Kiedy przegrywasz kłótnię i znajdujesz błąd ortograficzny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Stany w pigułce
Fajnie że odpowiedzieli
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2016, 00:15
Gramma nazi.
Odpisz
4 września 2016, 05:46
Awaryjne Casus Belli za idee gramatyczne
Odpisz
3 września 2016, 18:42
chyba mem stanie się nowym memem
Odpisz
3 września 2016, 11:04
A on i tak odpowie że albo jeat dyslektykiem albo że każdy popełnia błędy. #PrawdziwaHistoria
Odpisz
3 września 2016, 11:06
mi odpisał,że autokorekta źle podpowiedziała
Odpisz
3 września 2016, 11:08
a ja odpisuje "idź do lekarza bo masz paranoie "
Odpisz
3 września 2016, 11:14
@TenDebilZInternetuf: A ja nic gdyż najczęściej kłócę się z dziećmi z transformice. Wyzywają mnie od hackerów albo od laggerów gdyż po prostu lepiej zagrałam xdd
Odpisz
3 września 2016, 11:17
bledy sie zdarzaja, takie jak ty
Odpisz
3 września 2016, 11:20
rozumiem poprawiac normalne bledy (w normalny sposob,czyli poprawione słowo z gwiazdką na końcu),ale komuś mówić że nie ma takiego słowa bo zrobił literówke to paranoia :v
Odpisz
3 września 2016, 11:24
@Wojgalazka: Kej
Odpisz
3 września 2016, 11:25
oł
Odpisz
3 września 2016, 11:25
@TenDebilZInternetuf: A jakie wtedy słowo użyłeś? Paranoja?
Odpisz
3 września 2016, 11:28
zawsze używam jak ktoś wytyka mi literówke,a i czasem się nie pisze paranoia? czy tylko tak po angielsku? :v
Odpisz
3 września 2016, 11:32
@TenDebilZInternetuf: Paranoia po angielsku raczej.
Odpisz
3 września 2016, 11:34
czyli za dużo angielskiego 4chana i reddita :v
Odpisz
3 września 2016, 11:36
@TenDebilZInternetuf: Heh ;-; Widzę że nadużywasz emotikony ":v" :v
Odpisz
3 września 2016, 11:38
przynajmniej wytwarza mniej raka niż to kawaiiii gówno...
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
:v
Odpisz
3 września 2016, 11:38
Podaj nick XD
Odpisz
3 września 2016, 11:40
@Krzyzak_Ball: Mam 2 konta, które podałam na mym profilu. Znajdź i rób z tą informacją co chcesz :v
Odpisz
3 września 2016, 11:40
@TenDebilZInternetuf: Znajomi uważają że jestem zestresowana kiedy uzywam tej emotikony :v Mają rację
Odpisz
3 września 2016, 11:41
Bo oni myślą że lagger to ma łatwiej i od razu teleportuje się do sera i nory
Odpisz
3 września 2016, 11:41
moge pograc XD
Odpisz
3 września 2016, 11:42
@matiExtreme: Ja gram głównie na survivorze. Zwalają na innych, ale nie zobaczą na swój ping. To wku*wia
Odpisz
3 września 2016, 11:42
ja jak się stresuje to raczej ide spać,dobra metoda,polecam
Odpisz
3 września 2016, 11:42
@Krzyzak_Ball: Mój brat przejął komputer. Wątpię więc że tera se pogramy ;3 Poza tym, gram na survku :D
Odpisz
3 września 2016, 11:43
@TenDebilZInternetuf: Kiedy ja sie stresuję to piję herbatę (głównie Melissa) oraz słucham muzyki (o dziwo mocne piosenki mnie również uspokajają)
Odpisz
3 września 2016, 11:45
jak puścisz sobie chillouty to raczej uspokaja
Odpisz
3 września 2016, 11:46
@TenDebilZInternetuf: Mnie każdy gatunek który słucham uspokaja
Odpisz
3 września 2016, 11:47
nawet cienżki metal?
Odpisz
3 września 2016, 11:49
@TenDebilZInternetuf: Tak ;-; Tylko że akurat metal to tak często nie słucham.
Odpisz
3 września 2016, 11:50
metal do chillouta,chyba że ci sąsiad wierci,to wtedy można podgłośnić na 100% i siedzieć w spokoju
Odpisz
3 września 2016, 11:52
@TenDebilZInternetuf: #TeamSłuchawki. Do dzisiaj nwm czemu rodzice kupili mi głośniki xdd
Odpisz
3 września 2016, 11:57
wiem jak to jest ale nie w transformice a w tf 2
Odpisz
3 września 2016, 11:59
@RussiaBall: Nie grałam więc nie wiem jak tam jest. Dasz przykład?
Odpisz
3 września 2016, 12:00
wystarczy że trafisz heada snajperem i już masz aimbota...
Odpisz
3 września 2016, 12:01
jak czasami gram sniperem(jestem ch*jowy sniperem) strzelam głowy co chwilę w jednego gościa to odrazu cheater a ten koleś ma z 5 lat
Odpisz
3 września 2016, 12:08
@RussiaBall: Dzieci zawsze będą ubolewać że ktoś cię zabił. Oni nie potrafią pojąć że to tylko gra.
Odpisz
3 września 2016, 12:11
@TenDebilZInternetuf: Pamiętam sytuację na tfm. To był tydzień po tym jak zaczęłam w tą gre grać. Me pierwsze konto zwie sie "Germanynub" c nie? Nagle takie coś. Chcę się zalogować, a tu pisze mi że mam bana ze względy na nick. Ban trwał z 360 godz. Musiał mnie ktoś zgłosić ;-;
Odpisz
3 września 2016, 12:20
1. dopiero sie dowiedzialem ze ty to gril 2. naucz mnie grac w transformice. prosze.
Odpisz
3 września 2016, 12:26
@Szymon2410: Ja to gril? O co kaman? 2. Nie jestem dobrą nauczycielką :v
Odpisz
3 września 2016, 12:28
ale cie zjechal
Odpisz
3 września 2016, 12:29
@TenDebilZInternetuf: Dla mnie to nie jest zjechanie raczej :v Nie rozumiem o co kaman z grilem ;-;
Odpisz
3 września 2016, 12:31
Ktoś kiedyś napisał zamiast girl gril i tak wyszło
Odpisz
3 września 2016, 12:38
@TenDebilZInternetuf: Dzięks. Myślałam że gril taki z kiełbaskami oraz mięsen
Odpisz
3 września 2016, 12:51
girl*
Odpisz
3 września 2016, 12:55
@Szymon2410: Spoko. Mogłeś normalnie napisać że dziewczyna wiesz o tym? ;-;
Odpisz
3 września 2016, 15:05
za dużo pisania
Odpisz
3 września 2016, 15:06
A ty w Trans grasz na steam czy przeglądarce?
Odpisz
3 września 2016, 15:23
@Szymon2410: Mam ściągnięty tfm. Zdarzy się że na przegladarce.
Odpisz
3 września 2016, 15:23
@TenDebilZInternetuf: Ej chłopie, zaś się pokłóciłam xDDD A jego ortografia? Miód malina xDDD Niby napisał prubuje bo my sie spieszylo xDD
Odpisz
3 września 2016, 14:24
To się zgadza.
Odpisz
3 września 2016, 13:55
Ta twarz xD
Odpisz
1 września 2016, 20:16
Tak było!
Odpisz
3 września 2016, 11:08
@figaro19: sóper fikaro 19!
Odpisz
3 września 2016, 12:26
@figaro19: A no rzeczyfiście tak było
Odpisz
3 września 2016, 12:35
@Lacoste: Rili?
Odpisz
3 września 2016, 11:24
Ile razy tak miałem, że wygrywałem kłótnię, a rozmówca zmienił temat bo źle słowo powiedziałem albo sie przejęzyczyłem...
Odpisz
1 września 2016, 15:43
Czyli jak dobrze użyć zmysłów figaro19.
Odpisz