Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Były nóżki, nie ma nóżek
Można, tylko trzeba wstawać rano
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Płać pan
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2016, 19:06
Jak się nie ma co się lubi to się kradnie co popadnie.
Az mi się przypomniał PSPMagister, który częsty używał tego tekstu.
Odpisz
15 września 2016, 19:11
(*)
Odpisz
15 września 2016, 19:26
@polandball1: Ah Magister.
Odpisz
15 września 2016, 19:52
Na zawsze w naszych sercach, darzę go taką samą miłością jak buraczka.
Odpisz
16 września 2016, 05:39
U mnie zawsze się mówiło... jak się nie ma co się pragnie to się kradnie co popadnie. . Troszkę lepiej brzmi :P
Odpisz
15 września 2016, 20:33
Co jak co, ale cebula jest zdrowa i wybrzydzanie może się zwrócić :)
Odpisz
15 września 2016, 22:02
@Szymon2727: No nie każda jest zdrowa. Moja raz chodziła bez czapki a potem 40 stopni gorączki i przez tydzień do szkoły nie mogła iść.
Odpisz
15 września 2016, 19:12
Jak się nie ma co się lubi to się pali ruskie szlugi.
Odpisz
15 września 2016, 19:50
~gimnazjalista
Odpisz
15 września 2016, 19:58
@jacek1s: ~gimbus*
nie każdy gimnazjalista jest zjebem
Odpisz
15 września 2016, 19:58
Na jedno wychodzi.
Odpisz
15 września 2016, 20:26
@jacek1s: Wcale nie. Ja nie pale, a gimnazjalistka więc...
Odpisz
15 września 2016, 20:30
@jacek1s: Obalam... Po prostu to nie kwestia wieku...
Odpisz