Czy tylko ja przez pierwsze 3 klasy podstawówki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Cóż za brak szacunku
Pozdrawiam świetliki
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież1 września 2016, 12:32
Czy tylko ja w 1-3 klasy podstawówki miałem poważnych nauczycieli?
Odpisz
1 września 2016, 13:00
@Henzej: tak
Odpisz
1 września 2016, 13:52
@Henzej: Nie, ja też.
Odpisz
1 września 2016, 17:10
@Henzej: ja tez. jak byłam w pierwszej klasie i zmarł mój dziadek, nauczycielka pocieszyła mnie tekstem "No i co z tego? Wszyscy kiedyś umrzemy. Nie jesteś jedyną osobą której zmarł ktoś z rodziny" *nobody cares*
Odpisz
1 września 2016, 18:03
@Henzej: nie
Odpisz
1 września 2016, 18:25
@Henzej: Ja miałam nauczycielkę którą teraz nazywamy "pani sztuczny uśmiech
Odpisz
1 września 2016, 20:00
@Felisiti: ale mi ksywka patrz na moją listę ksywek:dens, dzida, terminator, stefan, przyrotaczka, dobrodusna-zlodusna, ostra-DJ pikantna, ziółko i jeszcze kilka
Odpisz
1 września 2016, 20:01
@Casual_Fox: a to tylko podstawówka
Odpisz
1 września 2016, 20:09
@Felisiti: Ja miałam nauczycielkę od matmy w 4 klasie,która miała tony tapety na twarzy.
Odpisz
2 września 2016, 00:41
@Henzej: ja mialam takich pomiedzy
Odpisz
25 lutego 2021, 09:44
@Henzej: gdzie mieszkasz?
Odpisz
24 lipca 2021, 12:23
@Henzej: ja miałem w 2 i 3 ale pani od religii zachowywała się jak w przedszkolu
Odpisz
25 lutego 2021, 09:43
Ja dalej na to czekam a jestem w 6 klasie
Odpisz
2 października 2018, 16:24
w 3 klasie kolegę raz wyrwała nauczycielka do odpowiedzi, nie powiedział i pała
może żeby dojrzeli, ale nie za mocno
Odpisz
21 października 2017, 13:28
a ramsamsam a ramsamsam a guliguliguliguli ramsamsam szmato
Odpisz
3 marca 2018, 10:18
@Rafik005: A RAZI A RAZI GULIGULIGULI RAM ZAM ZAM
Odpisz
3 marca 2018, 19:56
@Krzyzak_Ball: rafi
Odpisz
7 września 2016, 17:52
0 klasa pani się pomyliła na wycieczce i skończyliśmy w innym miejscu niż trzeba.
Odpisz
21 listopada 2016, 23:34
W Sosnowcu?
Odpisz
10 grudnia 2016, 14:58
@arenak1111: prawie
Odpisz
Edytowano - 2 września 2016, 14:38
Noo, ale po 6 latach da się przyzwyczaić.
Odpisz
2 września 2016, 06:33
Bądź mną
lvl 8 lat 2 klasa podstawówki
Pani każe narysować rodziców
Nie umiesz rysować.png
Mówisz, że nie chcesz ich obrazić jakimiś bazgrołami i karykaturami
Nauczycielka cię ochrzania i wpisuje uwagę
Przegrywasz całą 2 klasę
Odpisz
2 września 2016, 00:53
Też nie lubiłem i nadal nie lubię tych piosenek
Odpisz
1 września 2016, 22:01
Moją klasę nauczycile nazywali "kurczaki" -_-
Odpisz
1 września 2016, 12:27
Mnie wku*wialo ze musialem kolorowac kazda inna kredka wszystkie ó, u, rz, ż, sz, h, ch, ś, ć.
W sumie i tak mialem to w dupie
Odpisz
1 września 2016, 18:08
@Polak123pl: Wsafzałeś sobie kredki do dupy? Hardkor.
Odpisz
1 września 2016, 18:41
@EveryBodyDoTheFlopGuy: rok temu rusek na wf-ie wsadził sobie kręgla w dube i powiedział mi że anal boli
Odpisz
1 września 2016, 19:07
@Polak123pl: Ja tak jeszcze miałam w 1. klasie gimnazjum. Ach te świetne ćwiczenia od polskiego.
Odpisz
1 września 2016, 19:39
@Polak123pl: Tak w zasadzie to miało sens, bo dziecko lepiej zapamiętuje słowa kiedy są kolorowe zapamięta np. że słowo żuk było "zielone" więc piszę się je przez ż.
Odpisz
1 września 2016, 19:56
@wiking101: ale "zielone" pisze się przez z
Odpisz
1 września 2016, 21:06
@Polak123pl: mnie wkurzalo cos takiego:
-Stasiu, przez jakie ż pisze się żaba?
-No przez ży (specjalnie tak napisane).
-Ale zet z kropką czy erzet?
No chyba kwa logiczne że bym powiedział że przez erzet??
Odpisz
1 września 2016, 21:00
Nigdy nie miałam śpiewającego o misiach nauczyciela. Nie wiem czy się cieszyć, czy smucić.
Odpisz
1 września 2016, 20:19
Taaak kiedy nareszcie nauczyciele zrozumieją że jesteście taaaacy dorośli i nie potrzebujecie pani od polskiego tylko dilera bo wam się trawa właśnie kończy :P
Odpisz
1 września 2016, 19:48
Typowe apele
Odpisz
1 września 2016, 12:21
ja bym tak chciał :/
ja od 1-3 klasy miałem ku*wę a nie nauczycielkę
Odpisz
1 września 2016, 12:39
A co robiła?
Odpisz
1 września 2016, 12:43
@Kylo_Ren_: a co robią ku*wy ?
Odpisz
1 września 2016, 12:46
to miał ciekawe te lekcje...
Odpisz
1 września 2016, 13:15
@mrofpower: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 września 2016, 15:52
( ͡° ͜ʖ ͡°).
Odpisz
Edytowano - 1 września 2016, 18:04
to się nazywa szkoła z baśni...(lenny)
Odpisz
1 września 2016, 18:20
musiała stawiać dużo pał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 września 2016, 19:40
pjona
Odpisz
1 września 2016, 12:42
Najgorsze były moje rysunki.
Nigdy nie miałem do tego talentu a cały czas trzeba było coś malować
Odpisz
Edytowano - 1 września 2016, 18:52
@Patryk_Rozgwiazda: Najlepsze jest jak rysujesz wręcz ch*jowo i o tym doskonale wiesz, ale nauczyciel nie może się nachwalić twojego dzieła... I to w gimnazjum...
Odpisz