Gdy nowy gracz dołącza do drużyny
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie znoszę kleszczy
Powodzenia
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 lipca 2017, 01:09
Spoko, spoko! Będzie bardzo bojowym medykiem........
Odpisz
10 lutego 2017, 18:17
+respect
Odpisz
12 września 2016, 11:15
albo w overwatchu nie ma healera i nowy przychodzi i bierze drugiego genjiego ;-;
Odpisz
12 września 2016, 19:31
@reLik: jevac tych ludzi :v
Odpisz
12 września 2016, 10:22
Nie gram w team fortress.
Odpisz
12 września 2016, 10:37
@baarts: Ja też nie, ale treść na obrazku pasuje do większości gier tego typu.
Odpisz
12 września 2016, 10:53
@Bastil123: Nie gram w gry tego typu.
Odpisz
12 września 2016, 12:53
@baarts: studiuję prawo
Odpisz
12 września 2016, 16:00
@maks030707: Jestem weganem!
Odpisz
12 września 2016, 18:05
@Fina258: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! WHY!?
Odpisz
12 września 2016, 18:16
Ponieważ ide na crossfit.
Odpisz
12 września 2016, 18:20
@Fina258: Ale*dramatyczne zbliżenie*tempie wege!
Odpisz
12 września 2016, 18:38
Wybacz ale ide, już nie mam czasu.
Odpisz
12 września 2016, 20:37
@Fina258: NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!*zabija i go odradza jako anty wege*
Odpisz
12 września 2016, 21:31
Wybacz ale dieta wegańska jest lepsza od tego co jedzą te potwory tzw. "Mięso" i daje mi nieskazitelność na umyśle i ciele.
Odpisz
12 września 2016, 21:41
@Fina258: *patrzy jak umierasz w konwulcjach*
Odpisz
12 września 2016, 21:46
Jak mówiłem mam nieskazitelność na ciele więc żadna broń na mnie nie działa. A teraz ide zjeść wegańską kolacje by uzupełnić siły.
Odpisz
12 września 2016, 21:52
@Fina258: *dzwoni na pogotowie po tym jak zauważył pianę z ust, karetka go zabiera w wprowadza mięso do brzucha*
Odpisz
12 września 2016, 21:57
Nieleci mi piana z ust! I jak mówiłem moje ciało jest nieskazitelne więc niemożesz go zranić.
Odpisz
12 września 2016, 21:58
@Fina258: Bo zjadłeś mięso przed chwilą
Odpisz
Edytowano - 12 września 2016, 22:01
Nie. Do mojego ciała niedostało się biednie zamordowane maluśkie słodkie mające prawo do życia zwierzątko.
Odpisz
12 września 2016, 22:05
@Fina258: To zwierzę słuchało popka.
Odpisz
12 września 2016, 22:13
Oszczerstwo! Zwierzęta są łagodne i miłe w przeciwieństwie do mięsożerców.
Odpisz
12 września 2016, 22:45
@Fina258: *pokazuje nagranie jak wcześniej słuchało popka*
Odpisz
13 września 2016, 07:34
Wy mięsożerne hamy! Widze jak je trzymacie i zmuszacie to tego!
Odpisz
13 września 2016, 16:38
@Fina258: To jest nagrywane w krzakach i niczego nie wiedział!
Odpisz
13 września 2016, 16:44
@Fina258: * morduje i jem zwierzenta*... jestem 14 letnim żeźnikiem
uważam że zwierzęta mają prawo wyldować w kanapkę.
Odpisz
13 września 2016, 17:13
Właśnie! Wyrywał się a wy go trzymaliście!
Odpisz
13 września 2016, 17:14
@Nemezis_: Cham i morderca!
Odpisz
13 września 2016, 19:25
@Fina258: Po odsłuchaniu popka przez to zwierzę.
Odpisz
13 września 2016, 19:30
wperdalamy go
Odpisz
13 września 2016, 21:37
To było wbrew jego woli! On jest nie jak wy- mordercy! I nie zjecie mnie! Wegańska dieta to nieskazitelny umysł i ciało.
