Tymczasem gdzieś pod Opolem
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nie znoszę kleszczy
Hobby dla faceta
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 września 2016, 07:38
jakieś źródło informacji?
Odpisz
14 września 2016, 09:35
@maskatrone: ja polecam wikipedie dla początkujących
Odpisz
14 września 2016, 10:55
@bezimienny7: nie ma tam nic napisane na ten temat
Odpisz
14 września 2016, 10:55
@bezimienny7: nie ma tam nic napisane na ten temat
Odpisz
12 września 2016, 21:34
Wonsz stogowy tudududu...
Odpisz
12 września 2016, 21:34
@Zygarde: Jest szałowy tududu tududu...
Odpisz
12 września 2016, 23:13
@Zygarde: na wszystko gotowy tududududu
Odpisz
14 września 2016, 08:32
@YetiUa: A czy jest gotowy na hiszpańską inkwizycję?
Odpisz
14 września 2016, 08:42
@YetiUa: I lubi jeść krowy
tudududu
Odpisz
14 września 2016, 08:08
Czemu pod moją miejscowością? ;-;
Odpisz
14 września 2016, 07:58
Cholera... Nie dość, że gminę zaje**li to węża też
Odpisz
13 września 2016, 18:37
Wąż zbożowy.
Odpisz
14 września 2016, 07:07
@kokokochi: Węże zbożowe nie osiągają AŻ TAKIEJ wielkości
Odpisz
14 września 2016, 06:54
Heh
Odpisz
12 września 2016, 21:34
Teściowa komuś się wciągnęła
Odpisz
12 września 2016, 21:45
@jacek1s: Żarty o teściowej przestały być śmieszne 5 lat temu.
Odpisz
12 września 2016, 23:53
@wojtekrozrabiaka: To akurat jeden z tych typów żartów, które są nieśmiertelne, jak kowały o Jasiu, Polalu Rusku i Niemcu i tak dalej.
Odpisz
13 września 2016, 07:58
@wojtekrozrabiaka: Raczej 7.
Odpisz
12 września 2016, 21:33
gdy jesteś rzadkim ultra wężem, uciekniesz z zoo, spie**olisz kilkaset kilometrów i zginiesz będąc przerobionym na snopek siana
Odpisz
12 września 2016, 23:35
Hah... to bela.
Odpisz
Edytowano - 12 września 2016, 23:16
to w Australii też jest opole
Odpisz
13 września 2016, 06:51
ofcrs bo ogrody zoologiczne występują tylko w Australii
Odpisz
12 września 2016, 21:51
Wunsz!
Odpisz
12 września 2016, 22:01
Nie ku*wa, gołąbek.
Odpisz
12 września 2016, 21:33
Szkoda mi tego węża.
Odpisz
12 września 2016, 21:55
jemu by nie było szkoda cię zjeść
Odpisz
12 września 2016, 21:36
Fajny żmij.
Odpisz
12 września 2016, 21:33
wow, pyton Mariusz!
Odpisz