Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Fajnie że odpowiedzieli
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ostry ten sędzia
Płać pan
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2016, 13:43
Mam 19 lat i wciąż nie mam dziewczyny...
To naprawdę do mnie pasuję.
Odpisz
13 maja 2019, 16:37
@LIPERS: już masz?
Odpisz
27 lipca 2022, 12:27
@LIPERS: Masz już?
Odpisz
14 sierpnia 2022, 20:29
@ul66t55: jako ciekawostkę powiem ze ja teraz mam 19 lat xddd
Odpisz
17 września 2016, 17:57
Kto normalny fapie lewą ręką?
Odpisz
17 września 2016, 18:13
@SirPomarancza: Leworęczni?
Odpisz
17 września 2016, 18:13
@mante: Ja jestem praworęczny. I co?
Odpisz
17 września 2016, 18:14
@SirPomarancza: niektórzy obie ręce do tego używają
Odpisz
17 września 2016, 18:17
@bylejakbylegdzie: Podziwiam takich ludzi.
Odpisz
Edytowano - 17 września 2016, 18:49
@SirPomarancza: Też używam obu ;-; Tzn. Ja mam dziewczynę...ten tego...
Nic tu nie widzieliście...
Odpisz
17 września 2016, 21:02
Ja też mam a fapie :v Znaczy...
Ręka niczym pochwa xd
Odpisz
18 września 2016, 00:44
@bylejakbylegdzie: wyuczylem sie bic maslo obiema rekoma, jak mialem w prawej sciegno naciagniete
Odpisz
21 września 2016, 13:24
@FullPain: może mnie ktoś na taki kurs na lewą ręke zapisać?
Odpisz
21 września 2016, 13:55
@kafelka_w_kuchni: Jeden, precyzyjny kopniak w rękę sprawi, że będziesz leworęczny.
Odpisz
21 września 2016, 14:47
@kafelka_w_kuchni: Zwyczajnie zacznij używać lewej ręki.
Odpisz
21 września 2016, 18:55
@mante: nie, przynajmniej nie ja.
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 17:56
czas na prawą ręke
Odpisz
17 września 2016, 18:21
Zna ktoś tytuł tego anime?
Odpisz
21 września 2016, 15:31
@Ensis: . <----- kropka śledząca wątek
Odpisz
21 września 2016, 17:18
@mrkhrova: Wydaje mi się że z serii Devilman, ale nie jestem na 100% pewny
Odpisz
21 września 2016, 14:59
Jak się przyjrzycie to zobaczycie, że to Eren Jaeger.
Odpisz
21 września 2016, 15:19
@Akairchan: nie.
Odpisz
21 września 2016, 13:24
to uczucie gdy masz 10 lat i masz dziewczynę ale nie wiesz jak zagadać
Odpisz
21 września 2016, 13:32
@ElektronicznyDebil: Jak dla mnie związek w takim wieku to kompletna głupota, ale kej...
Odpisz
21 września 2016, 13:36
kej?
Odpisz
21 września 2016, 13:40
@polandball1: Kej.
Odpisz
21 września 2016, 13:48
@ElektronicznyDebil:
Odpisz
Edytowano - 21 września 2016, 15:21
@ElektronicznyDebil: Jak w wieku 10 lat ma się dziewczynę, to można nawet z nią wziąć ślub. Serio. Pomińmy fakt, że w piaskownicy :V
Odpisz
16 listopada 2016, 18:01
Nick zobowiązuje
Odpisz
21 września 2016, 13:33
Co za ku wa zuo
Odpisz
21 września 2016, 13:20
*Łączymy się ze wszystkimi*
Odpisz
17 września 2016, 20:14
level up fapania?
Odpisz
17 września 2016, 17:56
Przypomina mi tego gościa z Resident evil .
Odpisz
17 września 2016, 20:07
@Sycho: Kurde, myślałem że to on
Odpisz
17 września 2016, 18:15
sura :D
Odpisz
17 września 2016, 17:41
Oku*wa.exe
Odpisz