Nie cierpię złodziejaszków
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Niezniszczalne
Tacy to pożyją
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 grudnia 2016, 20:14
To było się kur*a nie grzebać 2 godziny (tak wiem że dla zabawy ale to idiotyzm XD )
Odpisz
11 września 2016, 12:23
czemu po prostu nie zabił go jak najszybciej ?
Odpisz
11 września 2016, 13:27
@loloja: Niektórzy grają dla zabawy, nie dla xp, pd i innych rzeczy.
Odpisz
11 września 2016, 14:07
@marcin12321: pewnie tak...
Odpisz
12 września 2016, 21:38
@marcin12321: Na pewno jest zabawnie, kiedy możesz zabić snajpera, który zabija właśnie twoich, a tego nie robisz...
Odpisz
12 września 2016, 21:41
@KingsMax: no dokładnie
Odpisz
12 września 2016, 23:56
@KingsMax: wiesz... mógł chcieć to zrobić palnikiem/c4/claymorem itp
Odpisz
13 września 2016, 16:29
@kcelej21: To po co tak podziwiał go od tyłu...
Odpisz
13 września 2016, 17:13
@KingsMax: żeby killcam był lepszy
Odpisz
12 września 2016, 19:54
Pierwsza zasada... Wszystkiego. Jeśli masz okazję zabić wroga, to wykorzystaj ją jak najszybciej.
Odpisz
12 września 2016, 20:03
@Maks2603: A tortury? ;-;
Odpisz
12 września 2016, 23:04
@TheCrusadeBro: torturujemy tylko niewiernych
Odpisz
12 września 2016, 21:19
Ktoś jeszcze gra w BF4? ;-;
Odpisz
12 września 2016, 22:11
yyy a czemu by nie duuuuuuużo ludzi jest non stop na BF4 Hardline co w tym dziwnego?
Odpisz
12 września 2016, 22:29
@chevimpala67: Nic, mówię tylko, że myślałem, że mało osób w to gra. Sam cały czas siedzę przy Bad Company 2 :v
Odpisz
12 września 2016, 22:34
Mało ;_; ziom znaleźć czasem serwer na który można wejść graniczy z cudem raz musiałem czekać z 10 min aż się jakiś zwolni bo nie mogłem pograć,a hardline jak na swoją słabą opinie też cieszy się dość dobrymi wynikami jeśli chodzi o graczy
Odpisz
12 września 2016, 22:46
ja i 200k innych ludzi
Odpisz
11 września 2016, 10:40
You are ded, not big suprise.
Odpisz
11 września 2016, 11:26
@RumekFuria: *dead
*surprise
*not a big
Odpisz
11 września 2016, 15:10
@RumekFuria: soup rice
Odpisz
12 września 2016, 20:06
@TheCrusadeBro: Japie**ole całe życie w kłamstwie,myślałem że to się pisze suprise ;-;
Odpisz
12 września 2016, 19:50
on:tak będzie w głowę
*przejeżdżam po głowie*
ja:nie
Odpisz
11 września 2016, 10:46
Odpisz
11 września 2016, 10:06
battlefield tego nie zrozumiesz
Odpisz
11 września 2016, 09:16
Rip *Spam* [2016-2016] :'(
Odpisz
11 września 2016, 09:12
jaki kill steal
Odpisz