Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
I po kłopocie
Jeszcze jak
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie są aż takie pyszne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 września 2016, 20:13
Ja czekam aż średniej klasy komputery będą mogły uciągnąć Dark Souls 3, bo bym se z chęcią pociupał, a mam za słabego kompa
Odpisz
13 września 2016, 20:28
Na najniższych ustawieniach śmiga nawet na gofrownicy.
Odpisz
13 września 2016, 20:58
@TheCrusadeBro: Jaki sprzęt by wystarczał aby grać na minimalnych?
Bo jak sprawdzałem w becie, to wymagania są dość duże
Odpisz
13 września 2016, 21:54
Na starym laptopie pójdzie.
Odpisz
13 września 2016, 22:33
@TheCrusadeBro: Intel Core i5, 4RAM, Nvidia 720?
Odpisz
13 września 2016, 22:36
Nie ogarniam komputerów, to dobrze czy źle?
Odpisz
13 września 2016, 22:38
@TheCrusadeBro: Komputer już stary, pytałem się czy mi wejdzie xD
Odpisz
13 września 2016, 22:39
Kup konsolę.
Odpisz
13 września 2016, 22:39
@TheCrusadeBro: PC master race
Odpisz
13 września 2016, 22:41
Komputry so drogie i czeba części zminiać.
Odpisz
15 września 2016, 16:37
@TheCrusadeBro: W przypadku konsol trzeba wymieniać cały sprzęt.
Odpisz
15 września 2016, 18:25
@Kuziemek: Tak, co 4 lata.
Odpisz
15 września 2016, 18:52
@TheCrusadeBro: Mi na najniższych nie działał, a laptopa kupiłem rok albo 2 lata temu w miarę dobrego.
PS. Kupiłem nowy laptop specjalnie dla Dark Souls 3 (No i wiedźmina).
Odpisz
15 września 2016, 21:07
Ale najniższe domyślne czy najniższe własne?
Odpisz
15 września 2016, 22:23
pyknie
Odpisz
16 września 2016, 06:16
@TheCrusadeBro: Najniższe wszystko łącznie z rozdzielczością.
Odpisz
16 września 2016, 06:45
No to ja nie wiem co ty za laptopa kupiłeś .-.
Odpisz
16 września 2016, 18:24
@TheCrusadeBro: Dark souls 3 jest dość wymagające. Nowy laptop ma 3,6gh-procesor i gtx 950-karta graficzna, a przy rozdzielczości 1980x1080 i na niskich ustawieniach graficznych mam około 40fps (dla porównania wiedźmin 3: 1600x900 średnie ustawienia około 30fps)
Odpisz
13 września 2016, 20:25
Czyżby TearOfGrace dodał nowy odcinek z DS ? czy to starszy?
Odpisz
15 września 2016, 17:34
@Casual_Fox: starszy ;P
Odpisz
15 września 2016, 18:05
@Casual_Fox: Nie wiedziałem że ludzie tutaj znają ToG
Odpisz