Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Ikony
Nigdy na to nie wpadną
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Deal życia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 września 2016, 14:52
Też tak uważam, nawet mecze słabych drużyn z wynikiem np. 7-9 są ciekawsze niż te wszystkie derby wielkich drużyn, zwykle remisowe.
Odpisz
15 września 2016, 18:21
@anonymoose: W sensie pewnie że remisowe bezbramkowo bo jednak jakiś remis 4:4 czy choćby 3:3 to już jednak emocjonujący
Odpisz
15 września 2016, 18:30
@Broski: Ale akurat w El Clasico czy innych tego typu "hitach" często pada remis 0:0 lub 1:1.
Odpisz
15 września 2016, 18:40
@anonymoose: No nie wiem. Mnie bolą oczy kiedy patrzę na taką amatorszczyznę
Odpisz
15 września 2016, 21:26
@anonymoose: Pewnie i to jest wówczas nudne.
Odpisz
15 września 2016, 18:45
Legia Warszawa to ......
Odpisz
15 września 2016, 19:28
@Szymon2410: Sam dokoncz huiu iksdeee...
Odpisz