Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar ALKATRAZ

8 września 2016, 20:21

ja też lubię jeździć rowerem, ale w Polsce nie chcą budować ścieżek rowerowych

Avatar Zsialkowany

8 września 2016, 21:28

@ALKATRAZ: a u mnie kurna na odludziu chca budowac sciezke gdzie nawet chodnika nie ma :/

Avatar baarts

9 września 2016, 01:25

@Zsialkowany: Ja tam wolę na odludziu rowerem pojechać, niż pieszo nie wiem jak ty. To ma sens, spokój, cisza brak samochodów, na łonie natury, wszystko fajnie, normalnie żyć nie umierać.

Avatar Zsialkowany

9 września 2016, 17:06

@baarts: Ale kurna nawet w miescie powiatowej nie ma zadnej sciezki rowerowej...

Avatar
Konto usunięte

10 czerwca 2017, 14:28

@ALKATRAZ: Jak chcesz ścieżki rowerowe, to sam zbuduj za swoje pieniądze.

Avatar trampkowiczka

8 września 2016, 15:42

ale wstyd. ..

ale dla kogo?

dla Amerykanów że nie wybierają zdrowszej opcji

czy dla Duńczyków wybierających tańszą wersje?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar Kuno_von_Liechtenstein

Edytowano - 9 września 2016, 13:45

@kasjan132pl: No to na to wygląda, że miałem niewłaściwe dane.

Avatar kasjan132pl

9 września 2016, 18:03

Avatar Kuno_von_Liechtenstein

Edytowano - 8 września 2016, 20:16

Dodany przeze mnie obrazek ma ocenę 5 na 37 głosów, dzięki!

(tak, wiem, że w tym momencie znajdą się złośliwcy którzy dadzą 1, ale trudno byłoby mi się powstrzymać).

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 20:17

@Kuno_von_Liechtenstein: dałem 4 nie 1
:3

Avatar Kuno_von_Liechtenstein

8 września 2016, 20:21

k

Avatar baarts

9 września 2016, 01:27

@Kuno_von_Liechtenstein: Jak dobrze pójdzie, to koneser jak się patrzy.

Avatar bezlada

8 września 2016, 22:05

Czyli jakieś 20 osób.

Avatar baarts

9 września 2016, 01:26

@bezlada: No tak mi się osobiście wydaję, że troszeczkę więcej.

Avatar bezlada

9 września 2016, 10:23

@baarts: 21

Avatar tylko_ja_jestem_po_zerze

8 września 2016, 23:01

Powiedzmy sobie szczerze, USA mogłoby mieć o wiele lepszy wynik...
.
.
.
.
.
gdyby czarni mieli prace

Avatar baarts

9 września 2016, 01:25

@tylko_ja_jestem_po_zerze: Sprzedaż rowerów to też praca.

Avatar TheUltimateBrony

8 września 2016, 22:22

Ja na wakacje byłem w Danii i zwiedzałem Kopenhagę, piękne miasto. Polecam statkiem po kanałach popływać.

Avatar baarts

9 września 2016, 01:23

@TheUltimateBrony: Ale od kiedy po telewizji da się pływać statkiem?/s

Avatar TheUltimateBrony

9 września 2016, 06:19

@baarts: Ehhh.. Byłem tam na prawdę, ale wierz w co chcesz.

Avatar baarts

9 września 2016, 16:42

@TheUltimateBrony: /s=sarkazm

Avatar Kamas

8 września 2016, 20:21

Wynika to w dużym stopniu z przepisów i odległości pokonywanych w stanach. Masz 10 kilosów do roboty, ale po trasie, gdzie ruch rowerów jest zabroniony.

Avatar jasnib

8 września 2016, 19:06

Amerykanie są zbyt grubi na rowery.

Avatar
Konto usunięte

8 września 2016, 20:10

@jasnib: Bo jak orać asfalt wagą to konkretnie .

Avatar Kenyzez

8 września 2016, 19:32

A w polsce to dojeżdżają kradzionymi

Avatar Demondo498

8 września 2016, 19:28

Dania to małe państewko wiec nie dosc ze jest taniej i zdrowiej to i tak nie maja zbyt daleko

Avatar MRozu_ma_jeja

8 września 2016, 19:13

Wierzę ci internecie.

Avatar Aracz

Edytowano - 8 września 2016, 19:05

W ogóle taka ciekawostka. Podobno w Dani, dosłownie wszędzie są rowery. Powszechne są takie sytuacje, że ludzie zostawiają je przed swoimi domami, czy przy sklepach albo na przystankach, niezapięte rowery. Nikt się nie martwi o to, że zostanie okradziony. Jeśli nie znajdzie swojego roweru, po prostu weźmie inny. Duńczycy w żartach określają, że u nich rowery, są własnością publiczną :D

Avatar anonymoose

8 września 2016, 19:07

@Aracz: Słyszałem, że najpopularniejszym sposobem w Danii na znalezienie swojego roweru w gąszczu innych jest posiadanie jak najbardziej charakterystycznie wyglądającego dzwonka, żeby łatwiej było szukać :v

Avatar Lordu

8 września 2016, 15:48

Nie ma się co dziwić. Przecież nigdzie nie produkują takich mocnych rowerów.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fergus

Młodzi gniewni

Nie po oczach

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Nieuczciwa ocena

Pozdrawiam świetliki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka