Ziemia już nie wyrabia i się zapada
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przyszłość jest piękna
Dwa oblicza
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
OdświeżEdytowano - 24 września 2013, 22:07
Podobno za 4 lata ma być zwolnione tępo obrotu ziemi
Odpisz
14 września 2019, 23:48
@olejszonka: Trochę po 4 latach
Ale cóż
I jak?
Odpisz
16 września 2019, 21:34
@Casul: Jeszcze się nie doczekałam apokalipsy, więc...czekam dalej
Odpisz
17 września 2019, 15:39
@olejszonka: Apokalips już kilka było, ale fałszywki
Odpisz
21 grudnia 2012, 13:45
O k**** dobrze że nikt tam nie stał. O.o
Odpisz
24 września 2013, 22:13
@KondinXXX: Stał tam gdzie koło dziury po prawej gdzie zaczynał się blok. I spadł.
Odpisz
5 kwietnia 2013, 09:47
to chyba były ozna ki końca świata. ale nie byłokońca świata
Odpisz
20 grudnia 2012, 14:36
kto wieży w koniec świata?
bo ja tak:)
Odpisz
20 grudnia 2012, 15:41
@michal664: bo jesteś 9/10 letnim dzieckiem ? normalny człowiek wie ze koniec świata nie będzie 21.12.12 możliwe że nawet za jakieś 50 lat lub więcej nie będzie -.-
Odpisz
20 grudnia 2012, 23:06
@jacek1s: ma być w 5000 :)
Odpisz
21 grudnia 2012, 13:39
@rafl10: na szczęście nie do żyje tego roku :)
Odpisz
22 grudnia 2012, 19:06
@michal664: jak wierzysz to jesteś kompletnym IDIOTĄ
Odpisz
22 grudnia 2012, 19:08
@jacek1s: ja nie wierzę choć mam 9 lat.
P.S.: nie obrażaj mnie
Odpisz
22 grudnia 2012, 20:06
@wiktord1: jeśli cię obraziłem to sory ale mówiłem do tamtego nie ogara :P
Odpisz
29 grudnia 2012, 08:12
@jacek1s: poprawka: NIKT Z NAS nie dożyje tego roku
P.S.: sorka za odpisywanie, bo może być trochę obraźliwe
Odpisz
29 grudnia 2012, 11:34
@wiktord1: spoczko :p
Odpisz
17 grudnia 2012, 10:26
Reakcja ludzi: Ojej! Prawię się potknąłem!
Odpisz
20 grudnia 2012, 21:43
Nokia komuś z kieszeni wypadła i pitolicie głupoty... :P
Odpisz
20 grudnia 2012, 09:53
niejeden powie ze to poczatek konca swiata
Odpisz
20 grudnia 2012, 17:50
@karlak95: niezły pretekst do ,, końca świata''. Tych ,,końców świata'' było więcej w moim życiu niż ja mam lat.
Odpisz
20 grudnia 2012, 18:59
@jacho32: W przyszłym roku planowane są jeszcze cztery :D
Odpisz
20 grudnia 2012, 19:22
@Jamal007: Jakie?
Odpisz
20 grudnia 2012, 19:34
No, ostateczne :P
Odpisz
20 grudnia 2012, 15:32
no niestety co za duzo to niezdrowo i sie kosci łamią
Odpisz
20 grudnia 2012, 14:15
ziemia ma doła
Odpisz
20 grudnia 2012, 14:15
Tamten z tyłu spadł!
Odpisz
17 grudnia 2012, 18:34
Przypomina mi to wypadek z Warszawy
Odpisz
17 grudnia 2012, 11:14
ten gostek z tyły spadł :D
Odpisz
17 grudnia 2012, 14:16
@minik99: prawie spadl ale uciekl ;p
Odpisz
17 grudnia 2012, 14:58
@Karso21Respawn: Spadł... tam był obok tego co uciekł..-,-
Odpisz
17 grudnia 2012, 15:33
@Pequsek: aaaa ten ;D
Odpisz