Wpis Legii na Twitterze sprzed 3 tygodni:
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ostry ten sędzia
Powodzenia
Jakby trochę nie fair
Trzeba brać osobną torbę
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2016, 12:38
Jakim cudem Legia dostała się do fazy pucharowej?... :^|
Odpisz
15 września 2016, 14:04
Farta miała.
Odpisz
15 września 2016, 14:05
@krzysiu03: I tak nic nie zdziałają.
Odpisz
15 września 2016, 14:06
A jak myślisz ? Czy mają jakieś szanse z Sporting Club de Portugal ?
Odpisz
15 września 2016, 14:08
@krzysiu03: Czytałam co się działo podczas Real-Sporting. Jeżeli Madryt miał problemy z tym zespołem to Legia ma przeje**ne.
Odpisz
15 września 2016, 14:10
Albo Real miał słabą formę.
Odpisz
15 września 2016, 14:12
@krzysiu03: Może. Ale jak to Real, szczęścia nie zabraknie. :'^)
Odpisz
15 września 2016, 14:13
A Ronaldo grał ?
Odpisz
15 września 2016, 14:15
@krzysiu03: Czyste szczęście.
Odpisz
15 września 2016, 14:16
A ja się cieszyłem, że Ronaldo nadal ma kontuzje...
Odpisz
15 września 2016, 14:17
@krzysiu03: Heh. Chyba w sierpniu skonczyla sie. Mial 2 miechy więc przed wrzesniem sprawny był.
Odpisz
15 września 2016, 15:59
@krzysiu03: '' je**ny żelowany laluś'' Wuja Maciek podczas euro
Odpisz
15 września 2016, 21:59
@BorasStalkerSparty: Czytales ostatnią wypowiedź Crisa? Wcześniej Xavi go "skrytykował" a on odpowiada reporterowi tak: "Xavi? Ja mam 3 złote piłki, a on żadnej. Kogo on interesuje?" Więc zgadzam się z wujem. :^)
Odpisz
Edytowano - 15 września 2016, 21:59
@BorasStalkerSparty: http://m.sport.se.pl/pilka-nozna/liga-hiszpanska/cristiano-ronaldo-znowu-zwariowal-xavi-ja-mam-3-zlote-pilki-zadnej-kogo-interesuje_889600.html artykul o tym. :^)
Odpisz
Edytowano - 16 września 2016, 10:32
Też się zgadzam.
Odpisz
2 sierpnia 2020, 20:52
@krzysiu03: przypominam wam byście se wyniki sprawdzili
Odpisz
15 września 2016, 21:21
CEGJA z lewej strony ;p
Odpisz
15 września 2016, 10:58
Będzie jeszcze łatwiej niż myślą.
Odpisz
15 września 2016, 11:53
@rosyn: Dziękuję za przetłumaczenie.
Odpisz
15 września 2016, 16:38
Ar ju głupi?
Odpisz
15 września 2016, 16:52
Aj dynt knoł.
Odpisz
15 września 2016, 18:29
Okej
Odpisz
15 września 2016, 12:46
Odpisz