Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar jbartosik

9 listopada 2025, 09:13

jako feboy też wszystkie te lubię

Avatar Falikosek2000

28 kwietnia 2017, 20:09

Ostatnio w szkole widziałem dziewczynę, na oko 3-4 klasa, z taką obrożą. Tracę wiarę w ludzkość.

Avatar Glisda

11 lutego 2021, 14:57

@Falikosek2000: Ja widziałam 1 klasistkę z chokerem, miniówką i top'em z makijażem niczym dorosła siksa. Nie wiem czy to ja jestem stara baba ale trochę mi to się nie podoba

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

3 września 2016, 08:53

Jak one to w ogóle zakładają

Avatar PrawdziwaRey

3 września 2016, 09:53

To się rozciąga, więc przez głowę.

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

3 września 2016, 12:27

@PrawdziwaRey: Dzięki, tajemnica rozwiązana.

Avatar PrawdziwaRey

3 września 2016, 13:16

Nie ma sprawy :-)

Avatar BloodyEyes

8 stycznia 2021, 21:26

niektóre są zapinane od tyłu

Avatar Slenderowiec2012

7 września 2016, 10:27

*drugi obrazek* Yen?

Avatar Falikosek2000

28 kwietnia 2017, 20:08

@Slenderowiec2012: Yin-Yang. Yen to waluta.

Avatar Windows_10

3 września 2016, 10:29

nienawidzę tych obroży ;_;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar EveryBodyDoTheFlopGuy

12 września 2016, 19:46

@nata127: iksdedwedwd

Avatar
Konto usunięte

22 kwietnia 2017, 12:35

@Windows_10: Do zestawu powinna być smycz.

Avatar Black_Kitty

12 września 2016, 20:08

Sam naszyjnik fajny ale te "moddddnnneee dzieffczyngi <33333333333"

Avatar Fokeu

9 września 2016, 15:21

nazywam to obrożami
serio

Avatar Placuszek123123

8 września 2016, 06:24

te naszyjniki czy ch*j wie co powinni zakazać

Avatar
Konto usunięte

6 września 2016, 22:11

Czarny pas w obicąganiu <apkowy lenny>

Avatar XDemon666

6 września 2016, 16:24

Tak trochę ten pentagram nie w tę stronę, ale co tam...

Avatar nata127

6 września 2016, 16:41

@XDemon666: zalezy jaka ma byc symbolika...

Avatar
Konto usunięte

6 września 2016, 18:34

@nata127: Albo się odwruciło

Avatar Shakrit

6 września 2016, 19:15

@XDemon666: Bo to pentakl. Gdyby to był pentagram, właśnie by był odwrócony :V

Avatar
Konto usunięte

6 września 2016, 21:36

Avatar Shakrit

6 września 2016, 18:21

Taki piękny i wspaniały symbol jak pentakl, zawieszony na tej czarnej obroży dzi*ki... Profanacja -,-

Avatar Natalialove61

6 września 2016, 17:22

Sorki xd Nie wiedziałam, że skopiuje mi komentarz.

Avatar Natalialove61

6 września 2016, 17:21

Sam naszyjnik jest spoko, choć sama nie noszę. Pudło na hejty \_______/

Avatar Natalialove61

6 września 2016, 17:21

Sam naszyjnik jest spoko, choć sama nie noszę. Pudło na hejty \_______/

Avatar Natalialove61

6 września 2016, 17:20

Sam naszyjnik jest spoko, choć sama nie noszę. Pudło na hejty \_______/

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Ładne rzeczy

Phi!

Niegrzeczny Oskarek

Ostry ten sędzia

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka