Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar olejszonka

Edytowano - 24 września 2013, 22:07

Podobno za 4 lata ma być zwolnione tępo obrotu ziemi

Avatar Casul

14 września 2019, 23:48

@olejszonka: Trochę po 4 latach
Ale cóż
I jak?

Avatar olejszonka

16 września 2019, 21:34

@Casul: Jeszcze się nie doczekałam apokalipsy, więc...czekam dalej

Avatar Casul

17 września 2019, 15:39

@olejszonka: Apokalips już kilka było, ale fałszywki

Avatar KondinXXX

21 grudnia 2012, 13:45

O k**** dobrze że nikt tam nie stał. O.o

Avatar olejszonka

24 września 2013, 22:13

@KondinXXX: Stał tam gdzie koło dziury po prawej gdzie zaczynał się blok. I spadł.

Avatar
Konto usunięte

5 kwietnia 2013, 09:47

to chyba były ozna ki końca świata. ale nie byłokońca świata

Avatar michal664

20 grudnia 2012, 14:36

kto wieży w koniec świata?
bo ja tak:)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar wiktord1

29 grudnia 2012, 08:12

@jacek1s: poprawka: NIKT Z NAS nie dożyje tego roku

P.S.: sorka za odpisywanie, bo może być trochę obraźliwe

Avatar jacek1s

29 grudnia 2012, 11:34

@wiktord1: spoczko :p

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2012, 10:26

Reakcja ludzi: Ojej! Prawię się potknąłem!

Avatar chupacabra001

20 grudnia 2012, 21:43

Nokia komuś z kieszeni wypadła i pitolicie głupoty... :P

Avatar karlak95

20 grudnia 2012, 09:53

niejeden powie ze to poczatek konca swiata

Avatar jacho32

20 grudnia 2012, 17:50

@karlak95: niezły pretekst do ,, końca świata''. Tych ,,końców świata'' było więcej w moim życiu niż ja mam lat.

Avatar Jamal007

20 grudnia 2012, 18:59

@jacho32: W przyszłym roku planowane są jeszcze cztery :D

Avatar
Konto usunięte

20 grudnia 2012, 19:22

@Jamal007: Jakie?

Avatar Jamal007

20 grudnia 2012, 19:34

No, ostateczne :P

Avatar bartecki25

20 grudnia 2012, 15:32

no niestety co za duzo to niezdrowo i sie kosci łamią

Avatar Umpa94

20 grudnia 2012, 14:15

ziemia ma doła

Avatar Percy

20 grudnia 2012, 14:15

Tamten z tyłu spadł!

Avatar
Konto usunięte

17 grudnia 2012, 18:34

Przypomina mi to wypadek z Warszawy

Avatar minik99

17 grudnia 2012, 11:14

ten gostek z tyły spadł :D

Avatar Karso21Respawn

17 grudnia 2012, 14:16

@minik99: prawie spadl ale uciekl ;p

Avatar Pequsek

17 grudnia 2012, 14:58

@Karso21Respawn: Spadł... tam był obok tego co uciekł..-,-

Avatar Karso21Respawn

17 grudnia 2012, 15:33

@Pequsek: aaaa ten ;D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Mati2003
Dodane przez: Mati2003

Przyszłość jest piękna

Dwa oblicza

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Przerwa na herbatkę

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka