Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Nie są aż takie pyszne
Płać pan
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Lekko nie będzie
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 września 2016, 21:34
stary też gej
Odpisz
20 września 2016, 16:02
@gelo1238: To jak się urodziłeś?
Odpisz
25 grudnia 2019, 10:41
Wpadka po pijanemu.
Odpisz
18 września 2016, 20:45
Pojazdy po weganach są idiotyczne. Wkurzacie się na nich, bo nie jedzą mięsa jak wy i otwarcie o tym mówią? Bezsens, to jest ich sprawa, nie jedzą, spoko, ale wam czepiającym się nic do tego.
Odpisz
18 września 2016, 21:24
@Broski: pewnie dostane mase hejtów od wegan itd ale ok. To bardziej weganie itd. Mówią do ,,zwyrodniałych padlinożerców" że są gnojami bo jedzą mięso a ludzie ,,padlinożerni" się z nich nabijają. Jeśli jesteś niewege zdania w ,," czytaj mięsożerców i mięsożernych... A i do grammar nazi przepraszam za wasze oczy :{
Odpisz
18 września 2016, 21:30
Nie spotkałem żadnego wegana tak nazywających ludzi. Owszem, próbują przekonać do swojego stylu życia i walczą o każde życie zwierzęcia, ale nie spotkałem się z taką agresją i uważam, że jest ona wydumana przez mięsożernych, bo oni się wtrącają w ich "naturę".
Odpisz
19 września 2016, 14:49
@Broski: Problem z wege polega na tym że starają się przekonywać ludzi do bycia wege z myślą że ludzie jedzą to co należy ponieważ nikt nie zdaje sobie sprawy z tego jak to jest być wegetarianinem czy weganem i próbują to jak najbardziej promować
Problem polega na tym że nie akceptują innego sposobu myślenia w kwestiach żywienia i próbują dopiąć swego bez żadnych uzasadnień bo fakt, mięso powinno się w diecie ograniczać ale nie całkowicie i fakt zabijanie jest złe ale bez niego spowalniamy procesy ewolucyjne i majstrujemy z łańcuchem pokarmowym co jest jeszcze gorsze dla świata
Tyle w temacie, dobranoc
Odpisz
18 września 2016, 19:57
Nie weganem tylko weganinem.
Odpisz
18 września 2016, 18:51
Pewnie w dodatku studiuje prawo.
Odpisz
18 września 2016, 19:07
@Dark_Dante: A po aborcji 6. stycznia idzie na crossfit.
Odpisz
16 września 2016, 18:00
-Tati, jestem gejem!
-Kocham cię synu.
(lenny)
Odpisz
16 września 2016, 18:12
hahahahahahaahniehahahahah
Odpisz