Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pilne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Frustrujące
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 grudnia 2018, 19:28
Top 10 najlepszych pokestopów cz.1
Odpisz
22 października 2016, 22:03
Ja gdzieś widziałam ,, trolujący ktośtam<-( tu wstaw nazwę zapomnianą przeze mnie )
Odpisz
28 września 2016, 17:19
Ja widziałam pokestop ,,Zamaskowany Zamaskowiec''
było to jakieś grafit
Odpisz
25 września 2016, 11:06
U mnie jest dosyć dziwna nazwa PokéStopa...powinienem się bać?
Odpisz
Edytowano - 25 września 2016, 11:14
@ThePolishKillerPL: Spadła na Ciebie klątwa. Aby ją zdjąć musisz się modlić do Wielkiego Potwora Spagetti.
Odpisz
25 września 2016, 11:42
@ThePolishKillerPL:
Odpisz
25 września 2016, 11:58
@trampkowiczka: "Dziura nienawiści" Radom?
Odpisz
25 września 2016, 13:07
@baarts: spier
Odpisz
25 września 2016, 13:53
@infernape: Co "spier"? Nie ma takiego słowa w języku polskim.
Odpisz
26 września 2016, 20:09
@baarts: Chyba chodziło mu o spi***alaj bo pewnie tam mieszka i się urodził, lol
Odpisz
26 września 2016, 23:46
@EveryBodyDoTheFlopGuy: Lol, coś mu się nie udało i jakoś mnie to nie przekonało do niczego.
Odpisz
27 września 2016, 07:29
@baarts: Siła dtesa w necie, lol
Odpisz
25 września 2016, 14:15
u mnie jest "wścieknięty słoń ucieknięty z "
Odpisz
25 września 2016, 15:00
@Hadsonik: screen?
Odpisz
17 września 2016, 14:25
u mnie w mieście jest pokestop o nazwie "kamienny ziemniak" sztuka potrafi być zadziwiająca...
Odpisz
17 września 2016, 14:42
@Dremus: gdzie mieszkasz?
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 15:28
@Raczysko: on mieszka w mojej piwnicy
Odpisz
17 września 2016, 15:29
@daglasio: pam..pam..paam....
Odpisz
17 września 2016, 15:30
@Raczysko: ku*wa nie można usuwać komentarzy z odpowiedziami...
Odpisz
17 września 2016, 15:32
@daglasio: nioh nioh
Odpisz
17 września 2016, 15:33
@Raczysko: ch na końcu wyrazu!!!
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 15:42
@Raczysko: W Piotrkowie Trybunalskim to tzw. "miasto emerytów" gdzieś pod Łodzią
Odpisz
17 września 2016, 15:44
@Dremus: ta... zaprzeczaj prawdzie!!!
Odpisz
17 września 2016, 15:46
@daglasio: nie usuniesz komentarza
Odpisz
17 września 2016, 15:47
@Raczysko: niestety
Odpisz
17 września 2016, 15:47
@daglasio: Cii...Nikt nie może o tym widzieć...
Odpisz
17 września 2016, 15:51
@Dremus: wiedzieć*
Odpisz
17 września 2016, 16:46
@daglasio: O nieee teraz nie mogę usunąć ;-;
Odpisz
17 września 2016, 16:51
@Dremus: To to miasto z "Pytalskiego"?
Odpisz
17 września 2016, 17:49
@Absolutna_Mega_Absol: w sensie moja piwnica?
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 18:10
@daglasio: Nie, Piotrków trybunalski
Odpisz
17 września 2016, 18:25
@Absolutna_Mega_Absol: Nie wiem o co ci chodzi przykro mi... .-.
Odpisz
17 września 2016, 18:31
@Dremus: Taki wierszyk. O Stasiu Pytalskim
Odpisz
17 września 2016, 19:53
@Absolutna_Mega_Absol: Ok
Odpisz
18 września 2016, 11:16
@Dremus: takie tam...
Odpisz
18 września 2016, 11:39
@trampkowiczka: o kurczoki nieodebrane od: MAMA
Odpisz
18 września 2016, 12:58
@trampkowiczka: To jest gdzieś w Piotrkowie czy tylko tak to dajesz? bo nigdzie tego nie widziałem
Odpisz
18 września 2016, 14:28
@Dremus: Gdańsk ..
Odpisz
18 września 2016, 14:34
@trampkowiczka: Ok...
Odpisz
18 września 2016, 16:18
@Dremus: chcesz jeść?
Odpisz
18 września 2016, 17:01
@daglasio: Nie...chwilowo zjadłem swoje ubranie więc jest dobrze (przynajmniej mam internet)
Odpisz
18 września 2016, 17:30
@Dremus: dobrze. jak będzuesz głodny to napisz
Odpisz
18 września 2016, 18:06
@daglasio: A co mi dasz jak powiem że jestem głodny?
Odpisz
18 września 2016, 18:09
@Dremus: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
myślisz że po co cię trzymam w piwnicy?
Odpisz
18 września 2016, 18:09
@daglasio: Senpai?
Odpisz
18 września 2016, 19:32
@Dremus: sorka ale nie jestem obeznany w Chińskich bajk... "japońskich animacjach" i nie wiem o co ci chodzi
Odpisz
18 września 2016, 19:34
@daglasio: A oglądałeś w życiu chociażby 1 hentai?
Odpisz
18 września 2016, 20:45
@Dremus: jeden.
tylko jeden w życiu
Odpisz
18 września 2016, 20:47
@daglasio: nie ma na jeja jakiegoś chatu?
Odpisz
18 września 2016, 20:48
@trampkowiczka: nie
Odpisz
18 września 2016, 20:52
@daglasio: to jest Skype dobranoc
Odpisz
18 września 2016, 20:54
@trampkowiczka: dobranoc
ciebie też zamknę w piwnicy.
będziesz miał chociarz towarzystwo
Odpisz
18 września 2016, 21:20
@daglasio: Zjem go
Odpisz
18 września 2016, 21:31
@Dremus: mogę ci ugotować jakiegoś szczura, albo innego pająka...
Odpisz
18 września 2016, 22:06
@daglasio: Nje
Odpisz
25 września 2016, 11:25
@daglasio: chociarz
Odpisz
25 września 2016, 11:31
@Dremus: U mnie jest taki pokestop, który nazywa się kamienny ptak, a tak naprawde to jest pomnik wszystkich żołnierzy polskich z 2 wojny światowej
Odpisz
25 września 2016, 12:01
@daglasio: chociaż*
Odpisz
25 września 2016, 12:02
Orzeł Biały. Wszystko się zgadza.
Odpisz
25 września 2016, 13:43
@baarts: Błąd powtórzony po kimś :D
Odpisz
25 września 2016, 12:06
Bakugany lepsze. I miały takie fajne magnetyczne karty z bakuganami i ogólnie były zajebiste.
Odpisz
25 września 2016, 11:36
"przygotuj lancę łachudro ! "
Odpisz
17 września 2016, 14:28
Odpisz