Kiedy widzisz, że team przeciwnika jest afk
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie po oczach
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 listopada 2016, 12:22
Ten czołg to Panzer IV Ausf. H
Odpisz
6 września 2016, 20:04
co to afk? kolega pyta
Odpisz
6 września 2016, 20:08
@Errror_Sans: Ktoś kto odeszedł od komputera,i nie gra.
Odpisz
6 września 2016, 21:07
@Errror_Sans: Dokładniej to Away From Keyboard (Z dala od klawiatury)
Odpisz
6 września 2016, 21:16
@Lord_Kaczuch: ok
Odpisz
7 września 2016, 07:42
@Errror_Sans: Najlepsza wymówka: "kolega pyta"
Odpisz
4 września 2016, 14:22
Dałem 5 ale jak zeskrolowałem na dół to zauważyłem że BYŁO.
Odpisz
4 września 2016, 14:25
@coolskeleton95: dodałem obydwa obrazki lecz ten był inspirowany komentarzem
Odpisz
4 września 2016, 15:45
@coolskeleton95: "Było" to najgorsze rakostwo na Jeja
Odpisz
Edytowano - 4 września 2016, 20:01
@jacek1s: nie ku*wa dodawajmy mem milion razy bo przecież "było" to rakowisko
Odpisz
4 września 2016, 20:03
@RussiaBall: Wyolbrzymiasz jak każdy meduzogłowy.
Odpisz
4 września 2016, 20:06
@jacek1s: poprostu idę twoim tokiem myślenia
Odpisz
4 września 2016, 20:07
@RussiaBall: Nawet Ci go nie przedstawiłem.
Odpisz
5 września 2016, 07:39
@jacek1s: Słyszałem że raki są smaczne z koperkiem i ziemniakami. Czy to prawda?
Odpisz
6 września 2016, 20:15
@jacek1s: Rakostwem jest używanie stwierdzenia "rak". Nie wiem czy to ma być jakieś mocne czy może ku*wa zabawne, ale cóż... nie jest. O ile pojedyncze przypadki użycia tego określenia były całkiem znośne to teraz ameby umysłowe zaczynają używać tego na każdym kroku.
Odpisz
6 września 2016, 20:29
@monho25: Hipokryta.
Odpisz
6 września 2016, 20:44
@jacek1s: Najbardziej lubię jak ludzie używają tego słowa a nawet nie wiedzą co znaczy.
Odpisz
6 września 2016, 20:48
@zx2001: Co to ma do rzeczy?
Odpisz
6 września 2016, 20:51
@jacek1s: Nie nic żyj w niewiedzy dalej
Odpisz
7 września 2016, 00:09
@jacek1s: Chciałem jedynie ironicznie użyć tego określenia, nigdy wcześniej go nie zastosowałem, no chyba że wyśmiewawczo. :)
Odpisz