Gdy chcesz przejść, ale ktoś lub coś stoi Ci na drodze
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Żartownisie
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Mało znany szczegół
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2016, 16:05
Przypomni mi ktoś jak się nazywały te skecze z tym aktorem?
Odpisz
14 września 2016, 23:42
skisłem
Odpisz
14 września 2016, 20:54
Oj... dałem 1.
Odpisz
14 września 2016, 22:17
oj... dałem strzałkę w dół
Odpisz
14 września 2016, 22:20
@Scrollek0802: Oj.. ja też, moja wina.
Odpisz
17 września 2016, 12:47
@Scrollek0802: oj... dałem strzałkę w górę
Odpisz
17 września 2016, 13:10
@Scrollek0802: Kurcze ja też. Ale jestem roztargniony...
Odpisz
17 września 2016, 14:24
@Scrollek0802: Proszę się pogodzić i dać sobie nawzajem strzałkę w górę, raz, raz!
Odpisz
17 września 2016, 14:25
Proszę się pogodzić i dać sobie nawzajem strzałkę w górę, raz, raz!
Odpisz
17 września 2016, 14:26
@baarts: baarts!
Odpisz
17 września 2016, 14:27
Słucham?
Odpisz
17 września 2016, 14:32
@baarts: Idz spac
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 14:37
Leżę właśnie w łóżku grając w jeja.pl i dając strzałki w górę.
Odpisz
17 września 2016, 14:55
@baarts: A komu?
Odpisz
17 września 2016, 14:55
A np. Tobie.
Odpisz
17 września 2016, 15:00
@baarts: Boje się cb.
Odpisz
17 września 2016, 15:47
Ed-Ward?
Odpisz
17 września 2016, 16:10
@baarts: Ba-Art?
Odpisz
17 września 2016, 16:26
AZKA-BANA?
Odpisz
17 września 2016, 18:23
@baarts: Rozdwojenie jaźni?
Odpisz
17 września 2016, 18:28
Nie. Gdzie Ty je widzisz?
Odpisz
17 września 2016, 18:39
@baarts: Co nie oznacza, że dalej się boj-j-je.
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 18:42
Nie rozumiem. "Co nie oznacza, że dalej się boję"
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 19:46
@baarts: IDZ SPAC!!!
Odpisz