Ten pan jest Białorusinem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pilne
Nigdy na to nie wpadną
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To się nie może nie udać
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2020, 08:26
Co w tym ku*wa śmiesznego
Odpisz
6 maja 2017, 15:03
;_;
Odpisz
11 grudnia 2016, 14:17
Biedny
Odpisz
14 września 2016, 20:47
aż mi się smutno zrobiło
Odpisz
14 września 2016, 20:45
Odpisz
14 września 2016, 17:34
aha
Odpisz
14 września 2016, 15:32
Czerwone sku*wysyny na odstrzał
Odpisz
14 września 2016, 16:15
@gelo1238: Już trochę za późno xDDD
Odpisz
14 września 2016, 16:29
@Chrzaszcz_Trzcinowy: Jeden został to i jeden na odstrzał xD
Odpisz
14 września 2016, 16:36
@gelo1238: 2011 a 2016 to wiesz.. może już nie ma go. Ale w sumie tylko jeden oddział.
Odpisz
14 września 2016, 22:15
@gelo1238: Masz na myśli to, że jest Białorusinem, czy to, że był krasnoarmiejcą? Bo jak to drugie to z całym szacunkiem, ale mój pradziadek też walczył w Armii Czerwonej, nikogo nie zgw*łcił, nie rozstrzelał żadnego Polskiego oficera a także wziął udział w zdobyciu Krakowa (walczył we Froncie Ukraińskim) i omal nie zginął od miny. Pozdrawiam.
Odpisz
14 września 2016, 13:58
Odpisz
12 września 2016, 19:07
kolejny order dla tego pana
Odpisz
12 września 2016, 21:35
@Kapitalista:
Odpisz
14 września 2016, 10:35
@Kapitalista: I ode mnie order
Odpisz
12 września 2016, 17:48
Shiet, *Białorusinem ;-;
Figaro, nie bij ;-;
Odpisz
12 września 2016, 20:47
@Komandor_Brytania: Ja poprawiam Tobie błędy, idź i nie błądź więcej.
Odpisz
12 września 2016, 20:50
@figaro19: no chyba ty
Odpisz
12 września 2016, 21:22
@figaro19: Jedno pytanko. Co? ;-;
Odpisz
Edytowano - 13 września 2016, 20:31
@figaro19: Mócha
Odpisz
14 września 2016, 07:40
@polak922: *Móha
Odpisz
13 września 2016, 07:22
Co za niewydarzony cham bez serca zepsuł średnią? ;-; A była taka idealna 5 ;--;
Odpisz
12 września 2016, 20:33
Żal mi go
Odpisz