To uczucie, kiedy na WFie nie idzie Ci najlepiej...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Nieuczciwa ocena
Niezniszczalne
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Mało znany szczegół
Lekko nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 września 2016, 17:38
u mnie nie robi się TAK hardkorowych rzeczy,
Całe 45 minut to rozgrzewka
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 18:54
@trampkowiczka: 'a jak chcecie pograć to na przerwie długiej sobie pogracie' ~moja nauczycielka od wf
Odpisz
19 września 2016, 15:48
@trampkowiczka: U mnie przez cały poprzedni rok na każdej lekcji graliśmy w nogę.
Odpisz
19 września 2016, 16:18
@Michael_Craess: która klasa?
Odpisz
19 września 2016, 20:31
@Scrollek0802: 2 gimnazjum
Odpisz
19 września 2016, 20:43
@Michael_Craess: ja w 1 gim miałem tak 35 min rozgrzewka 5min piłka
Odpisz
19 września 2016, 16:01
mam tak samo
Odpisz
19 września 2016, 15:40
facepal wersja bloczek z tetris
Odpisz
Edytowano - 19 września 2016, 15:18
Gdy próbuję coś osiągnąć w życiu.
Odpisz