Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Trzeba brać osobną torbę
To by wystarczyło
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 września 2016, 15:11
oczywiście mystic na szczycie
Odpisz
7 października 2016, 12:14
@CoolSceleton95: mystic!
Odpisz
24 października 2016, 16:51
@CoolSceleton95: Mystic!
Odpisz
24 października 2016, 17:07
@arenak1111: nie za późno?
Odpisz
24 października 2016, 22:45
Jest za wcześnie
Odpisz
24 listopada 2019, 22:19
@CoolSceleton95: only valor
Odpisz
25 listopada 2019, 22:23
No ku*we, nie mogłeś do 2020 poczekać?
Odpisz
25 listopada 2019, 22:38
@arenak1111: nie
Odpisz
3 listopada 2020, 11:53
@arenak1111: Mógł ale nie poczekał
MYSTIC!!
Odpisz
13 listopada 2020, 12:20
@Azkis: Dobrzeee
Odpisz
18 września 2016, 10:29
Valor forever!
Odpisz
24 października 2016, 16:52
Ryj ty skorupiaku
Odpisz
5 września 2016, 20:52
Pragnę Instinctowej.
Odpisz
5 września 2016, 21:39
#team_instinct
Odpisz
5 września 2016, 21:40
Niby nie gram w go, ale sympatyzuję z żółtymi :y
Odpisz
7 września 2016, 15:06
Bo lider jest fajny B)
Odpisz
7 września 2016, 16:18
#teaminstict
Odpisz
8 września 2016, 18:12
jaki jest lider mistyc instic oraz valor (nie znam sie)
Odpisz
8 września 2016, 18:15
@YuzuruOtonashi: Ja też nie, ale google nie gryzie.
Liderka Valoru to Candela
Liderka Mystic to Blanche
A lider Instintc to Spark <333333333
Odpisz
8 września 2016, 16:59
Skąt to wziąść?
Odpisz
Edytowano - 7 września 2016, 15:11
A ciekawe w jakiej jest Sławek...Pewnie instinct
Odpisz
7 września 2016, 15:55
A Juzek?
Odpisz
7 września 2016, 15:56
@Fina258: A juzka już nie wiem...Pewnie w zielonych
Odpisz
7 września 2016, 17:27
A kto w Fioletowych?
Odpisz
7 września 2016, 20:58
@Fina258: Januuuuuuuuusz
Odpisz
7 września 2016, 22:01
Nowy jestem. Są jeszcze jakieś inne teamy?
Odpisz
7 września 2016, 22:03
@Fina258: Jeszcze różowi, ale tam dochodzą pedały jak 1D, Bieber,i inne.
Odpisz
7 września 2016, 22:05
kk
Odpisz
7 września 2016, 22:05
@Fina258: 2x
Odpisz
7 września 2016, 20:10
5zł??!
Odpisz
7 września 2016, 18:55
Żeby jeszcze gry Nintendo były po polsku... W co ja wierzę.
Odpisz
5 września 2016, 22:25
Messi w valor... o ku*wa.
Odpisz
6 września 2016, 07:31
Ash Ketchum w Mystic.
Nie no, serio. Kobieta podkładająca głos Ash'owi jest w Mystic.
Odpisz
7 września 2016, 15:05
@Profesor_Ender: Kobieta podkładająca głos Ashow.... Chwila, to jemu głos podkładała kobieta? Prosto w dzieciństwo ;-;
Odpisz
7 września 2016, 16:59
Też tak zareagowałem gdy się o tym dowiedziałem.
Odpisz
7 września 2016, 15:21
Takie są nowe na allegro za 3 zł ;P
Odpisz
7 września 2016, 15:24
@RobsonPlay: A przesyłka? :p
Odpisz
5 września 2016, 20:24
Ja już mam !
Odpisz
7 września 2016, 15:24
To dlatego tam dali messiego
Odpisz
6 września 2016, 17:55
Mam bluzke z tam mystic :3
Odpisz
6 września 2016, 16:38
Team valor
Odpisz
6 września 2016, 15:38
cóż za turbośmieszność
Odpisz
5 września 2016, 21:18
Gdzie?
Odpisz
5 września 2016, 21:29
@Wolfmer: na jakimkolwiek straganie z koszulkami, kubkami, magnesami czy innymi przedmiocikami.
Odpisz
6 września 2016, 12:55
@Wolfmer: Nad morzem. :v
Odpisz
5 września 2016, 20:49
kupiłbym każdej drużyny.
Odpisz