Odpisz
13 września 2016, 21:47
@Fina258: on jest w moim brzuchu
Odpisz
13 września 2016, 22:00
@Nemezis_: A weź mnie już nie wku*wiaz z nimi!... Morderco.
Odpisz
13 września 2016, 22:08
@Fina258: *pokazuje zdjęcie jak jesz kiełbasę*
Odpisz
13 września 2016, 22:17
To jest photoshop. Widać nawet niedoskonałość jakiegoś mordercy. Tamten biały piksel.
Odpisz
13 września 2016, 22:20
@Fina258: To sos czosnkowy
Odpisz
Edytowano - 13 września 2016, 22:41
Napewno aż taki biały... Tak jasne...
Odpisz
14 września 2016, 06:42
@Fina258: Zaczynasz mieć wątpliwości!?>;D
Odpisz
14 września 2016, 07:05
@Fina258: macie mięsno
Odpisz
14 września 2016, 07:15
@Nemezis_: Dziękować
Odpisz
14 września 2016, 07:35
Dobra, niechce mi się tego ciągnąć.
Odpisz
14 września 2016, 08:11
@Fina258: wiecie że istnieje coś takiego jak "rozmowa prywatna", nie?
Odpisz
14 września 2016, 15:26
@maks030707: won
Odpisz
14 września 2016, 15:57
@maks030707: Tak.
Odpisz
20 września 2016, 20:06
@baarts: teletubisie robią pa pa
Odpisz
20 września 2016, 20:18
@revan21: rasowi mordercy mówią cześć
Odpisz
12 września 2016, 15:57
a ja gram dalej w SAMPa na PPS
Odpisz
Edytowano - 11 września 2016, 09:49
>Dołącz do gry jako medyk
>Rozgrywka jeszcze się nie zaczęła, oczekiwanie na graczy
>Luzik na polu bitwy, RED i BLU tańczą
>Jakiś koleś zaczyna strzelać do grupki tańczących
>Cała agresja skierowana na niego
>Klawisz "E" w ruch
>Nie lecz go bo przecież runda się jeszcze nie zaczęła, poza tym - w trakcie drwiny
>ded
>"Medic noob!"
>dostań vote kicka jeszcze podczas przygotowań
...
>4 grubych nie pozwoliło cię wywalić
>Nie lecz go do końca rundy
Odpisz
12 września 2016, 13:11
@KrewetkaModliszkowa: KwasAcetylosalicylowy approves
Odpisz
Edytowano - 11 września 2016, 12:04
ja zawszę gram medykiem. i szukam grubego lub żołnierza żeby go leczyć. i nigdy nie leczę skautów. ( bo nie raz uciekł i mnie przez to zabili.)
Odpisz
12 września 2016, 12:34
@FanNinjaKiwi222:
Odpisz
12 września 2016, 11:10
A ja zawsze wolałem brać inżyniera i robić wieżyczki XD
Odpisz
11 września 2016, 11:29
Ja tam często gram Medykiem. Jest bardzo szybki i ma w miarę dobre bronie.
Odpisz
11 września 2016, 10:28
A ja zawsze lubię w OV wskrzeszać poległych
Odpisz
11 września 2016, 11:07
@Pegi20: > dodaj obrazek o TFie
> jakiś użytkownik mówi o ov
Odpisz
12 września 2016, 10:46
Kwestia punktu widzenia internetów. Tu ktoś pisze o OV pod obrazkiem z TF i dostaje czerwone, a niżej ktoś pisze o BF'ie pod obrazkiem o TF i dostaje zielone.
Odpisz
12 września 2016, 11:57
nie lubię tf-a dlatego nie wypowiadam się o nim i pisze o grze która uznajecie za podobną
Odpisz
11 września 2016, 09:52
W BF4 lubiłem biegać z defi i podnosić wszystkich poległych graczy.
Odpisz
11 września 2016, 08:28
Ja tam lubię grać medykiem
Odpisz
11 września 2016, 07:45
ja często grałem medykiem
Odpisz
11 września 2016, 08:20
@Boberek00: łączmy się
Odpisz