Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Grzechoooo

18 października 2018, 22:57

Podlasie i Lubelskie powinny mieć zamienione napisy.

Avatar MsCrazyAlex

21 lutego 2018, 04:31

To uczucieuczucie kiedy mieszkasz w Wielkopolsce i teorytycznie jest ok, ale twoim życiowym planem jest zwiać w Bieszczady (nieważne, że prawie ukraina)

Avatar Predator_PL

2 grudnia 2016, 21:17

zbyt daleko od gór to ja bym napisał ZBYT BLISKO PUTINA ;_;

Avatar polakrodowity

Edytowano - 18 września 2016, 09:10

Lublin to nie Ukraina dupki

Avatar ProfesorMiodek

13 września 2016, 20:40

W sumie podlasie ma blisko do mazur także tak źle nie jest

Avatar baDDream

12 września 2016, 21:05

Kiedy mieszkasz na takim zadupiu, że niby mazury, ale jednak czuć że podlasie ;_;
PS: Olsztyn ssie

Avatar AresXX22

10 września 2016, 11:26

W Lubuskim nikt nie żałuje, że nie jest niemcem.

Avatar caltinks_2

11 września 2016, 18:59

@AresXX22: popieram bo jestem z lubuskiego.

Avatar polskistrzelec123_

2 września 2016, 17:43

Mam daleko do górali i blisko do kijów z małymi powstańcami.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar JTKX2

9 września 2016, 16:04

@mrofpower: *"nowa" aktualizacja*

Avatar mrofpower

9 września 2016, 16:48

@JTKX2: *nie apka i brak tej opcji*

Avatar R3V3NG3

9 września 2016, 16:33

Szczecin pozdrawia

Avatar
Konto usunięte

2 września 2016, 16:41

zbyt daleko od morza

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (17)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (17)
Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 19:37

@krzysiu03: Przepraszam *przytula*

Avatar krzysiu03

9 września 2016, 15:06

No problemo

Avatar nata127

8 września 2016, 16:51

a ja mieszkam w ukraińskich górach... rzeszów pozdrawia xD

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar nata127

Edytowano - 8 września 2016, 21:36

@Snowtrooper: jeden pies, sanok to tez podkarpacie xd

Avatar Snowtrooper

9 września 2016, 07:53

@nata127: Tak tylko Rzeszów jest 3 razy większy i jest godzinę dalej od gór

Avatar xxxPaterrix03xxx

2 września 2016, 16:31

A ja mam morze i góry w jednym miejscu.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 16:14

@xxxPaterrix03xxx: minus Norwegii jest taki, że macie zimno i deszczowo
chyba że to ja byłem w pechowy dzień

Avatar xxxPaterrix03xxx

8 września 2016, 22:57

To prawda. Ale raz na jakiś czas jest taka zajebista pogoda I jest ciepło, że nic tylko iść na plażę żeby sobie pisiora zamoczyć.

Avatar Chuckie

8 września 2016, 22:10

Niezadowolona to ja jestem z tego, że gdy idę do szkoły to przechodzę obok kościoła na którym wisi plakat z Rydzykiem ;-;

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

8 września 2016, 18:41

Jestem ricz, biedaki xd

Avatar SideSwipe

8 września 2016, 21:51

@tylko_ja_jestem_po_zerze: I'm not ricz but I live like a milionare

Avatar KingsMax

8 września 2016, 21:31

A gdzie kropka- powiat grodzki Jenia Góra: Kompletne zadupie, gdzie gołębie srają dziobem? ;-;

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Lekko nie będzie

To musiało być męczące

Przerwa na herbatkę

Przyszłość jest piękna

Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka