Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
No to posłuchane
Nie po oczach
Pozdrawiam świetliki
Znak czasów
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2022, 15:47
Prawdziwy hiphop, przy nim ty nie umrzesz z nudów
Odpisz
17 września 2016, 18:29
Wytłumaczy ktoś ?
Odpisz
17 września 2016, 18:32
Cóż, też nie wiem, o co chodzi, ale domyślam się, że pewnie o kolejną "perełkę" polskiego "rapu".
Odpisz
17 września 2016, 18:32
chciałbym ale nie mogę
.
.
.
.
.
.
ale peja przypomina jeja
Odpisz
17 września 2016, 18:38
@anonymoose: Mi bardziej chodziło o to że czemu go tak ludzie nie lubią
Ps. Mieszkam w Niemczech więc nie wiem nic o nowych polskich perełkach rapu
Odpisz
17 września 2016, 18:44
niemcy???
Odpisz
17 września 2016, 19:22
@Nemezis_: Mieszkam w Bawarii (dalej Niemcy) więc bardziej pasuje bratwurst
Odpisz
17 września 2016, 19:45
nie mam
Odpisz
17 września 2016, 22:24
@Nemezis_:
Odpisz
17 września 2016, 22:26
Odpisz
17 września 2016, 22:29
@Nemezis_: nie zapomnijmy o piwie
Odpisz
18 września 2016, 09:22
Peja to nie nowa perełka. On rapuje od 1993 roku. ;-;
Odpisz
18 września 2016, 10:06
@anonymoose: Najpierw sprawdzać, potem pisać, peja nagrywa rapsy od jakiś 25 lat.
Odpisz
18 września 2016, 10:06
Tak jest z każdym raperem, jedni wolą tego to wyzywają tamtego i na odwrót, mało jest dobrych raperów, ale nigdy bym nie powiedział że peja jest zły, patrząc na aktualnych "muzyków"
Odpisz
18 września 2016, 10:07
@cichy3215: Napisałem, że nie wiem o co chodzi, nie interesuje się takim gównem jak polski rap.
Odpisz
18 września 2016, 10:25
nie zapominałem
Odpisz
18 września 2016, 10:38
@PaulinkaPaulincia: jak mam to wiedzieć skoro mnie w 1993 na świecie nie było ?
Odpisz
18 września 2016, 10:43
@cichy3215: Rap mnie nie interesuje i go nie słucham więc nie wiem idioci tak robią
Odpisz
18 września 2016, 11:47
Mnie też wtedy na świecie nie było, ale o tym wiem, bo używanie Google nie boli. :v
Odpisz
18 września 2016, 11:57
@PaulinkaPaulincia: dopiero teraz o nim się dowiedziałem
Ps. Jejowicze są szybcy i bardzo dokładni więc nie potrzebuje Google
Odpisz
18 września 2016, 12:13
ale oni tak
Odpisz
20 września 2016, 16:20
@anonymoose: Jak się czegoś nie wie, to sie nie wypowiada.
Odpisz
20 września 2016, 17:41
@cichy3215: Cóż, to tylko dowodzi, że w internecie łatwiej znaleźć odpowiedź na pytanie podając nieprawdziwe twierdzenie, niż zadając pytanie.
Odpisz
20 września 2016, 17:47
@anonymoose: nie tylko w internecie
Odpisz
17 września 2016, 20:17
Co nie zmienia faktu, że Peja to jest klasyka polskiego rapu, a nie jakieś Gangi Albanii :/
Odpisz
18 września 2016, 09:03
@Miuosh: Trzeci Wymiar >>>>> Peja >>>>>>>>>>>>>>>> gówno >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Kałen, Miąsz, Zbuku
Odpisz
18 września 2016, 02:27
a ja jesteme pomidorem i nikogo się nie boje jestem zdrowy daje zdrowie zdrowie mieszka w mojej głowie mam cudowne witaminy bardzo zdrowe dla rodziny kto mnie zjada siłe ma na 102
mam też w sobie minerały żeby sercu pomagały żeby ludziom dawav siłę ze mną smaczny posiłek tak się dobrze składa że codziennie można mnie zjadać tak już jest ja mam gest . Najlepsza muzyka peji xD
Odpisz
17 września 2016, 18:53
Peja to kolejny twórca pokroju popka, zbuka czy reta?
Odpisz
17 września 2016, 20:25
@CEzikMaj: nie.
jest lepszy od nich od 20 lat
Odpisz
17 września 2016, 18:07
kto to peja?
Odpisz
17 września 2016, 18:56
@WiktorT1: Z tego co piszą to perelka polskiego rapu, ale ja się tam nie znam 😕
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 18:51
. Ktoś nie lubi Peji, a Peja to jeden z pionierów Polskiego rapu. :)
Odpisz
17 września 2016, 18:05
g8 b8 m8
Odpisz
17 września 2016, 18:25
@mati213n: gate to brama xD
Odpisz
17 września 2016, 18:32
@baarts: ciiii r nie wcisnąłem
Odpisz
17 września 2016, 18:12
Ale się uśmiałem.
Odpisz
17 września 2016, 18:07
Peja kiedyś To był killer.
Odpisz