W realu już nie taki kozak
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Albo dla osób w spektrum
Ładne rzeczy
To się nie może nie udać
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Nie idź!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2016, 13:52
Ahhh i ten tasak bojowy na 1'szym planie C:
#PisanePRG
Odpisz
9 września 2016, 16:24
Proszę o tłumaczenie napisu...
Odpisz
Edytowano - 9 września 2016, 17:03
@KingsMax: aok noakaadf
Odpisz
Edytowano - 10 września 2016, 18:10
@KingsMax: "Kiedy w końcu dorwiesz ziomka, który wypisywał (powiedzmy że "r*chałbym") pod zdjęciami twojej dziewczyny". Nie ma za co ;P
PS: Tak, wiem że było pewnie po angielsku, a ty chciałeś tłumaczenie, bo spałeś na lekcjach.
Odpisz
10 września 2016, 18:41
@Slenderowiec2012: No ja bym bardziej zgadywał, że chodziło mu o ten napis po arabsku, czy po jakiemu to jest.
Odpisz
10 września 2016, 18:49
@piotrekwariat: Jest podobne do arabskiego, ale to raczej nie jest arabski współczesny...
Odpisz
10 września 2016, 18:56
@KingsMax: Lubię Cię أناوثلك Nie wiem czemu te znaki są napisane osobno i w odwrotnej kolejności :/ أن ا وث ل ك
Odpisz
10 września 2016, 19:56
@Myszkapl: Autor próbował przechytrzyć tłumacza myśląc, że on nie pisze od tyłu tak jak powinno być
Odpisz
Edytowano - 10 września 2016, 23:42
@Myszkapl: araby piszą od prawej i klawiatura sie przestawia
Odpisz
11 września 2016, 09:30
@Raczysko: Kiedy się pisze po arabsku to się pisze od prawej do lewej i tak rzeczywiście ustawia klawiatura. Ale na obrazku te litery arabskie są zapisane od lewej do prawej.
Odpisz
11 września 2016, 11:56
@Slenderowiec2012: wku*wiasz mnie tymi wytłumaczeniami.... Daj innym się dowiadywać... Wujek Google jest dla wszystkich
Odpisz
10 września 2016, 18:54
DEUS VULT
Odpisz
10 września 2016, 18:49
To się chyba odmienia "białogłowy".
Odpisz
10 września 2016, 18:47
A w Tesco?
Odpisz
10 września 2016, 18:21
Dałbym mu linka do fejsa mojej eks.
Odpisz
10 września 2016, 18:15
co tam pisze?
Odpisz
10 września 2016, 20:06
@ALKATRAZ: kto to wie...
Odpisz
10 września 2016, 22:50
@ALKATRAZ: jest napisane
Odpisz
10 września 2016, 18:06
"and everybody die"-Patric
Odpisz
9 września 2016, 17:25
To odczucie gdy nie masz białogłowej w swym posiadaniu...
Odpisz
9 września 2016, 17:00
lul pujj
Odpisz