memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
14 sierpnia 2011, 18:50
on wymiotuje (chyba)
Odpisz
8 czerwca 2011, 15:56
Ale tam nikogo może nie być ... 3/5
22 kwietnia 2011, 16:35
jak ktos jest w srodku spolczucie \ ale pewine nnie ma tam nikogo !! ale i tak 5\5
22 listopada 2009, 14:04
ciekawe czy ta osoba która jest w kibelku zabije goscia
22 października 2009, 17:07
Współczuje osobie siedzącej w środku...
19 października 2009, 19:40
to jeden z najlepszych obrazków na jeja.pl żal mi gościa 5/5
18 października 2009, 17:24
Heh.. Biedny gosciu... hehe 5/5
18 października 2009, 17:01
hehe pamiętam jak mnie kiedyś oblano sikami hehe po powrocie do domu od razu wzięłam prysznic :)) 3/5 bo szkoda mi tego goscia co tam siedzi :]
18 października 2009, 16:59
przekichane 3/5
18 października 2009, 16:54
ja... ja. ja wiem gdzie to jest to jest w ameryce byłem tam :D napprawde ::D:D:D:DD myłem sie tam tez . ale nikt mnie nie oblał sikami xD
18 października 2009, 15:46
1/5
18 października 2009, 14:02
tak jak większość 1/5
18 października 2009, 12:05
jakieś głupie obrazki ostatnio... ;// 1
18 października 2009, 12:01
Nie no, bez komentarza... 3.
18 października 2009, 11:31
Żal... 1/5
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież14 sierpnia 2011, 18:50
on wymiotuje (chyba)
Odpisz
8 czerwca 2011, 15:56
Ale tam nikogo może nie być ...
3/5
Odpisz
22 kwietnia 2011, 16:35
jak ktos jest w srodku spolczucie \ ale pewine nnie ma tam nikogo !!
ale i tak 5\5
Odpisz
22 listopada 2009, 14:04
ciekawe czy ta osoba która jest w kibelku zabije goscia
Odpisz
22 października 2009, 17:07
Współczuje osobie siedzącej w środku...
Odpisz
19 października 2009, 19:40
to jeden z najlepszych obrazków na jeja.pl
żal mi gościa
5/5
Odpisz
18 października 2009, 17:24
Heh..
Biedny gosciu...
hehe 5/5
Odpisz
18 października 2009, 17:01
hehe pamiętam jak mnie kiedyś oblano sikami hehe po powrocie do domu od razu wzięłam prysznic :)) 3/5 bo szkoda mi tego goscia co tam siedzi :]
Odpisz
18 października 2009, 16:59
przekichane 3/5
Odpisz
18 października 2009, 16:54
ja... ja. ja wiem gdzie to jest to jest w ameryce byłem tam :D napprawde ::D:D:D:DD myłem sie tam tez . ale nikt mnie nie oblał sikami xD
Odpisz
18 października 2009, 15:46
1/5
Odpisz
18 października 2009, 14:02
tak jak większość 1/5
Odpisz
18 października 2009, 12:05
jakieś głupie obrazki ostatnio... ;// 1
Odpisz
18 października 2009, 12:01
Nie no, bez komentarza... 3.
Odpisz
18 października 2009, 11:31
Żal...
1/5
Odpisz