Kiedy kumpel wku*wi się o błahostkę
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie po oczach
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Chciał tylko pomóc
Ostry ten sędzia
To będzie bolało
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 września 2016, 07:11
Typowa odpowiedz: Hyouka
Odpisz
14 kwietnia 2018, 09:57
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Polecam.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2018, 10:00
@Archeologwinternetach: Komu to polecasz? Prawdopodobnie nikt już tego nie przeczyta. To chyba jeden z pierwszych moich komentarzy na tym koncie
2016
Odpisz
14 kwietnia 2018, 11:37
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Byś się zdziwił.
Odpisz
7 sierpnia 2018, 08:12
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: No hej
Odpisz
7 sierpnia 2018, 08:44
@qaz123:
Odpisz
17 marca 2020, 07:59
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: hell0 th3re
Odpisz
17 lutego 2022, 20:17
@sermasteropl44:
Odpisz
15 września 2016, 22:57
Można wedzieć co to za anime?
Odpisz
15 września 2016, 23:07
@Pandzianikki: Onu mata oghu-no sushi waka ru
Odpisz
15 września 2016, 23:09
Dziękować ^^
Odpisz
16 września 2016, 06:20
sushi?
Odpisz
16 września 2016, 07:39
@Pandzianikki: Lol, to przypadkowe wyrazy które wyglądają jakby były po japońsku xD
Odpisz
16 września 2016, 07:43
nie zauważyłem tego sushi xD
Odpisz
16 września 2016, 07:49
Że co? Toż to Hyouka XD
Odpisz
16 września 2016, 07:58
@yukiyukiyuki: jak tak teraz patrzę,to przypomina mi ona Makato z Flying Witch
Odpisz
20 września 2016, 20:56
@Pandzianikki: Ore wa chinchin wa dasuki
Odpisz
20 września 2016, 21:12
;-;
Odpisz
20 września 2016, 21:53
@Pandzianikki: przepraszam za nich.
to nie jest sushi.
to boku no picho.
Odpisz
21 września 2016, 07:27
@daglasio: boku no pi...
daglasio,staph... ;-;
Odpisz
15 września 2016, 22:32
Narysowanie ku*asa w zeszycie, zepchnięcie go z ławki, zabicie jego mamy, zjedzenie jego gumy bez pozwolenia
Odpisz
15 września 2016, 22:34
@Tony_Montana: Akurat zabicie jego mamy jest poważne.
Odpisz
15 września 2016, 22:36
Eee tam. Tyle afery o nic wielkiego
Odpisz
15 września 2016, 22:37
@Tony_Montana: • <--- kropka nienawiści.
Odpisz
15 września 2016, 22:42
Ktoś tu nie rozumie sarkazmu? ._.
Odpisz
15 września 2016, 22:42
Tak. (nie znam się na żartach)
Odpisz
Edytowano - 15 września 2016, 23:01
ktos tu nie odróżnia sarkazmu od ironii?
P.S. ja tez jestem ztriggerowany
Odpisz
15 września 2016, 23:06
Oh tak. Możliwe. Przepraszam. Ale skoro już zwróciłeś uwagę. Byłbyś taki dobry i wyjaśnił mi różnicę? ^^
Odpisz
15 września 2016, 23:21
czekaj czkaj. cos mi siepoyebalo. sarkazm i ironia to chyba to samo. chodziło mi o retorycznosc... a może chodziło mi o ironie. wut. zwracam honor sam nie wiem o czym pisze
Odpisz
15 września 2016, 23:25
Oh rozumiem... No nieważne. c;
Odpisz
15 września 2016, 23:58
lel
Odpisz
16 września 2016, 00:16
Sarkazm, ironia, cynizm.
Z internetu walnę cycata:
Podsumowując…
Sarkazm jest złośliwością, gorzkim prztykiem wobec jakiejś cechy
Ironia bywa uszczypliwa, opiera się na zamierzonej niezgodności (lekki sarkazm)
Odpisz
16 września 2016, 10:29
@dawinbi: "Z internetu walnę cycata" przeczytaj to 10 razy.
Głodnemu chleb na myśli
Odpisz
16 września 2016, 10:32
Szczególnie to "cycata"
Odpisz
17 września 2016, 01:00
Spoko, specjalna literówka. Choć walnąłbym :)
Odpisz
20 września 2016, 14:31
@Tony_Montana: pie**olnięcie mu butelką...
Odpisz