Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar LIPERS

21 września 2016, 13:43

Mam 19 lat i wciąż nie mam dziewczyny...
To naprawdę do mnie pasuję.

Avatar sssdddfffggg

13 maja 2019, 16:37

@LIPERS: już masz?

Avatar ul66t55

27 lipca 2022, 12:27

@LIPERS: Masz już?

Avatar sssdddfffggg

14 sierpnia 2022, 20:29

@ul66t55: jako ciekawostkę powiem ze ja teraz mam 19 lat xddd

Avatar SirPomarancza

17 września 2016, 17:57

Kto normalny fapie lewą ręką?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar
Konto usunięte

21 września 2016, 14:47

@kafelka_w_kuchni: Zwyczajnie zacznij używać lewej ręki.

Avatar Dr_Sheldon_Cooper

21 września 2016, 18:55

@mante: nie, przynajmniej nie ja.

Avatar WiktorT1

Edytowano - 21 września 2016, 17:56

czas na prawą ręke

Avatar Ensis

17 września 2016, 18:21

Zna ktoś tytuł tego anime?

Avatar mrkhrova

21 września 2016, 15:31

@Ensis: . <----- kropka śledząca wątek

Avatar
Konto usunięte

21 września 2016, 17:18

@mrkhrova: Wydaje mi się że z serii Devilman, ale nie jestem na 100% pewny

Avatar Akairchan

21 września 2016, 14:59

Jak się przyjrzycie to zobaczycie, że to Eren Jaeger.

Avatar LukasxGM

21 września 2016, 15:19

@Akairchan: nie.

Avatar ElektronicznyDebil

21 września 2016, 13:24

to uczucie gdy masz 10 lat i masz dziewczynę ale nie wiesz jak zagadać

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Shakrit

Edytowano - 21 września 2016, 15:21

@ElektronicznyDebil: Jak w wieku 10 lat ma się dziewczynę, to można nawet z nią wziąć ślub. Serio. Pomińmy fakt, że w piaskownicy :V

Avatar Masellko

16 listopada 2016, 18:01

Nick zobowiązuje

Avatar rogaliq

21 września 2016, 13:33

Co za ku wa zuo

Avatar Dexterek

21 września 2016, 13:20

*Łączymy się ze wszystkimi*

Avatar LubieTostyPL

17 września 2016, 20:14

level up fapania?

Avatar Sycho

17 września 2016, 17:56

Przypomina mi tego gościa z Resident evil .

Avatar Czychacz

17 września 2016, 20:07

@Sycho: Kurde, myślałem że to on

Avatar bylejakbylegdzie

17 września 2016, 18:15

sura :D

Avatar
Konto usunięte

17 września 2016, 17:41

Oku*wa.exe

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie

Fajnie że odpowiedzieli

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ostry ten sędzia

Płać pan

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka