Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Hermit

5 września 2016, 21:36

Już przedstawiałem teorię na ten temat.

Avatar ZawiszaMikolow

5 września 2016, 21:51

@Hermit: Zacytuj :)

Avatar Hermit

5 września 2016, 21:52

@ZawiszaMikolow: Szturmowcy są tak głupi, że od początku służby nie potrafią wyłączyć Trybu Szkoleniowego. I widzą holograficznych przeciwników. Strzelają do nich.

Avatar Hermit

5 września 2016, 21:57

@ZawiszaMikolow: Jeśli spodziwałeś się czegoś poważnego, to Cię rozczarowałem.

Avatar
Konto usunięte

5 września 2016, 22:03

@Hermit: dla mnie to jest dobra teoria

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 5 września 2016, 22:12

@Hermit: Szturmowce to często chłopy ze wsi którzy blastera nigdy na oczy nie widzieli, mają tanie masowo i wadliwie produkowane wyposażenie na przykład: ich hełmy są źle zrobione i utrudniają widzenie

Avatar
Konto usunięte

5 września 2016, 23:43

ale we wszystkich oprócz najnowszej części to były klony więc nie ma szans żeby ich skafandry były "źle skrojone"

Avatar
Konto usunięte

6 września 2016, 00:23

Klony były w częściach 1-3 potem były szturmowce . Jeśli chodzi o skafandry to tylko hełmy źle dopasowali w nowych modelach

Avatar Adi34

23 stycznia 2018, 00:26

2-3*

Avatar voggi

6 września 2016, 07:30

Gdzie ten szturmowiec ma rękę?

Avatar Fina258

6 września 2016, 15:40

@voggi: Pod stołem.

Avatar voggi

6 września 2016, 16:18

@Fina258: Dokładnie o tym pomyślałem

Avatar Hejter_

30 marca 2017, 17:34

@voggi: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar Hejter_

30 marca 2017, 17:35

@Fina258: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Avatar ALKATRAZ

Edytowano - 5 września 2016, 23:50

to ona jest kobietą? myślałem, że wszyscy szturmowcy to faceci, to ja wole droidy

Avatar haniohAA

6 września 2016, 11:45

@ALKATRAZ: co ty głosu nie słyszałeś ? :v

Avatar
Konto usunięte

23 grudnia 2016, 14:02

@haniohAA: może głuchy czy coś

Avatar GalenMarek

6 września 2016, 08:07

Ahh... I znowu. Eghem... SZTURMOWCY UMIELI STRZELAĆ I TRAFIALI. No, to by było na tyle.

Avatar PchlaRenatka

5 września 2016, 23:05

Tak płaczecie o ich celność, a gdyby trafiali w chociażby 50% to głównych bohaterów nie było by już w 2 części

Avatar Predator_PL

5 września 2016, 22:14

to chyba cud że ten po lewo... nie co ja pier*ole przecież za chiny nie trafiła by tego po lewo xd

Avatar Patryk_Rozgwiazda

5 września 2016, 15:54

Nie dziwie się ze jeden strzał był nawet w okolicach nad głową 2 szturmowca

Avatar W_D_Gaster

5 września 2016, 15:04

5/5 bo żarty ze szturmowców.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Płać pan

Totalnie

Nie są aż takie pyszne

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka