Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Młodzi gniewni
Można, tylko trzeba wstawać rano
Niezniszczalne
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 9 września 2016, 20:47
tak jest z MLP
Odpisz
9 września 2016, 20:50
@Maly_modelarz15: nie czytaj w myslach.
Odpisz
10 września 2016, 09:53
@kandashiipanda: siema jak tam żyjesz
Odpisz
10 września 2016, 11:11
@Lewis135: Zazwyczaj jestem martwa, ale jak coś to po prostu poświęcam duszę 4 miesięcznego i 5 dniowego płodu żeby się wskrzesić.
Odpisz
16 września 2016, 20:35
@kandashiipanda: aha sorki że z takim opóźnieniem odpisuje ale czas nie miałem żeby wejść na jeja i odpisać. A takto jakoś leci ci czas
Odpisz
15 grudnia 2016, 14:03
@Maly_modelarz15: Albo z Gravity Falls ;_;.
Odpisz
10 września 2016, 15:51
I ten moment, kiedy planujesz egzorcyzmy na hejterach :X
Odpisz
10 września 2016, 09:52
Też tak mam czasami
Odpisz
10 września 2016, 07:51
bylo
Odpisz
Edytowano - 9 września 2016, 20:57
*głos gonciaża* Czyżby ktos powiedział HEJTOWANE SERIALE?! *kaszl*poniacze*kaszl*
Odpisz
9 września 2016, 17:17
Lubię Wspaniałe Stulecie
Moi znajomi: "wspaniałe stulecie jest żałosne"
Lubię Supernatural
Mój brat cioteczny "co to za gówno?"
Lubię anime
Mój brat "chińskie bajki"
No ale i tak mam to gdzieś.
Odpisz
9 września 2016, 17:33
@Myszkapl: Kliknąłem strzałkę w górę... Pojawiły się 2 zielone... o.O
Odpisz
9 września 2016, 17:36
@Myszkapl: "Wspaniałe stulecie" to dobry serial, ale dla pań po pięćdziesiątce.
Odpisz
9 września 2016, 17:38
@TheCrusadeBro: Pań po pięćdziesiątce nie powinny obchodzić ani romanse, ani intrygi, ani wyżynanie się ludzi...
Odpisz
9 września 2016, 17:39
@Myszkapl: Romansami i intrygami w tym stylu jarają się właśnie panie po pięćdziesiątce.
Odpisz
9 września 2016, 17:40
@Myszkapl: Czy ty masz na imię Emilia?
Odpisz
9 września 2016, 17:41
A nie widzisz tego napisu (Ewelina) zaraz obok loginu?
Odpisz
9 września 2016, 17:47
@Myszkapl: Apka. Ok, nie znam cię w prawdziwym życiu :V
Odpisz
Edytowano - 9 września 2016, 18:37
@Myszkapl: piona ( nie zupełnie anime bo go nie lubię)
Odpisz
9 września 2016, 19:45
@Myszkapl: moją babcię xd (naprawdę)
Odpisz
9 września 2016, 13:45
są więc wtedy 2 opcje:
zabić
nie zabić
Odpisz
9 września 2016, 17:08
@Levandovsky: Są 2 opcje, ale inne.
1. Zabić krytycznego kolegę.
2. Zabić siebie.
Odpisz
9 września 2016, 17:06
#lubietocolubieiitaknikttegoniezmienibojestemsilnypsychicznie
Odpisz
9 września 2016, 00:42
Takie prawdziwe. :c
Odpisz