Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Nie są aż takie pyszne
Powodzenia
To by wystarczyło
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 września 2016, 12:59
Oni mają spadochrony, czy mi się wydaje?
Odpisz
11 września 2016, 13:33
@damian2500: Przy takiej wysokości... No nwm czy zadziałają.
Odpisz
11 września 2016, 13:34
@GalenMarek: Nie rozumiem.
Odpisz
11 września 2016, 13:45
@damian2500: Spadochrony otwiera się na określonej wysokości. Jak dla mnie, to skok z miejsca, w którym się znajdują byłby co najmniej ryzykowny, jeśli nie samobójczy.
Odpisz
11 września 2016, 13:50
@GalenMarek: A basejumping (nie wiem czy dobrze napisałem). Skoro skaczą np. z Pałacu Kultury to z takiego budynku nie powinno być problemu.
Odpisz
11 września 2016, 13:55
@damian2500: Cóż. Napisałem "Jak dla mnie". Nie jestem znawcą. Może i mogli by skakać bez problemu, może nie.
Odpisz
Edytowano - 11 września 2016, 14:01
@GalenMarek: Znaczy wiesz, skakać sobie mogą, bez problemu. Problem tkwi w tym, jak wylądują.
Odpisz
11 września 2016, 14:04
@damian2500: Otóż to. Otwarcie spadochronu trochę zajmuje, a to czy zdąży się otworzyć nim zaliczą glebę to już inna sprawa.
Odpisz
10 czerwca 2019, 09:07
@GalenMarek: może się kierują zasada GTA, 5 metrów nad ziemią
Odpisz
25 września 2018, 09:46
to miasto z tyłu bardzo mi przypomina mapę z gta 5
Odpisz
10 czerwca 2019, 08:08
Bo to jest miasto, na którym była wzorowana mała mapa w gta v
Odpisz
10 czerwca 2019, 09:06
@ToFFeXPL: tak, wiem chociażby po banku
Chciałem po prostu zwrócić na to uwagę, ale nei wiedziałem jak
Odpisz
10 lipca 2018, 20:49
"It's over Anakin, I have got the high ground"
Odpisz
11 września 2016, 09:24
Odpisz
11 września 2016, 09:43
@agaciaf:
Odpisz
10 lipca 2018, 19:39
Weź byś się chociaż postarał, jak już bezsensowne memy z Dudą robisz.
Odpisz
29 marca 2018, 13:13
photoshop
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2017, 22:52
na 99% bym sie zesrala krzycząc " o kur*a, boze zabierzcie mnie stad" ...w sumie to juz to przezylam :/
Odpisz
24 listopada 2016, 07:15
i tak nagle się poslizgnąć
Odpisz
8 września 2016, 18:30
bosz ja to kurna bym juz byl na dole
Odpisz
8 września 2016, 19:23
@YuzuruOtonashi: *popycha*
Odpisz
8 września 2016, 20:44
chodzi o to ze bym juz z tą drabiną zszedl
Odpisz
11 września 2016, 08:02
@YuzuruOtonashi: albo w ogóle został na ziemi i się śmiał z tych idiotów że tam wleźli bez drabiny
Odpisz
12 września 2016, 16:52
dobrze mòwisz
Odpisz
11 września 2016, 08:19
znam szybszy sposób na dostanie się na dół
Odpisz
11 września 2016, 08:27
@ALKATRAZ: Jaki? Bo kolega nie wie jak zejść z tatry....
Odpisz
11 września 2016, 22:43
z tatr*
Odpisz
Edytowano - 12 września 2016, 07:32
@baarts: tatry*
Stanie na jednej nodze nie jest proste.
Odpisz
11 września 2016, 08:55
Pozostaje pytanie: Jak stąd zejść?
Odpisz
11 września 2016, 09:42
Skoczyć ;)
Odpisz
11 września 2016, 11:04
@Michaszewski: W sumie... Skoczyłabym
Odpisz
Edytowano - 11 września 2016, 12:14
Nie umiałabyś nawet tam wejść.
Odpisz
11 września 2016, 22:17
@baarts: Skąd wiesz? 😅 Nie znasz mnie :')
Odpisz
11 września 2016, 22:20
Wejdziesz bez drabiny?
Odpisz
11 września 2016, 22:29
@baarts: Tak, bo z tego co widzę jest to możliwe
Odpisz
11 września 2016, 22:01
A ty i tak powiesz, że to photoshop
Odpisz
11 września 2016, 15:00
Tylko kto zrobił to zdjęcie? ;__;
Odpisz
11 września 2016, 21:14
może z drona?
Odpisz
11 września 2016, 21:15
Albo z drugiego budynku
Odpisz
11 września 2016, 16:44
Koszmar dla osób z lękiem wysokości
Odpisz
11 września 2016, 14:23
Mam zawroty głowy od patrzenia na to ;_;
Odpisz
8 września 2016, 19:12
Gdzieś na szczycie góry
Wszyscy razem spotkamy się
Odpisz
Edytowano - 11 września 2016, 09:37
Też mi się z tym skojarzyło :D
Odpisz
11 września 2016, 10:29
gdzieś daleko i bardzo wysoko, gdzie zwykły śmiertelnik nie stąpa tam nogą...
Odpisz
11 września 2016, 13:36
laj laj laj laj laj laj <śpiewane okropnym głosem>
Odpisz