Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Spider007

29 kwietnia 2022, 15:47

Prawdziwy hiphop, przy nim ty nie umrzesz z nudów

Avatar
Konto usunięte

17 września 2016, 18:29

Wytłumaczy ktoś ?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar anonymoose

20 września 2016, 17:41

@cichy3215: Cóż, to tylko dowodzi, że w internecie łatwiej znaleźć odpowiedź na pytanie podając nieprawdziwe twierdzenie, niż zadając pytanie.

Avatar
Konto usunięte

20 września 2016, 17:47

@anonymoose: nie tylko w internecie

Avatar Miuosh

17 września 2016, 20:17

Co nie zmienia faktu, że Peja to jest klasyka polskiego rapu, a nie jakieś Gangi Albanii :/

Avatar Xylpar

18 września 2016, 09:03

@Miuosh: Trzeci Wymiar >>>>> Peja >>>>>>>>>>>>>>>> gówno >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Kałen, Miąsz, Zbuku

Avatar kacper5656

18 września 2016, 02:27

a ja jesteme pomidorem i nikogo się nie boje jestem zdrowy daje zdrowie zdrowie mieszka w mojej głowie mam cudowne witaminy bardzo zdrowe dla rodziny kto mnie zjada siłe ma na 102
mam też w sobie minerały żeby sercu pomagały żeby ludziom dawav siłę ze mną smaczny posiłek tak się dobrze składa że codziennie można mnie zjadać tak już jest ja mam gest . Najlepsza muzyka peji xD

Avatar CEzikMaj

17 września 2016, 18:53

Peja to kolejny twórca pokroju popka, zbuka czy reta?

Avatar
Konto usunięte

17 września 2016, 20:25

@CEzikMaj: nie.
jest lepszy od nich od 20 lat

Avatar WiktorT1

17 września 2016, 18:07

kto to peja?

Avatar PikachuAlka

17 września 2016, 18:56

@WiktorT1: Z tego co piszą to perelka polskiego rapu, ale ja się tam nie znam 😕

Avatar Toykiller

Edytowano - 17 września 2016, 18:51

. Ktoś nie lubi Peji, a Peja to jeden z pionierów Polskiego rapu. :)

Avatar mati213n

17 września 2016, 18:05

g8 b8 m8

Avatar baarts

17 września 2016, 18:25

@mati213n: gate to brama xD

Avatar mati213n

17 września 2016, 18:32

@baarts: ciiii r nie wcisnąłem

Avatar Szymon2727

17 września 2016, 18:12

Ale się uśmiałem.

Avatar
KacperowyMetalowy

17 września 2016, 18:07

Peja kiedyś To był killer.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

No to posłuchane

Nie po oczach

Pozdrawiam świetliki

Znak czasów

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka