Kiedy wrócisz zmęczony ze szkoły
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Niegrzeczny Oskarek
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 17 września 2016, 21:40
ja jak wruce do domu zmęczona po 6 godzinach zmęczona lekjami i wf - em który miałam na ostatniej lekcji to mam zmęczoną mine i mama przez parenaścię minut mówi ,,co jest?" kiedy odpowiadam ..nic" to ona ,, przecież widzę. co się stało?". no i tak mam cały czas. ale chodzi mi o to że zawszę mam po szkole zmęczoną minę i mama codziennie wyskakuje z tym ,,co jest?" . i patrząc wyżej chyba wiecie o co chodzi.
Odpisz
10 września 2016, 18:31
U mnie było gorzej, bo z internatu przyjechałam, po 6 godzinach jazdy autobusami.
Odpisz
7 września 2016, 16:21
Idziesz na 7, wracasz o 16 i o 17 masz iść ciąć drewno do prawdopodobnie koło 19-20. Eh.
Odpisz
7 września 2016, 16:59
@Darwineek: A potem. Czemu masz słabe oceny? U mnie tak jest.
Odpisz
7 września 2016, 17:42
@Darwineek: Idziesz o 5.10,wracasz o 17.30-18 i masz tone pracy domowej.
Odpisz
7 września 2016, 17:41
Wlasnie wracam?
Odpisz
7 września 2016, 17:01
Mnie czasami jeszcze pyta "A już masz jakąś dziewczynę na oku?" Nosz kuna.
Odpisz
7 września 2016, 16:51
"Nic ciekawego". I tyle w temacie.
Odpisz
7 września 2016, 16:27
Mnie nigdy nikt nie pyta, "Jak było w szkole?", sama wchodzę i zaczynam im gadać jak było ;______; Ciekawe czy w ogóle kogoś to obchodzi.
Odpisz
7 września 2016, 16:19
Znam ten ból
Odpisz
6 września 2016, 15:17
ma mowie "jakoś" i koniec rozmowy
Odpisz
7 września 2016, 16:14
@Windows_10: a można by tak po polsku
Odpisz
5 września 2016, 14:55
jak mnie pyta za dużo to mówię "jesteś z policji"? i kończy
Odpisz
5 września 2016, 15:01
@Scrollek0802: Moja by odpowiedziała "nie pyskuj"
Odpisz
5 września 2016, 15:07
to ja mam lepsze relacje ze swoją mamą bo bierze to za żart i tyle
Odpisz
Edytowano - 5 września 2016, 15:09
@Scrollek0802: "nie pyskuj" w moim przypadku najczęściej też jest żartem
Odpisz
Edytowano - 5 września 2016, 20:00
@Scrollek0802: Ale moja mama jest z policji więc nie działa.
Odpisz
5 września 2016, 15:34
czemu ten kot ma jakieś dziury przy oczach? D:
Odpisz
5 września 2016, 15:10
-dobrze
Odpisz
5 września 2016, 15:10
Tru
Odpisz
5 września 2016, 15:01
Ja byłem dzisiaj na rozpoczęciu szkoły xDDDD...
Odpisz
5 września 2016, 15:03
@KapitanKokosel: xDDDDDDDD
Odpisz
5 września 2016, 15:03
@RussiaBall: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
5 września 2016, 15:05
@PanSowa12: ;-;
Odpisz
5 września 2016, 15:26
@RussiaBall: IKSDE
Odpisz
5 września 2016, 15:27
@RussiaBall: Wincyj buziek, wincyj! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Odpisz
5 września 2016, 15:28
@Absolutna_Mega_Absol: HASZTEG HASZTEG HASZTEG HASZTEG!
Odpisz
5 września 2016, 15:29
@Absolutna_Mega_Absol: Lenny po siłowni ᕙ(>ω<)ᕗ
Odpisz
5 września 2016, 15:30
@KapitanKokosel: SLESZ SLESZ SLESZ SLESZ SLESZ SLESZ SLESZ SLESZ
Odpisz
Edytowano - 5 września 2016, 15:31
@Absolutna_Mega_Absol: ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ ᕙ(>ω<)ᕗ
Odpisz
5 września 2016, 15:34
@KapitanKokosel:
----------------/> フ
----------------| u u l
-------------/` ミ_ xノ
----------- / |
----------/ ヽ ノ
---------│ | | |
---/ ̄| | | |
----| ( ̄ヽ__ヽ_)__)
----\/
Odpisz
5 września 2016, 15:37
@KapitanKokosel: /(0o0)\
Odpisz
7 września 2016, 16:17
@KapitanKokosel:
........∩___∩
.....| ノ ヽ../⌒)
... /⌒) (゚) (゚) | .| ▂ ▪ ▂▄▅▆▇■▀▀〓◣▬ ▪ ■ … . +REP
.../ / ( _●_) ミ/ .▂▅■▀ ▪ ■ ▂¨ ∵▃ ▪ ・ +REP
.( ヽ |∪| / ◢▇█▀ ¨▂▄▅▆▇██■■〓◥◣▄ +REP
....\ ヽノ / ■ ▂▅██▅▆▇██■〓▀▀ ◥◣ ∴ ▪ . +REP
...../ / ▅▇███████▀ ▪ ∴ ….▅ ■ ◥◣ +REP
....| _つ◥▅▆▇████████▆▃▂ ▪ ■▂▄▃▄▂ -REP
....| /ω\ \ ■ ¨ ▀▀▀■▀▀▀ ▪ ■ ∴‥ +REP
....| / ) )
.....∪ ( \
\_)
Odpisz
7 września 2016, 16:37
@NorthKoreaBall:
----------------/> フ
----------------| o o l
-------------/` ミ_ -ノ
----------- / |
----------/ ヽ ノ
---------│ | | |
---/ ̄| | | |
----| ( ̄ヽ__ヽ_)__)
----\/
Odpisz
5 września 2016, 15:01
a najbardziej w tych pierwszych dniach .
Poznałeś kolegów ?...
a jakąś dziewczynę ?
a jak lekcje ? Nauczyciele jak się nazywają?
itd.
Odpisz