@WampirzycaMarcelina: Co Ci nie pasuje z superstarami? Buty jak buty, niech każdy nosi to co chce. Snapchat to również całkiem fajna aplikacja, nikt Ci nie każe z niej korzystać. Ale co do mordy psa sie zgadzam :V
np. skakali z rusztowań na piasek, robili skomplikowane i niebezpieczne akrobacje np. na trzepakach, bawili się w kto złapie więcej pszczół w ręce, dużo tego jest
Ach, czyli nie tylko mi w 2016 jest ciulowo i ciągle ktoś umiera? Idol, ciocia, przyjaciel... Niezły wynik jak na dopiero dwie trzecie roku. Ciekawe kto teraz, mój kot?
Komentarze
Odśwież13 marca 2022, 19:01
możecie się jeszcze zdziwić
Odpisz
22 marca 2020, 19:47
Pfff co wy wiecie...
Jest dopiero 3 miesiąc 2020, a już jest śmieszniej
Odpisz
7 lipca 2020, 12:21
@kikocia3: już 7
Odpisz
17 sierpnia 2020, 19:43
@kuba12369: już 17 sierpnia
Odpisz
17 sierpnia 2020, 20:34
@flashpoolbanxso: już 17 sierpnia 2020 20:34
Odpisz
20 sierpnia 2020, 09:28
@kuba12369: już 20 sierpnia nad ranem
Odpisz
13 listopada 2020, 00:01
@flashpoolbanxso: już minuta po północy 13 listopada
Odpisz
13 listopada 2020, 07:49
@Jejathebest: data w lewym górnym rogu komentarza
Odpisz
13 listopada 2020, 07:49
@kuba12369: *prawym
Odpisz
13 listopada 2020, 15:07
@Jejathebest: 3 po południu piątek 13-ego listopada
Odpisz
25 marca 2021, 22:25
@flashpoolbanxso: heh
Odpisz
26 marca 2021, 08:36
@Agamer12321: zapomniałem ze taki wątek istnieje
Odpisz
1 września 2016, 17:03
Jakieś argumenty?
Odpisz
1 września 2016, 17:04
@WampirzycaMarcelina: A ok, wiem. Morda psa na Snapchat, Superstary itp.
Odpisz
Edytowano - 4 września 2016, 17:01
@WampirzycaMarcelina: Super Stary?
Odpisz
4 września 2016, 17:04
What the fuck i am reading!?
Odpisz
4 września 2016, 17:05
guma ta wyglonda jak dildo
Odpisz
4 września 2016, 17:30
@WampirzycaMarcelina: Co Ci nie pasuje z superstarami? Buty jak buty, niech każdy nosi to co chce. Snapchat to również całkiem fajna aplikacja, nikt Ci nie każe z niej korzystać. Ale co do mordy psa sie zgadzam :V
Odpisz
23 września 2016, 14:56
@Shakrit: Ja nic nie mam do tych rzeczy, ale słyszałam że inni mają ;v
Odpisz
23 września 2016, 15:06
@WampirzycaMarcelina: No to jest to przykład konformizmu, a konformizm to ch*jnia. Musisz mieć swoje własne stanowisko do danych rzeczy. Pozdrawiam :p
Odpisz
1 września 2016, 19:07
Bardziej by się to przydało na kanał mojego brata. Postanowił nagrywać CS.GO, a nie ma 10 lat :(
Odpisz
1 września 2016, 21:57
@Msloikturbo: Jaka nazwa?
Odpisz
2 września 2016, 16:34
@SoMuchMLG: Polish Gamers
Odpisz
2 września 2016, 16:35
@SoMuchMLG: nagrywa z kolegami
Odpisz
2 września 2016, 22:21
@Msloikturbo: Dzięki, ale tych kanałów jest od groma, ale znajde
Odpisz
3 września 2016, 14:30
@SoMuchMLG: avatar kanału to P na białym tle
Odpisz
3 września 2016, 15:03
@Msloikturbo: znalazłem, przynajmniej zainstaluj mu program do nagrywania xd
Odpisz
3 września 2016, 18:00
@SoMuchMLG: mój to brat to magnum
Odpisz
Edytowano - 4 września 2016, 17:21
@Msloikturbo: Współczuję ci, że masz brata-raka.
