Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

26 lipca 2017, 01:09

Spoko, spoko! Będzie bardzo bojowym medykiem........

Avatar HerrDoctor

10 lutego 2017, 18:17

+respect

Avatar reLik

12 września 2016, 11:15

albo w overwatchu nie ma healera i nowy przychodzi i bierze drugiego genjiego ;-;

Avatar Wojgalazka

12 września 2016, 19:31

@reLik: jevac tych ludzi :v

Avatar baarts

12 września 2016, 10:22

Nie gram w team fortress.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (40)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (40)
Avatar revan21

20 września 2016, 20:06

@baarts: teletubisie robią pa pa

Avatar Nemezis_

20 września 2016, 20:18

@revan21: rasowi mordercy mówią cześć

Avatar BorasStalkerSparty

12 września 2016, 15:57

a ja gram dalej w SAMPa na PPS

Avatar KrewetkaModliszkowa

Edytowano - 11 września 2016, 09:49

>Dołącz do gry jako medyk
>Rozgrywka jeszcze się nie zaczęła, oczekiwanie na graczy
>Luzik na polu bitwy, RED i BLU tańczą
>Jakiś koleś zaczyna strzelać do grupki tańczących
>Cała agresja skierowana na niego
>Klawisz "E" w ruch
>Nie lecz go bo przecież runda się jeszcze nie zaczęła, poza tym - w trakcie drwiny
>ded
>"Medic noob!"
>dostań vote kicka jeszcze podczas przygotowań
...
>4 grubych nie pozwoliło cię wywalić
>Nie lecz go do końca rundy

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

12 września 2016, 13:11

@KrewetkaModliszkowa: KwasAcetylosalicylowy approves

Avatar FanNinjaKiwi222

Edytowano - 11 września 2016, 12:04

ja zawszę gram medykiem. i szukam grubego lub żołnierza żeby go leczyć. i nigdy nie leczę skautów. ( bo nie raz uciekł i mnie przez to zabili.)

Avatar CrazyMe

12 września 2016, 12:34

Avatar TheGreatcat

12 września 2016, 11:10

A ja zawsze wolałem brać inżyniera i robić wieżyczki XD

Avatar
Konto usunięte

11 września 2016, 11:29

Ja tam często gram Medykiem. Jest bardzo szybki i ma w miarę dobre bronie.

Avatar Pegi20

11 września 2016, 10:28

A ja zawsze lubię w OV wskrzeszać poległych

Avatar
Konto usunięte

11 września 2016, 11:07

@Pegi20: > dodaj obrazek o TFie
> jakiś użytkownik mówi o ov

Avatar TheGardenPL

12 września 2016, 10:46

Kwestia punktu widzenia internetów. Tu ktoś pisze o OV pod obrazkiem z TF i dostaje czerwone, a niżej ktoś pisze o BF'ie pod obrazkiem o TF i dostaje zielone.

Avatar Pegi20

12 września 2016, 11:57

nie lubię tf-a dlatego nie wypowiadam się o nim i pisze o grze która uznajecie za podobną

Avatar
German_Shepherd

11 września 2016, 09:52

W BF4 lubiłem biegać z defi i podnosić wszystkich poległych graczy.

Avatar kamykPL

11 września 2016, 08:28

Ja tam lubię grać medykiem

Avatar Boberek00

11 września 2016, 07:45

ja często grałem medykiem

Avatar masterhardkore

11 września 2016, 08:20

@Boberek00: łączmy się

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Nie znoszę kleszczy

Powodzenia

Jakby trochę nie fair

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka