Nie różnimy się tak bardzo
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Niegrzeczny Oskarek
Zdeklasowani znowu
Były nóżki, nie ma nóżek
To musiało być męczące
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 września 2016, 10:02
"Obżeraś"? Nie obżerać?
Odpisz
10 września 2016, 10:07
O jejku, ktoś zrobił litrówkę! Na pewno jest głupi i nie umie pisać!
Odpisz
10 września 2016, 10:18
@Myszkapl: Niepotrzebny sarkazm. Pytam, bo znalazło się na głównej bez poprawki.
Odpisz
10 września 2016, 10:37
Gramatyczni Naziści już płaczą.
Odpisz
10 września 2016, 10:59
Kto miałby to poprawić? Admin nie poprawia lierówek, chyba że są w tytule/memach/demotach. Myślisz, że modom chce się bawić w painta, szukanie odpowiedniej czcionki i poprawianie błędów, które nawet nie są ortograficzne?
Odpisz
10 września 2016, 12:29
@Myszkapl: Czasem takie błędy, bądź co bądź, poprawiają.
Odpisz