Krótki wierszyk o Battlefield
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tak się składa, że znam kogoś takiego
No to skrzynia biegów do wymiany
Ładne rzeczy
To by wystarczyło
Robi wrażenie
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 11 września 2016, 17:03
Legendarne serwery i-ej :3
Odpisz
23 sierpnia 2017, 22:48
@jpparagorn: Nie masz na co narzekać.Ubisoft to dopiero gówno.
Odpisz
11 września 2016, 22:43
Call of duty lepsze.
ps. Czekam na gówno burze
Odpisz
12 września 2016, 11:49
@WhySoSerious:
Odpisz
2 grudnia 2016, 21:16
@WhySoSerious: ja jestem bardziej fanem coda niż do bf'a nie mam nic przeciwko bf'owi jedyne zastrzeżenie do multi to to że rozgrywka moim zdaniem nie jest zbalansowana bo czasami jest 5v5 ale co z tego jak jedna drużyna najeżdża cię 5 czołgami?
Odpisz
11 września 2016, 13:44
Still better than Call of Duty
Odpisz
11 września 2016, 13:31
10/10
Odpisz
11 września 2016, 12:41
Tró.
Odpisz