On właśnie teraz spaceruje po tobie, i wcina twoją skórę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Angielskie śmieszki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przypałowo
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 września 2016, 21:32
wreszcie czuję się potrzebny
Odpisz
7 września 2016, 22:59
ja ty i twoje profilowe xD sory mordo ale jo nie lubie ziomka na twoim profilowym ;-; dobra ida gnój ciepać T-T
Odpisz
8 września 2016, 06:55
@Placekk012: a można po polsku?
Odpisz
8 września 2016, 23:07
jo niwjem jok godoć po słuńsku
Odpisz
9 września 2016, 23:21
@DziwnyPan: xD
Odpisz
4 lipca 2022, 07:40
@DziwnyPan: widać że nie wiesz
BTW ciepać to znaczy rzucać.
Odpisz
9 lipca 2019, 13:35
ru
Odpisz
18 lipca 2020, 00:22
@MajnkraftAlusiek: witam w przyszłości
Po kiego ch*ja pisałeś "ru" tutaj?
Odpisz
3 listopada 2016, 17:55
#roztoczamasterrace
Odpisz
7 września 2016, 23:21
Słodki <3
Odpisz
7 września 2016, 22:58
Po raz kolejny komentarze urzekly mnie bardziej niż obrazek :')
Odpisz
6 września 2016, 16:37
No i co z tego? Jesteś taką cebulą że roztoczom nawet martwej i niepotrzebnej skóry nie dasz. Zwyrol.
Odpisz
7 września 2016, 22:55
@heraklio2: #polaczkije**ne
Odpisz
7 września 2016, 08:15
U mnie każdy ma swoje imię,codziennie ktoś ma imieniny.Zawsze jest okazja by się napić.Mogę wymienić wszystkie roztoczka :]
Odpisz
7 września 2016, 21:04
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: To wymień:D
Odpisz
7 września 2016, 22:21
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: Dawaj wymieniaj!
Odpisz
7 września 2016, 22:50
@Nikt_nie_fika_do_Patryka: ja też 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14...
Odpisz
7 września 2016, 22:35
Smacznego!!!
Odpisz
7 września 2016, 22:25
jaka to rasa psa?
Odpisz
7 września 2016, 22:17
Kompie sie, top sie śmieciu
Odpisz
7 września 2016, 22:08
Jedz i rośnij zdrowy, mały roztoczku <3
Odpisz
6 września 2016, 21:17
*martwą skórę
Odpisz
7 września 2016, 22:03
@Xenon77: *Martwy naskórek
Odpisz
7 września 2016, 21:43
Przynajmniej nie jestem sam
Odpisz
Edytowano - 7 września 2016, 21:31
...
Odpisz
7 września 2016, 21:25
smacznego :)
Odpisz