Kiedy mama daje odliczoną kwotę na zakupy
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Zaufaj mi, nie znam się na tym
To się nie może nie udać
Niezniszczalne
Przerwa na herbatkę
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 stycznia 2025, 02:25
Po czym mama prosi o paragon :c
Odpisz
5 września 2016, 18:30
mi raz w życiu opuściła 5 groszy
Odpisz
5 września 2016, 21:35
@Patryk_Rozgwiazda: mi 2 zł
Odpisz
12 listopada 2016, 10:34
@Patryk_Rozgwiazda: Moja koleżanka miała wyliczoną kwotę na chleb. Poszła do sklepu i okazało się, że chleb podrożał o.... 1 grosz! Pani sklepikarka kazała jej się wrócić do domu po 1 grosik.. ;__;
Odpisz
9 września 2016, 23:48
__________88888_____88888_____________________________
________66666666___6666666____________________________
_____777777777777777777777777_________________________
____99999999999999999999999999________________________
___555555/----\555555555/----\55555________________________
___00000/_____\0000000/____\00000_______________________
__333333333333333333333333333333______________________
_22222222222222222222222222222________________________
44444444444444444444444444444444______________________
7777777777777777777777777777777777____________________
_88888888888888888888888888888888888__________________
__66666666666666666666666666666666____________________
___99999999999999999999999999999______________________
________00000000000000000000__________________________
___4444444444444444444444444444_______________________
__4444444444444444444444444444444_____________________
ZGADNIJCIE KTO TO!
Odpisz
7 listopada 2016, 19:02
Mar*in
Odpisz
12 listopada 2016, 10:30
@Toja4kfullhd: CZEMU PRZEKLINASZ?
Odpisz
6 września 2016, 23:32
admin zepsułeś;-;
Odpisz
7 września 2016, 18:11
@RussiaBall: znam ten ból
Odpisz
8 września 2016, 21:26
@RussiaBall: Pomyśl jak się teraz admin czuje. Na pewno żałuje swego czynu, i popadł w depresję, myśląc, że go nienawidzą. Pomyśl zanim napiszesz taki komentarz!
Odpisz
8 września 2016, 21:28
@baarts: admin mi zmienił płeć na obrazku ;-;
Odpisz
9 września 2016, 00:46
@alicjaaf: Przemyśl swoje życie, i przypomnij sobie chwile pisania komentarzy na temat admina.
Odpisz
7 września 2016, 21:13
JEJ!
Odpisz
5 września 2016, 15:53
Daje? Czy to ja mam niemiłą panią sklepikarkę? Bo myślę raczej, że cena to cena i raczej się jej pilnuje.
Odpisz
5 września 2016, 16:15
@Hermit: to ja miałem zajebiste dzieciństwo :D
Odpisz
7 września 2016, 18:54
@Hermit: Jak sprzedaje właściciel to może dac zniżkę. A jak nie ma kasy fiskalnej to tym bardziej.
Odpisz
7 września 2016, 20:11
@Hermit: wyszło z poczekalni k inny napis
Odpisz
7 września 2016, 19:04
ja tam mam kieszonkowe 100 na tydzień lul
Odpisz
7 września 2016, 19:28
wątpie żeby to kogoś obchodziło
Odpisz
7 września 2016, 19:32
dużo
Odpisz
7 września 2016, 19:35
@Swagbob: Trudno.
Odpisz
7 września 2016, 19:36
Dosyć.
Odpisz
7 września 2016, 19:46
A ja mam kieszonkowe 10 złoty na miesiąc i się tym nie chwalę.
Odpisz
7 września 2016, 20:44
Pjona, ja też.
Odpisz
8 września 2016, 21:24
A ja nie mam kieszonkowego, tylko jak przyjeżdżam do babci, to mi stówę daje, a średnia "zarobionego" na rok to ok.500 zl.
Odpisz
8 września 2016, 21:26
@baarts: Umnie to do 120 złotych ;-;
Odpisz
9 września 2016, 00:47
Ja nie wydaję "hajsu"na głupoty, max 20 (może więcej np. na grę) zl tygodniowo.
Odpisz
5 września 2016, 15:29
nie znam
Odpisz
7 września 2016, 18:05
@BudowniczyMakaronu: Admin zmienił tekst na obrazku i mój komentarz nie ma sensu. Dzięki Bożydar!
Odpisz
Edytowano - 7 września 2016, 18:29
@BudowniczyMakaronu: xD
Odpisz
6 września 2016, 15:30
Pan z budki z kebabami. Czasem opuszcza nawet o połowę
Odpisz