Lech Wałęsa stał się chwilowym królem memów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zdeklasowani znowu
Północne Węgry
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2016, 15:01
z jakiego filmu jest przedostatni obrazek? będe wdzięczny
Odpisz
3 września 2016, 00:18
@dominik581: jestem legendą
Odpisz
3 września 2016, 10:10
@kasjan132pl: dzięki xd nie myślałem, że autor zostawił tytuł z błędem
Odpisz
2 września 2016, 17:05
"Chwilowym" królem memów.
Duda już się o to postarał. ...
Odpisz
2 września 2016, 18:44
@Lady_Deadpool: Nadal jest
Odpisz
1 września 2016, 13:25
Po tym co tam pie*rzył za przeproszeniem Duda sam bym wyszedł.
Odpisz
1 września 2016, 13:29
@Zygarde: a co mówił?
Odpisz
1 września 2016, 13:40
@JTKX2: Kropka .
Odpisz
1 września 2016, 14:33
@Zygarde: Co takiego powiedział?
Odpisz
1 września 2016, 14:45
@JTKX2: Że żaden poprzedni rząd się nie zajmował wyklętymi.
Odpisz
2 września 2016, 15:05
@Zygarde: >narzekaj, że mimo 27 lat demokracji dopiero teraz pochowali Inkę i Zagończyka
>znaleźli ich ciała parę miesięcy temu
Odpisz
2 września 2016, 15:30
@figaro19: Istnieje coś takiego jak symboliczny pogrzeb, bez chowania ciała.
Odpisz
2 września 2016, 14:49
z jakiego film jest przedostatnie?
Odpisz
2 września 2016, 15:29
@kasjan132pl: "Jestem Legendą"
Odpisz
1 września 2016, 13:51
Czemu się ku*wa z niego nabijacie?! WTF, gdyby nie Wałęsa to nadal byście stali w jeb*nych kolejkach po mięso!
Odpisz
1 września 2016, 16:17
@Jaroslaw_srubokret: A rozróżniasz drwinę od żartu czy cię tego nie nauczyli?
Odpisz
2 września 2016, 14:05
@Jaroslaw_srubokret: komuna i tak by się rozpadła w 89
Odpisz
2 września 2016, 14:17
@Jaroslaw_srubokret: Nie myśl, że Wałęsa sam się przyczynił do wolnej Polski. To cała "Solidarność" zrobiła. Zobacz sobie też rozmowy w Magdalence (jest wideo na YT). Jak obejrzysz to porozmawiamy.
Odpisz
2 września 2016, 14:22
@Jaroslaw_srubokret: Dokładnie to bohater, a polacy nie mają szacunku!
Odpisz
2 września 2016, 14:55
@kilofik: Dziwny pan ze stocku to też bohater, a ty nie masz do niego szacunku!
Odpisz
1 września 2016, 14:13
Jestem legendom. :P
Odpisz
1 września 2016, 17:34
Bolek 0.7 :P
Odpisz
1 września 2016, 13:52
KROPKA.
Odpisz