Witaj wyborco! Zagrajmy...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
To musiało być męczące
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Angielskie śmieszki
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 12 września 2016, 19:07
"Ludzie głosujący na polityków to jak świnie wybierające, kto zrobi z nich wędlinę."
~nie pamiętam kto
Odpisz
12 września 2016, 19:59
Lepiej żeby nie było polityków i rządziła anarchia.
Odpisz
12 września 2016, 20:21
@DarthKrooge: ANARCHIA! ANARCHIA! ANARCHIA!
Odpisz
13 września 2016, 14:53
@DarthKrooge: Bez rządu byłby chaos. Morderstwa wiele razy dziennie okradsnie sklepów idp. Prawie jak apokalipsa zombie.
Odpisz
13 września 2016, 15:03
@Fina258: Właśnie o to chodzi
Odpisz
13 września 2016, 15:37
@kenio60: To było by idiotyczne wg mnie.
Odpisz
13 września 2016, 15:56
@Fina258: A ja bym chciał
Odpisz
13 września 2016, 17:11
@kenio60: Dlaczego?
Odpisz
13 września 2016, 17:37
@Fina258: Po prostu. Uwielbiem chaos
Odpisz
13 września 2016, 17:46
@kenio60: I kulke w łbie...
Odpisz
13 września 2016, 17:48
@Fina258: To już zależy od tego jak sobie poradzisz
Odpisz
13 września 2016, 17:59
@kenio60: Uwierz mi w prawdziwym świecie anarchii, nie byłbyś taki szczęśliwy
Odpisz
13 września 2016, 18:31
@StraikerPL: Uwierz mi. Byłbym
Odpisz
13 września 2016, 20:12
@Fina258: Masz rację
Odpisz
13 września 2016, 21:31
@kenio60: Wtedy byłaby dzikość. Jadłbyś mięso tylko gdybyś sobie upolował bo wątpie aby fabryki wtedy działaly tak samo z prądem.
Odpisz
13 września 2016, 21:39
@Fina258: Zdaje sobię z tego sprawę
Odpisz
13 września 2016, 21:59
@kenio60: Taki fallout tylko bez mutantów. Dlaczego tego chcesz?
Odpisz
13 września 2016, 22:01
@Fina258: Całkowita bezkarność.
Odpisz
13 września 2016, 22:16
@kenio60: Zero praw? Tego byś chciał? Każdy by się zabijał dla np. Kawałka metalu.
Odpisz
13 września 2016, 22:18
@kenio60: Nie było by jeja.pl...
Odpisz
13 września 2016, 22:19
Byłaby.. Niepodlączona do sieci lub tylko w naszych wspomnieniach.
Odpisz
13 września 2016, 22:20
@Fina258: ZŁOOOOOOOOOOOOOOOOOO
Odpisz
13 września 2016, 22:21
@Fina258: Tak. właśnie tego bym chciał
Odpisz
13 września 2016, 22:22
@kenio60:
Odpisz
13 września 2016, 22:24
No i co poradzisz?
Odpisz
13 września 2016, 22:25
@kenio60:
Odpisz
13 września 2016, 22:27
Podziękuje
Odpisz
13 września 2016, 22:27
@kenio60:
Odpisz
13 września 2016, 22:37
Nie. I właśnie dlatego marzy mi się anarchia. Mógłbym cię bezkarnie zabić
Odpisz
13 września 2016, 22:40
@kenio60: Poprostu go unikaj i tyle. Ktoś by zabił ciebie też.
Odpisz
13 września 2016, 22:44
@Fina258: Może by zabił, może nie... Ale i tak chciałbym anarchię
Odpisz
13 września 2016, 22:51
@kenio60: Pozatym wątpie abyś się posunął do zabójstwa, wychowanie by ci niepozwoliło.
Odpisz
13 września 2016, 22:54
@Fina258: Nie wiesz co siedzi we łbie psychola.
Odpisz
13 września 2016, 22:57
@kenio60: Taaa... Dużo osób w necie mówi że jakimi są psycholami a już do psa by nie strzelili.
Odpisz
13 września 2016, 22:59
@Fina258: Kilka psów zabiłem
Odpisz
13 września 2016, 23:05
@kenio60: Z przymusu czy dla przyjemności?
Odpisz
13 września 2016, 23:07
@Fina258: Jednego z przymusu i dwa bo mogłem
Odpisz
14 września 2016, 06:45
@kenio60:
Odpisz
14 września 2016, 07:05
Dobra. Nie chce mi się tego ciągnąć. To wszystko był bait.
Odpisz
14 września 2016, 07:16
@kenio60:
Odpisz
14 września 2016, 07:32
Hehe...
Odpisz
Edytowano - 13 września 2016, 22:18
*bląd*
Odpisz
12 września 2016, 20:39
Dodajmy do tego jeszcze ten cień na ścianie, z bardzo wydatnym nosem...
Odpisz
13 września 2016, 18:07
@niggiddu: Masz na myśli to?
Odpisz
12 września 2016, 20:53
Jaki słodki Jigsaw
Odpisz
12 września 2016, 19:11
Szkoda że on może nie wiedzieć kto to jest ;-; [*]
Odpisz