memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
8 września 2016, 19:10
Vegeta =D Jeden z fajniejszych "nawróconych". Oczywiście zaraz po Piccolo. =3
Odpisz
10 września 2016, 15:36
@Rozella_Night: Wg mnie Vegeta lepszy, ale każdy ma swój gust.
11 września 2016, 08:37
@krzysiu03: Vegeta to mój ulubiony Sayajin. =3 Ale Piccolo to po prostu chcę.... Przytulić ^_^
Edytowano - 11 września 2016, 09:15
@Rozella_Night: Ogólnie to lubię też Gohana... W Cell sadze był badassem
11 września 2016, 11:56
@krzysiu03: A kto był jego mentorem? Ogółem to strasznie Gohanowi zazdroszczę takiego nauczyciela....
11 września 2016, 12:03
@Rozella_Night: W sumie racja...
11 września 2016, 12:04
@Rozella_Night:
11 września 2016, 15:50
@krzysiu03: Stary suchar a śmieszy X)
10 września 2016, 16:57
Czy tylko mi się wydaje czy ten drugi ma na avatarze Rubin ze Steven Universe?
10 września 2016, 15:46
Akurat jem frytki posypane vegetą.
10 września 2016, 15:45
Ten Doc na avku xD
Edytowano - 10 września 2016, 15:39
historii*
Edytowano - 10 września 2016, 15:08
Wpiszcie w wyszukiwarce yt to: ベジータ×星のカービィ【はるかぜとともに】 a potem pośmiejcie się razem z Vegetą
10 września 2016, 15:06
stare odcinki były lepsze
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież8 września 2016, 19:10
Vegeta =D
Jeden z fajniejszych "nawróconych". Oczywiście zaraz po Piccolo. =3
Odpisz
10 września 2016, 15:36
@Rozella_Night: Wg mnie Vegeta lepszy, ale każdy ma swój gust.
Odpisz
11 września 2016, 08:37
@krzysiu03: Vegeta to mój ulubiony Sayajin. =3
Ale Piccolo to po prostu chcę....
Przytulić ^_^
Odpisz
Edytowano - 11 września 2016, 09:15
@Rozella_Night: Ogólnie to lubię też Gohana... W Cell sadze był badassem
Odpisz
11 września 2016, 11:56
@krzysiu03: A kto był jego mentorem? Ogółem to strasznie Gohanowi zazdroszczę takiego nauczyciela....
Odpisz
11 września 2016, 12:03
@Rozella_Night: W sumie racja...
Odpisz
11 września 2016, 12:04
@Rozella_Night:
Odpisz
11 września 2016, 15:50
@krzysiu03: Stary suchar a śmieszy X)
Odpisz
10 września 2016, 16:57
Czy tylko mi się wydaje czy ten drugi ma na avatarze Rubin ze Steven Universe?
Odpisz
10 września 2016, 15:46
Akurat jem frytki posypane vegetą.
Odpisz
10 września 2016, 15:45
Ten Doc na avku xD
Odpisz
Edytowano - 10 września 2016, 15:39
historii*
Odpisz
Edytowano - 10 września 2016, 15:08
Wpiszcie w wyszukiwarce yt to: ベジータ×星のカービィ【はるかぜとともに】
a potem pośmiejcie się razem z Vegetą
Odpisz
10 września 2016, 15:06
stare odcinki były lepsze
Odpisz