Gdy twoim przyjaciołom odwala w miejscu publicznym
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobrze czasem się oderwać
Rel
Były nóżki, nie ma nóżek
To będzie bolało
Fajnie że odpowiedzieli
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 września 2016, 16:59
Raz miałem gwałt piurnikiem, próbę gwałtu (udaremnioną prze ze mnie) zabawę kondomem...na lekcjach religii, dobrze że mój kolega był zniesmaczony jak ja.
Odpisz
11 września 2016, 17:38
wat? Do jakiej ty szkoły chodzisz?
Odpisz
11 września 2016, 21:21
@Plu111: Gimnazjum im . Adama Mickiewicza w słopnicach.
Odpisz
12 września 2016, 14:50
określ stopień patologi w skali 1 do 10
Odpisz
12 września 2016, 16:56
@Plu111: 11/10
Odpisz
12 września 2016, 17:00
a co to gwałt piurnikiem?
Odpisz
12 września 2016, 17:04
@Plu111: ,, kolega" wziął piurnik dziewczyny która siedziała obok niego i próbował go wepchnąć w dziurę analną koleżanki siedzącej przed nami...na Religi...gdy nauczycielka była w klasie...
Odpisz
12 września 2016, 17:11
waaat? Zmieniaj szkołe. A próba gwałtu i zabawa kondonem?
Odpisz
12 września 2016, 17:26
@Plu111: ,, kolega" biegł do koleżanki (tej co piurnik brał udział w penetracji groty tajemnic) z uśmiechem powtarzam UŚMIECHEM, ale droga do niej prowadziła za mną i go blokowałem, nauczycielka od religii też była w klasie, a zabawa kondomem była taka, koleś dalej mówi do dziewczyn przed nami, i wyciąga kondoma, tak sobie o nim rozmawiali, otworzyli paczkę, i gdy tkneły tego dziewczyny wzdrygły się i oddali mu jego własność.
Odpisz
12 września 2016, 17:28
wut
Odpisz
12 września 2016, 17:28
@Plu111: Patologia, wiem...
Odpisz
27 września 2018, 14:43
XD
Odpisz
27 września 2018, 15:10
Mój poziom wiedzy o świecie i spie**olenie od tamtego czasu wzrosły, i to już nie jest takie "drastyczne" :U
Odpisz
14 września 2016, 13:25
Chylińska <3
Odpisz
11 września 2016, 19:47
Odpisz
11 września 2016, 17:39
Ostatnio był ząbek w MamTalent. Nie przebił ręki. :(
Odpisz
10 września 2016, 21:44
Gdy twoi kumple z klasy wyśmiewają się ze starszych ludzi a Ty próbujesz tak robić żeby oni nie uważali Ciebie za niewychowanego, bezczelnego gimba i debila.
Odpisz
11 września 2016, 06:30
@Kuno_von_Liechtenstein: Nie rozumiem jak te gimbusy mogą się naśmiewać ze starych osób,emerytów itp. przecież tak nie można to złe.
Odpisz
11 września 2016, 13:42
@Alexandro: Ale często (nie tylko) starszym osobom odpi***ala szajba i oni mają z tego bekę (czyli im przez odpi***alanie szajby innych odpi***ala szajba).
Odpisz
11 września 2016, 13:45
@baarts: iks de.
Odpisz
11 września 2016, 15:15
@baarts: A później takie błędne koło.
Odpisz
11 września 2016, 16:49
@xxxPaterrix03xxx: Tak.
Odpisz
11 września 2016, 14:04
"Mam te moooc, i kupie stary kooooc"
Odpisz
11 września 2016, 15:14
@AZKABANA: "I będę pod nim całą noc" *lenny*
Odpisz
11 września 2016, 14:43
Co to za anime?
Odpisz
11 września 2016, 15:13
@kaczkazchleba: Chyba MamTalent czy coś...
Odpisz
10 września 2016, 21:06
Gdy twoim przyjaciołom odwala i musisz udawać że ich nie znasz
Odpisz
11 września 2016, 13:56
@Sam_Wiesz_Kto: Robię to na każdym spotkaniu ze znajomymi, kiedy ktoś przechodzi obok
Odpisz
10 września 2016, 22:06
Później podczas tego występu weszli na krzesła i zaczęli tańczyć.
Odpisz
11 września 2016, 13:23
@Myszkapl: to chyba bylo przy the prisoners show xd
Odpisz
11 września 2016, 13:36
@nata127: Ano, to mój obrazek. Jak ktoś postronny jest ciekawy to na yt jest pod nazwą "Dzieciaki prosto z więzienia!".
Odpisz
11 września 2016, 13:16
Właśnie coś mi się zdawało, że oni chyba coś brali przed rozpoczęciem programu ;P Wczoraj Augustin sprawił, że jestem teraz tego pewnie w 100% ;P
Odpisz
10 września 2016, 21:07
Magik robił gwoździa programu przed chwilą!
Odpisz
Edytowano - 10 września 2016, 21:40
@Zygarde: liczyłem na to że wpadnie wkońcu na tego gwoździa
Odpisz
10 września 2016, 21:51
@ITakZarazZapomniszOMnie: O, nie tylko ja to widziałem.
Odpisz
10 września 2016, 22:28
@Zygarde: jednak nie było tego auaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
A nie jednak by...
A nie to dowcip
Odpisz
10 września 2016, 21:42
"jest dobrze"
Odpisz