Gdy mam odrabiać zadanie domowe
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezły wyczyn
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Z klasą się trzeba urodzić
Deal życia
Damy radę
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 września 2016, 15:20
Standardowe pytanie ze standardową kropką ----> .
Odpisz
12 września 2016, 15:21
Boku no pico
Odpisz
12 września 2016, 15:22
@erykos123: Hehehehehehe nie.
Odpisz
12 września 2016, 15:32
Na serio. Boku no Taco.
Odpisz
12 września 2016, 15:35
@baarts: Yay, tera jeste głodna. Znowu.
Odpisz
12 września 2016, 15:42
Mc Donald's , pizza, kebab, lasagne. Ale ze mnie chory po***.
Odpisz
Edytowano - 12 września 2016, 15:48
I w dodatku ja też jestem głodny.
Odpisz
12 września 2016, 15:52
@baarts: Akurat pisałam to kiedy byłam w Macu .-. Niestety najbliższe KFC jest 50 km stąd ;-;
Odpisz
12 września 2016, 15:55
A ja teraz jestem w pociongu.
Odpisz
12 września 2016, 15:57
@baarts: Pociongi som fajne.
Odpisz
12 września 2016, 16:11
Anime to prawdopodobnie Chihayafuru
Odpisz
12 września 2016, 16:15
@Sarciulka898: Dzieki :3
Odpisz
12 września 2016, 16:57
Ty kuhwa zdrajczynio.
Odpisz
12 września 2016, 17:07
kej
Odpisz
12 września 2016, 17:13
#timMC #timHiyorixYukine #timBayern kuhwa.
Odpisz
12 września 2016, 17:14
#OnliKFC #TimYatoxHiyori #TylgoBarcaIBorussia
Odpisz
12 września 2016, 17:25
Teraz prawdopodobnie rozpętamy gówno burzę.
Odpisz
12 września 2016, 17:37
Jeste dobra w gownoburzach
Odpisz
12 września 2016, 17:46
Odpisz
12 września 2016, 17:50
Jeste za
Odpisz
13 lutego 2018, 19:57
Cmentarz.
Odpisz
14 lutego 2018, 11:23
@Archeologwinternetach: Nekrofil
Odpisz
14 września 2016, 18:11
true story
Odpisz
12 września 2016, 15:18
ktoś jeszcze zwrócił uwagę na to jak zajebiście równe kółka rysuję ta laska?
Odpisz
12 września 2016, 15:33
@meryx: Mi to wygląda na mężczyznę.
Odpisz
12 września 2016, 19:21
@baarts: ewidentnie kobieta
Odpisz
12 września 2016, 15:04
Jak się jest niedojrzałym to się nie jest świadomym sensu pewnych obowiązków.
Odpisz
12 września 2016, 15:09
@Chrzaszcz_Trzcinowy: jeja to nie miejsce do poważnych wyznań i prawd życiowych -_-
Odpisz
12 września 2016, 15:23
@agaciaf: Czemu nie?
Odpisz
12 września 2016, 15:30
@Chrzaszcz_Trzcinowy: ponieważ na jeja mile widziani są śmieszki
Odpisz
12 września 2016, 15:33
@agaciaf: Ale napisać czegoś poważnego to nie można? Wolny kraj, wolność słowa.
Odpisz
12 września 2016, 15:33
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Właśnie, masz rację.
Odpisz
12 września 2016, 15:37
@baarts: chcę wam przypopmnieć, iż znajdujecie się na jeja
Odpisz
12 września 2016, 15:40
@agaciaf: Możesz sobie przypominać. Masz do tego prawo. My też mamy do tego prawo. Wszyscy mają do tego prawo.
Odpisz
12 września 2016, 15:40
@agaciaf: I to zobowiązuje do piania tylko śmietniskowych komentarzy? Nie wydaje mi się..
Odpisz
12 września 2016, 15:42
@baarts: wiem...
Odpisz
12 września 2016, 17:10
@Chrzaszcz_Trzcinowy: To zobowiązuje do pisania śmiesznych komentarzy.
Odpisz
12 września 2016, 21:24
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Takie cos daj na Facebooka ;-;
Odpisz
Edytowano - 13 września 2016, 06:48
@wiedzma102: Ej ej! Są pewne granice moralności!
Odpisz
12 września 2016, 15:35
Fajny bandaż :v
Odpisz