Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie są aż takie pyszne
Nigdy na to nie wpadną
Najbardziej realistyczny spośród modów
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2013, 11:44
Czy tylko ja chciałem zostać Dantem z DMC ale nie gry tylko anime?
Odpisz
12 grudnia 2012, 17:14
A co z tymi, którzy chcieli być Spider-Manami, Batmanami i z niedoszłymi naśladowcami Volverine'a. (chyba, że mają wyjątkowe podejście do dzikich zwierząt)
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:26
Cóż. Z pająkiem da się żyć, nietoperz nie jest groźny. Ale z rosomakiem może być faktycznie problem. :P
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:31
@chupacabra001: Łączymy się w bólu z tymi ludźmi. ; )
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:33
To znaczy - rosomak nie jest wcale jakimś bardzo agresywnym stworzeniem, ale te zwierzęta prowadzą bardzo mobilny tryb życia.
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:35
@chupacabra001: Ale żyć z takim rosomakiem to chyba czasami trochę niezręcznie : D
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:36
No, nie jest to zwierze domowe. :-)
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:39
@chupacabra001: Wiem, chodzi o to, że rosomak nie zamieszkał u kogoś, tylko ktoś u rosomaka.(one z tego co wiem występują m.in. w Tajdze i Tundrze) Jak ta z obrazka z kotami : )
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:43
@chupacabra001: Chodzi o to, że jakby ktoś chciał poczuć zew natury i zamieszkał z rosomakami, np. żeby badać ich życie, to trochę by się on dziwnie czuł na początku.
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:44
Musiałby być skończonym debilem.
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:46
@chupacabra001: No racja, ale są tacy ludzie. Kiedyś w TV pokazywali gościa, który robił wszystko z wilkami. Jadł,chodził na czworaka,(nawet z jednej strony ciągnął mięso wilk, z drugiej ten gościu)
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:49
Wilki to zupełnie co innego. Są bardziej agresywne i nie da się Ich oswoić. Maja po prostu agresję we krwi. Niby można je trzymać, ale instynkt jest zawsze u zwierzaka najsilniejszy. Nawet wilczek, który mieszka z kimś od małego, na starość bez problemu zabiłby swojego "właściciela", gdyby był głodny i nie miał nic innego do jedzenia. :-)
Odpisz
12 grudnia 2012, 20:53
@chupacabra001: Sam fakt mieszkania ze zwierzętami (w sensie razem, nie chodzi o to, że ktoś ma psa) tylko w tych samych warunkach jest dość specyficzną sprawą. Niektóre są godne podziwu, niektóre nie, ale podsumowując: nie chciałbym mieszkać z pająkami, nietoperzami, itp.
Wniosek: Wolę psa... ; D
Odpisz
12 grudnia 2012, 16:50
jej twarz na 2 obrazku przypomina troche ME GUSTE
Odpisz
12 grudnia 2012, 07:26
smutne...
Odpisz