września 2016, 21:06

szkoda :(
Nie spełnię swojego marzenia :(

Avatar Kideu

5 września 2016, 11:55

dalej nie powiedziałaś, która część. Sorry no, ciekawość :v

Avatar RadsonJejowaty

4 września 2016, 22:43

Pewnie chciałaby z nim w szachy zagrać i ... posuwać konia :v

Avatar DAVJD

31 sierpnia 2016, 22:39

To co ona chciałaby robić?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 08:17

@MaNgoS007: W rozbieraną butelkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar
Konto usunięte

4 września 2016, 21:53

@DAVJD: Pewnie popykać w Simsy

Avatar ChickenEatsRainbows

4 września 2016, 19:27

Mam Uno... Kto chętny zagrać?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar ChickenEatsRainbows

4 września 2016, 21:13

Ty zacznij. Później Filski, a na końcu ja :v

Avatar
Konto usunięte

4 września 2016, 21:19

@ChickenEatsRainbows: Okeeeej. Puerwsza karta to czerwona 5... hmmm. *dahe czerwoną dwójke*

Avatar Kuno_von_Liechtenstein

4 września 2016, 21:01

Dobry ziomek.

Też lubię grać w karty i sporo pykałem wcześniej w Mario Kart.

Avatar Kurdebele

4 września 2016, 20:03

Słaby fejk :v

Avatar iger3

4 września 2016, 19:41

Mógł zaproponować karty Yu-gi-oh ;P

Avatar PanSowa12

31 sierpnia 2016, 22:56

Jeśli chodzi o karcianki to mam jedną zajebistą pudełkową wersję gwinta ze wszystkimi taliami (oprócz skellige)

Avatar ozi12

31 sierpnia 2016, 22:57

@PanSowa12: dawaj adresy, zagramy

Avatar PanSowa12

1 września 2016, 08:50

@ozi12: bardzo chętnie

Avatar
Konto usunięte

1 września 2016, 11:37

@PanSowa12: JA TEŻ CHCĘ

Avatar ozi12

1 września 2016, 11:43

ja byłem pierwszy

Avatar Polska_z4smazka

Edytowano - 31 sierpnia 2016, 23:26

Gdybym znalazł taką loszkę to by było zajebiście. Osoba, która odmawia gry w Mario Kart musi być inteligentna jak demony.

*To jest żart, proszę nie atakujcie mnie, gracze Mario Kart, nic do was nie mam, po prostu taka gra jest na obrazku*

Avatar pawelek9889

31 sierpnia 2016, 22:49

Ja bym ją złapał za włosy, zaciągnął do kuchni i kazał gotować obiad.

Avatar jacek1s

31 sierpnia 2016, 22:44

A mógł ją ograć, szmata się nie zna na tym co dobre.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Za co ta premia

Młodzi gniewni

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Znak czasów

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka