Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Ostry ten sędzia
Z klasą się trzeba urodzić
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To będzie bolało
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 maja 2018, 20:47
po co żyć? jeśli się umrze...
Odpisz
19 września 2016, 13:57
Prawda jest taka, że nie ważne kim jesteś, i tak poniesiesz porażkę w życiu, a następnie umrzesz samotnie.
Odpisz
19 września 2016, 14:06
@TheCrusadeBro: Polecam Ci tego pana
Odpisz
19 września 2016, 14:51
@TheCrusadeBro: Człowiek uczy się całe życie, a i tak umiera głupi.
Odpisz
19 września 2016, 14:58
@jacek1s: Prawda też jest taka, że nie ważne czego dokonasz, to myśl o Tobie zaginie. Mógłbyś podbić Europę lub spacyfikować Ziemię a nawet zniszczyć wszechświat, a kiedyś i tak nikt nie będzie pamiętał. Z tego wynika, że jedynym sensem życia jest reprodukcja i rozwój w społeczeństwie.
Odpisz
19 września 2016, 15:06
@TheUltimateBrony: I masowy mord.
Odpisz
19 września 2016, 15:08
@TheCrusadeBro: W takim razie dodatkowo polecam Ci tego pana
Odpisz
21 września 2016, 19:12
@TheUltimateBrony: gdybyś zniszczył wszechświat mało osób mogło by Cię wspominać...
Odpisz
21 września 2016, 22:06
@Dr_Sheldon_Cooper: No tak, ale chodzi o sam przekaz ;-;
Odpisz
19 września 2016, 13:28
Często spotykam takich ludzi...
Odpisz
19 września 2016, 13:42
Ale to ryba.
Odpisz
19 września 2016, 14:26
@wojtekrozrabiaka: tak ale ma cechy człowieka. Chodziło mi o ludzi z takimi samymi cechami ;)
Odpisz
19 września 2016, 14:33
Fajnie masz, ja tak często nie spotykam ludzi którzy ewoluują w delfina i pokazują innym rybom, że nie można się poddawać. Twoje życie musi być ciekawe.
Odpisz
19 września 2016, 14:35
@wojtekrozrabiaka: ta... jest bardzo ciekawie :)
Odpisz
21 września 2016, 13:43
@wojtekrozrabiaka: te ryby to symbole
Odpisz
21 września 2016, 14:44
@Youtuber: Dzięki Kapitanie Oczywisty!
Odpisz
21 września 2016, 16:32
@wojtekrozrabiaka: czy to ptak? Czy to samolot? Nie! To Kapitan Oczywisty! ;)
Odpisz
21 września 2016, 10:35
moral taki ze mozesz sie kszalcic i tak wrocisz do tego gowna na poczatku
Odpisz
21 września 2016, 19:55
@Youtuber: Okej.
A ty się teraz też,, ksztalc" to może jeszcze coś z ciebie będzie...
Odpisz
19 września 2016, 14:59
Czyli przekaz obrazka jest taki, że trzeba iść dalej niezależnie od innych?
Odpisz
19 września 2016, 16:23
@sylwon1234: Raczej,że każdy wraca do domu.
Odpisz