Dzieciństwo zrujnowane...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Nie znoszę kleszczy
Lekko nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
Jakby trochę nie fair
Zaufaj mi, nie znam się na tym
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2016, 20:56
Odpisz
4 września 2016, 22:50
Odpisz
Edytowano - 1 września 2016, 21:14
"To firma potworów. Trzeba ją zniszczyć."
Odpisz
4 września 2016, 08:39
@wojtekrozrabiaka: U made my day ;-)
Odpisz
4 września 2016, 07:38
To ma komuś zniszczyć dzieciństwo? Serio?
Odpisz
3 września 2016, 02:15
Nie.
Odpisz
2 września 2016, 06:41
Odpisz
1 września 2016, 23:41
Płakłam
Odpisz
1 września 2016, 22:25
lepiej wpiszcie dowolną żeńską postać i dopiszcie futa
Odpisz
1 września 2016, 22:32
@ptasznik5: oj tam oj tam .-.
Odpisz
1 września 2016, 22:24
Nie oglądałem filmu.
Odpisz
Edytowano - 2 września 2016, 07:09
oglądaj wiedzmin bardzo dobry film :v \s
Odpisz
Edytowano - 1 września 2016, 21:40
Meh
Słabe
Widziałem gorsze
Odpisz
1 września 2016, 21:49
@lorax12: Linki poproszę!
Odpisz
1 września 2016, 21:50
@Palauball: 'widziałem' czas przeszły
Skąd ja Ci znajdę?
Odpisz
1 września 2016, 21:51
@lorax12: Twój problem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
1 września 2016, 21:52
@Palauball: tak
Odpisz
1 września 2016, 21:52
@lorax12: nie
Odpisz
1 września 2016, 21:17
5 bo Wiedźmin.
Odpisz
1 września 2016, 21:13
bajka zrobiona w 2012... Fajne dziecinstwo
Odpisz
1 września 2016, 21:16
@TenDebilZInternetuf: Wut? Chyba nowa część jest z 2012 ;_;
Odpisz
1 września 2016, 21:17
@HuboX600: Nie jestem doinformowany,ale jak patrzylem sobie czy cos jest w telewizij to bylo,kliknalem informacje i bylo 2k12
Odpisz
1 września 2016, 21:20
@TenDebilZInternetuf: "Potwory i Spółka" zostało wydane w 2001, a prequel "Uniwersytet Potworny" w 2012.
Odpisz
1 września 2016, 21:23
@HuboX600: Nie znam sie,bo jedyne co ogladalem to chojrak,ale jak tak jest to sory lul
Odpisz
1 września 2016, 22:47
@TenDebilZInternetuf: Dokładnie, jesteś debilem
Odpisz
1 września 2016, 22:48
wyzywaj od debili kogos bo sie pomylil,aha,bardzo AHAAA
Odpisz
1 września 2016, 23:19
@TenDebilZInternetuf: twój nick to sugeruję.
Odpisz
1 września 2016, 23:36
@TenDebilZInternetuf: Ale on cię nie wyzywa, on pokazuje twój największy talent -bycie debilem. Ukazuje twoje najlepsze cechy.
Odpisz
2 września 2016, 07:11
@TenDebilZInternetuf: Spójrz na swój nick. Dwbilu
Odpisz
2 września 2016, 14:03
*paranoia*
co to znacze dwbil?
Odpisz
2 września 2016, 14:11
@TenDebilZInternetuf: ,,paranoia" trollujesz, czy jak?
Odpisz
3 września 2016, 10:01
no to tak samo jakbym powiedzial grubemu dziecku,twój talent to bycie grubym :v
Odpisz
4 września 2016, 07:39
to troll
Odpisz
4 września 2016, 10:48
@Plu111: Czasami pisze głupie lub mądre momentarze. Tak, to jest troll
Odpisz