Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar gzubix

Edytowano - 14 kwietnia 2018, 18:16

A ja się urodziłam gdy mieli 31 lat

Avatar
ZiemiaJestPlaska

31 sierpnia 2020, 18:15

@gzubix: ok

Avatar Liechtensteinball

10 września 2016, 09:48

Ja się urodziłem gdy rodzice mieli ponad 30 lat .-.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Ashley12c

10 czerwca 2017, 16:29

@ZnanaNazwa: Teraz to jest inaczej.
Mama ma teraz 42 a tata kiedy zmarł - 69.'

Avatar ZnanaNazwa

10 czerwca 2017, 22:10

@Ashley12c: Przykro mi :(

Avatar
Konto usunięte

9 września 2016, 17:40

Mam dzis urodziny :v

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar yahikito

10 września 2016, 10:47

@Filski: Ja tak samo, spóźnione wszystkiego najlepszego!

Avatar
Konto usunięte

10 września 2016, 11:20

@yahikito: Dzięki i nawzajem :pp

Avatar Bartlomiej2003

10 września 2016, 08:28

Najlepszego ! Teraz dam ci prezent !

Wy**cham cię !!!!!

Avatar DziwnyPan

10 września 2016, 00:54

mój brat się urodził jak mama miała 18 lat

Avatar InsaneFOX13

9 września 2016, 23:48

Avatar Raczysko

9 września 2016, 22:53

to raczej normalne że w tym wieku

Avatar Ferikusu

9 września 2016, 16:35

Ja się urodziłam gdy moja mama miała 20 lat ;-;

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (16)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (16)
Avatar sylwon1234

9 września 2016, 22:24

Pisałem do polakarodowitego.

Avatar
Konto usunięte

9 września 2016, 22:25

@sylwon1234: To dobrze.

Avatar
Konto usunięte

9 września 2016, 20:19

To była taka nieśmiała insynuacja :v

Avatar
Konto usunięte

9 września 2016, 21:35

Tłumaczenie na jego "CHCEMY WNUKI, NIEUDACZNIKU!!!" ._. Tak mniej więcej.

Avatar hubikstkj

Edytowano - 9 września 2016, 19:22

Mama urodziła mnie jak miała 19 lat. 4 lata później moi rodzice się rozwiedli, wtedy też na świat przyszła moja pierwsza siostra.

Avatar damian2500

9 września 2016, 19:30

@hubikstkj: No spoko, zapisałem.

Avatar kasza_w_sprayu

9 września 2016, 19:10

Moja mama urodziła mojego najstarszego brata jak miała 19 lat ;-;

Avatar PanZiemniak03

9 września 2016, 19:15

@kasza_w_sprayu: Moja mama też :P

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Nie idź!

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Fajnie że odpowiedzieli

Płać pan

Dwa oblicza

Najbardziej realistyczny spośród modów

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka