Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Chciał tylko pomóc
Nie po oczach
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Dobrze czasem się oderwać
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 marca 2017, 15:06
CO TO KU*WA ZA CZOŁG ?!?
Odpisz
18 stycznia 2018, 17:38
@NaziBear: To nie czołg. Jest to ciągnik gąsienicowy firmy case. To że coś ma gąsienice nie znaczy że to czołg.
Odpisz
18 września 2016, 09:11
To jest ku*wa kultywator
Odpisz
18 października 2016, 20:35
@Placuszek123123: siemniko lub spryskiwaczo kultywator
Odpisz
21 października 2016, 06:11
dokładnie tak. Nie chciało mi się pisać xd. Kolega ze wsi?
Odpisz
21 października 2016, 08:01
@Placuszek123123: nie. na oglądałem się farming simulatora poczytalem troche i tyle. jedynie na wieś do cioci jeździłem
Odpisz
22 października 2016, 11:50
mhm.Ja ze wsi jestem ale do miasta nie chciałbym jechać nwm czemu może z przyzwyczajenia
Odpisz
22 października 2016, 13:41
@Placuszek123123: ja bym pojechał albo do dużej wsi albo do małego miasteczka. mieszkam in krakał
Odpisz
22 października 2016, 21:24
Ja pniewy. wielkopolskie powiat szamotulski
Odpisz
23 października 2016, 12:35
@Placuszek123123: rozumiem że to jakaś wieś daleko ode mnie? a i jeszcze skoro wspominasz o tym że ze wsi jesteś to ktoś z rodziny lub ty prowadzi gospodarstwo?
Odpisz
25 października 2016, 06:02
tata prowadzi ale jak jest w robocie wszystko robie ja
Odpisz
25 października 2016, 07:27
@Placuszek123123: dużo tego macie?
Odpisz
26 października 2016, 06:40
od ch**a
Odpisz
27 października 2016, 09:56
@Placuszek123123: ja w życiu miałem szczęście widzieć na żywo krowe z bliska i być na małym gospodarstwie cioci a teraz? jak chcesz zobaczyć takie gospodarstwo jak kiedyś było to albo muzeum albo internet lu gry ale to nie to samo
Odpisz
28 października 2016, 15:56
najlepsze są ogniska w dożynki.
Odpisz
28 października 2016, 19:39
@Placuszek123123: chciałbym to zobaczyć. ogniska lubie
Odpisz
30 października 2016, 07:19
no jest co zazdrościć. Raz cała wieś się zeszła a ognisko ze 3 metry miało
Odpisz
30 października 2016, 19:11
@Placuszek123123: ja marcinie. jedziem tam
Odpisz
19 września 2016, 14:02
Zacznijmy od tego, że on nie ma nawet podczepionego pługa.
Odpisz
18 września 2016, 15:06
Co to kuźwa jest ! To jest potwór a nie ciągnik !
Odpisz
18 września 2016, 09:41
Z tego co się orientuję to tym się pola nie orze :v
Odpisz
Edytowano - 18 września 2016, 11:25
A widzisz, bo on jest takim koxem, że zaorałby pole naczepą.
Odpisz
18 września 2016, 11:06
I tak powstają dziury w drogach :V
Odpisz
18 września 2016, 10:20
narażaj życie niewinnych osób bo jakaś dziewczyna powiedziała że niema jej rodziców
Odpisz
18 września 2016, 10:31
@WiktorT1: Chyba bierzesz wszystko zbyt dosłownie
Odpisz
Edytowano - 16 września 2016, 12:44
Potem znowu będzie oral...
Odpisz
16 września 2016, 12:54
zaorane
Odpisz