Kiedy Ty i Twoja przyjaciółka
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nieuczciwa ocena
Ładne rzeczy
Dobrze czasem się oderwać
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Płać pan
Ostry ten sędzia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 września 2016, 16:36
Scena z serialu Orange Is the New Black
Odpisz
7 września 2016, 15:04
@Jatsekku: Myślałam że to z jakiegoś pornosa ;-----;
Odpisz
7 września 2016, 15:41
@Lama_w_kropki: pjona xDD
Odpisz
7 września 2016, 16:50
@Lama_w_kropki: Tam sie dzieją podobne rzeczy...
Odpisz
7 września 2016, 17:03
@Jatsekku: ;-------------;
Odpisz
2 października 2016, 15:53
@Lama_w_kropki: Trzeba było sobie założyć konto na redtube a nie tutaj.
Odpisz
2 października 2016, 17:13
@Fluttershy66: Mam już ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
5 października 2016, 19:06
@Lama_w_kropki: Premium czy normalne? (apkowy lennyface)
Odpisz
8 września 2016, 09:39
Jak świetnie odwzorowali na tym obrazku czym jest dla mnie szkoła
Odpisz
7 września 2016, 15:42
A mój najlepszy kolega jest z klasy dołączonej do naszej.
Odpisz
6 września 2016, 16:12
To się idzie do dyrektora, mówi o sytuacji, znajduje osobę, która być może też ma przyjaciół w innej klasie i prosi się o wymianę. Z tym że trzeba to dosyć szybko zrobić.
Odpisz
6 września 2016, 21:08
Chyba że wasz dyrektor absolutnie nie chce przenosić:v
Odpisz
7 września 2016, 09:07
A co jeśli przyjaciółka poszła na biol-chem, a ty jesteś na mat-infie?
Odpisz
7 września 2016, 09:17
To wtedy nic nie zrobisz, bo to inne profile. :)
Odpisz
6 września 2016, 16:30
Scena trochę jak z filmów dla dorosłych
Mam chory mózg ;-;
Odpisz
6 września 2016, 16:41
@Kideu: ja też o tym pomyślałem ;-;
Odpisz
7 września 2016, 09:07
@Kideu: Bo w tym serialu są same lesby podobno.
Odpisz
7 września 2016, 08:14
Cóż... moi znajomi poszli do różnych klas i różnych szkół. Z dwoma w klasie jestem, z około trzydziestu w szkole. A jakoś się spotykamy i z tymi w niej i poza nią.
Odpisz
6 września 2016, 22:15
Orange Is The New Black!
Odpisz
6 września 2016, 21:07
I ona znajdzie sobie nowe przyjaciółki ;-;
Odpisz
6 września 2016, 15:58
Na takich sytuacjach najlepiej się można przekonać, jak słaba jest taka nastoletnia przyjaźń.
Będziecie za sobą tęsknić i płakać, że nie jesteście w tej samej klasie, ale po miesiącu wam przejdzie. Każda z was znajdzie nową "przyjaciółkę" i prawdopodobnie przestaniecie sobie nawet mówić "cześć", mijając się w korytarzu.
Odpisz