Odpisz
4 września 2016, 17:32
@Msloikturbo: Pokolenie jak pokolenie, nasi przodkowie robili głupsze rzeczy.
Odpisz
4 września 2016, 17:46
@Msloikturbo: Twój brat to niezły seksiak ( ͡° ͜ʖ ͡°).
11/10
Odpisz
4 września 2016, 17:56
@Msloikturbo: Weź mu odlacz Internet jak to robi czy coś. Zabierz mu PC nie wiem.
Odpisz
4 września 2016, 18:01
@baarts: Też zakładali kondomy na głowę? Albo rozwalali owoce/warzywa tłuczkiem do mięsa?
Odpisz
5 września 2016, 00:06
np. skakali z rusztowań na piasek, robili skomplikowane i niebezpieczne akrobacje np. na trzepakach, bawili się w kto złapie więcej pszczół w ręce, dużo tego jest
Odpisz
4 września 2016, 23:08
Działa na stłuczony ekran tabletu? ;-;
Odpisz
1 września 2016, 21:24
A co? 2017 będzie lepszy?
Odpisz
4 września 2016, 20:26
@Tony_Montana: o 2017 to ja się boję, a o 2030 to ja się trzęse ze strachu przed tymi rakami
Odpisz
4 września 2016, 18:35
Ach, czyli nie tylko mi w 2016 jest ciulowo i ciągle ktoś umiera? Idol, ciocia, przyjaciel... Niezły wynik jak na dopiero dwie trzecie roku. Ciekawe kto teraz, mój kot?
Odpisz
4 września 2016, 17:55
YES!
Odpisz
4 września 2016, 17:11
Powinno raczej pisać KONIEC ŚWIATA 2012 i zetrzeć 2012 ;P
Odpisz
4 września 2016, 17:30
@Predator_PL: (głosem tego byłego studenta)No tak średnio bym powiedział.
Odpisz
4 września 2016, 18:00
@baarts: Służę pomocą
Odpisz
5 września 2016, 00:07
@Neronixu: Mam jego zajebisty głos w głowie to czytając.
Odpisz
4 września 2016, 17:08
Odpisz
3 września 2016, 18:01
Jego koledzy twierdzą że znają się na komputerach, a bezpłatnego bandicama Xd
Odpisz
Edytowano - 1 września 2016, 16:41
Tam powinno pisać ,,21 wiek,,
Odpisz
1 września 2016, 17:26
@Ajgorak: Jak i również niepoprawnie wykorzystany zwrot "pisać"...
Odpisz
1 września 2016, 18:08
@Krzyniu: * być napisane... mój błąd
Odpisz
4 września 2016, 17:33
@Ajgorak: Pożyczę Ci gumkę jak na obrazku, mam w domu.
Odpisz
1 września 2016, 16:33
Wielką pomyłką było to że dałem tacie "coś sprawdzić" na komputerze
Odpisz
1 września 2016, 16:35
@matiExtreme: I co sprawdził?
Odpisz
1 września 2016, 16:36
@DarthKrooge: Pornografię, nie sprawdzałem jaką ale w historii nie brzmiało zbyt ciekawie
BRZMIAŁO ŹLE
już nie pamiętam jak.
Odpisz
1 września 2016, 16:38
@matiExtreme: opowiadaj
Odpisz
1 września 2016, 16:38
@matiExtreme: Oj nie ładnie.
Odpisz
1 września 2016, 16:40
@rafal603: Co mam odpowiadać, szukałem w historii gry a tam nazwa
nie pamiętam jaka.
Odpisz