Mapa niezadowolenia Polaków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Rel
Lekko nie będzie
To musiało być męczące
Przerwa na herbatkę
Przyszłość jest piękna
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 października 2018, 22:57
Podlasie i Lubelskie powinny mieć zamienione napisy.
Odpisz
21 lutego 2018, 04:31
To uczucieuczucie kiedy mieszkasz w Wielkopolsce i teorytycznie jest ok, ale twoim życiowym planem jest zwiać w Bieszczady (nieważne, że prawie ukraina)
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:17
zbyt daleko od gór to ja bym napisał ZBYT BLISKO PUTINA ;_;
Odpisz
Edytowano - 18 września 2016, 09:10
Lublin to nie Ukraina dupki
Odpisz
13 września 2016, 20:40
W sumie podlasie ma blisko do mazur także tak źle nie jest
Odpisz
12 września 2016, 21:05
Kiedy mieszkasz na takim zadupiu, że niby mazury, ale jednak czuć że podlasie ;_;
PS: Olsztyn ssie
Odpisz
10 września 2016, 11:26
W Lubuskim nikt nie żałuje, że nie jest niemcem.
Odpisz
11 września 2016, 18:59
@AresXX22: popieram bo jestem z lubuskiego.
Odpisz
2 września 2016, 17:43
Mam daleko do górali i blisko do kijów z małymi powstańcami.
Odpisz
Edytowano - 2 września 2016, 19:51
@polskistrzelec123_: *POMYLIŁAM KOMENTARZE*
Odpisz
3 września 2016, 00:26
@mrofpower: *SPOKO*
Odpisz
8 września 2016, 16:03
@mrofpower: *OPCJA USUŃ KOMENTARZ*
Odpisz
9 września 2016, 14:35
@JTKX2: *telefon*
Odpisz
9 września 2016, 16:04
@mrofpower: *"nowa" aktualizacja*
Odpisz
9 września 2016, 16:48
@JTKX2: *nie apka i brak tej opcji*
Odpisz
9 września 2016, 16:33
Szczecin pozdrawia
Odpisz
2 września 2016, 16:41
zbyt daleko od morza
Odpisz
8 września 2016, 16:41
!!!!!
Odpisz
8 września 2016, 17:17
Eh?
Odpisz
8 września 2016, 17:19
Btw tak przeglądam te komentarze i chyba jestem jedyna :')
Śląsk? Ktoś coś?
Odpisz
8 września 2016, 17:26
Ja głuptasie :)
Odpisz
8 września 2016, 17:29
EHHHH
To napisz po ludzku a nie jakies wykrzykniki wysylasz -.-"""""""
Odpisz
8 września 2016, 17:32
No bo się ucieszyłem ;_; Poza tym przejrzałem każdy komentarz i tylko ty mieszkasz w pobliżu mojego zadupia.
Odpisz
8 września 2016, 17:34
Skąd wiesz, że w pobliżu? :v
Śląsk chcąc nie chcąc jest dosc spory.
Odpisz
8 września 2016, 17:36
Um... jeszcze ja
Odpisz
8 września 2016, 17:41
@krzysiu03: Cicho tam. Ty się nie liczysz :p
Odpisz
8 września 2016, 17:41
Śląsk to małe zadupie :p
Poza tym jak zauważyłaś to większość osöb na jeja mieszka poza Śląskiem.
Odpisz
Edytowano - 8 września 2016, 17:45
Małe. W porównaniu do innych województw to może, ale nie jest to mały kawałek ziemi :')
Odpisz
8 września 2016, 17:52
Ale i tak mieszkasz blisko w porównaniu z innymi, Zuziu :)
Odpisz
8 września 2016, 17:55
To fajnie~
Odpisz
8 września 2016, 17:56
Chcesz iść na priv?
Odpisz
8 września 2016, 17:58
Łooo czuje sie zaszczycona :3
No jasne~
Odpisz
8 września 2016, 18:01
Czemu? To ja powinienem być zaszczycony.
Odpisz
8 września 2016, 19:32
Stop hurting my feelings
Odpisz
8 września 2016, 19:37
@krzysiu03: Przepraszam *przytula*
Odpisz
9 września 2016, 15:06
No problemo
Odpisz
8 września 2016, 16:51
a ja mieszkam w ukraińskich górach... rzeszów pozdrawia xD
Odpisz
8 września 2016, 17:11
@nata127: Co ty wiesz o ukraińskich górach Sanok pozdrawia
Odpisz
8 września 2016, 17:37
@nata127: Pjona Rzeszowiaku!
Odpisz
8 września 2016, 17:46
@nata127: ja mieszkam nad rzeką.
pozdro z Malborka!
Odpisz
Edytowano - 8 września 2016, 21:36
@Snowtrooper: jeden pies, sanok to tez podkarpacie xd
Odpisz
9 września 2016, 07:53
@nata127: Tak tylko Rzeszów jest 3 razy większy i jest godzinę dalej od gór
Odpisz
2 września 2016, 16:31
A ja mam morze i góry w jednym miejscu.
Odpisz
2 września 2016, 16:44
@xxxPaterrix03xxx: Jak ?
Odpisz
2 września 2016, 16:48
@DarthKrooge: może nie mieszka w polsce
Odpisz
3 września 2016, 11:32
@DarthKrooge: W Norwegii mieszkam.
Odpisz
8 września 2016, 16:14
@xxxPaterrix03xxx: minus Norwegii jest taki, że macie zimno i deszczowo
chyba że to ja byłem w pechowy dzień
Odpisz
8 września 2016, 22:57
To prawda. Ale raz na jakiś czas jest taka zajebista pogoda I jest ciepło, że nic tylko iść na plażę żeby sobie pisiora zamoczyć.
Odpisz
8 września 2016, 22:10
Niezadowolona to ja jestem z tego, że gdy idę do szkoły to przechodzę obok kościoła na którym wisi plakat z Rydzykiem ;-;
Odpisz
8 września 2016, 18:41
Jestem ricz, biedaki xd
Odpisz
8 września 2016, 21:51
@tylko_ja_jestem_po_zerze: I'm not ricz but I live like a milionare
Odpisz
8 września 2016, 21:31
A gdzie kropka- powiat grodzki Jenia Góra: Kompletne zadupie, gdzie gołębie srają dziobem? ;-;
Odpisz